Poprad – Banská Bystrica 5:2 (kon.) | Košice – Lipt. Mikuláš 3:2 (kon.) | Zvolen – Žilina 9:2 (kon.)
Detva – Nitra 5:6 (2:3 po s.n.) | Miskolc – MAC Budapešť 2:3 (po pr.) | Nové Zámky – Trenčín 4:2 (kon.)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
2:3 (1:0, 0:0, 1:2 - 0:1)
MAC Budapešť
Pátek 12.10.2018, 18:00Tipos Extraliga (SR) • 11. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (20:25:38)

Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes sice dvakrát v utkání vedli, ale nakonec zvítězit nedokázali, neboť v prodloužení vlastní chybou inkasovali a prohráli tak 2:3. Hosté si tak z dnešního zápasu připisují do tabulky dva body, domácí jen jeden bod.

61:34
    Budapešť vstřelila branku!
    Hosté vítězí v dnešním utkání! Domácí chybovali před vlastním brankářem a doslova darovali kotouč na hůl TOMÁŠE KLEMPY, který následně udělal kličku do bekhendu a zasunul kotouč za brankovou čáru. Asistence: Bez asistence.

61:05
    Bodó se dostal do zakončení těsně před Adorjánem, ale prostřelit ho nedokázal, neboť kotouč poslal vedle branky.

60:18
    MacAulay střelou z mezikruží trefil pouze jednoho z obránců.

60:01

Třetí třetina je za námi. Stav utkání je 2:2, a tak nás za malou chvilku bude čekat prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:07
    Brown pálil z otočky, ale Adorján jeho pokus v pohodě vyrazil mimo tři tyče.

58:15
    Hosté vyrovnávají na 2:2! TOMÁŠ KLEMPA se dostal ke kotouči těsně před Adorjánem, kterého dokázal bekhendovým zakončení překonat! Asistence: Keegan Dansereau.

58:00
    Právě se nám rozeběhly poslední dvě minutky třetí třetiny.

57:34
    Hra se nyní pohybuje převážně v obranném pásmu domácích.

56:08
    Adorján nyní předvedl fantastický zákrok proti jednomu z hostujících hráčů, který prakticky zakončoval do odkryté klece. Adorján se však vrhl ke své pravé tyči a kotouč vyrazil do rohu kluziště.

55:19
    Klempa ztratil kotouč v útočném pásmu a domácí tak mohou vyrazit dopředu.

54:10
    Kulmala vyslal na branku střelu z mezikruží, kterou však Rajna vyrazil mimo tři tyče.

53:27
    Galanisz dostal nabito do mezikruží, odkud však tvrdou střelou přestřelil soupeřovu svatyni.

52:37
    Hosté si mezi sebou neporozuměli v útočném pásmu a o kotouč tak přišli.

Martin Penker

Branky a nahrávky: 13. Vas (Kulmala), 52. Kulmala (Somogyi, Szirányi) – 42. Brown (Klempa, Nagy), 59. Klempa (Dansereau), 62. Klempa

DVTK Jegesmedvék Miškovec: Adorján (Duschek) – Crawford, Kiss, Szirányi, Slovák, Láda, Milam, Vojtkó – Miskolczi, Harrison, Magosi – Pance, Vas, Kulmala – Galanisz, Loiseau, Somogyi – Ritó, Hajós, Vincze
    MAC Budapešť: Rajna – Pozsgai, MacAulay, Burt, Garát, Vokla, Dudás, Kreisz, Fejes – Klempa, Brown, Dansereau – Odnoga, Nagy, Terbócs – Orban, Langkow, Bodó – Pápa, Majoross, Szigeti

Rozhodčí: Stano, Štefik – Bogdaň, Jobbágy