Černá Hora – Lucembursko 3:0 (kon.) | Malta – Maďarsko 2:1 (kon.) | Finsko – Gruzie 1:2 (kon.)
Chorvatsko – Řecko 2:0 (kon.) | Dánsko – Polsko 1:1 (kon.) | Faerské ostrovy – Litva 2:2 (kon.)
Ukrajina – Skotsko 3:1 (kon.) | Rusko – Severní Makedonie 5:1 (kon.) | Srbsko – Rakousko 0:0 (kon.)
Rumunsko – Wales 2:0 (kon.) | Slovinsko – Bulharsko 1:1 (kon.) | Lotyšsko – Nizozemsko 0:3 (kon.)
Německo – Norsko 2:1 (kon.) | Slovensko – Estonsko 2:0 (kon.)
konec
Dánsko
1:1 (1:1)
Polsko
Pátek 12.10.2018, 18:00 • Aalborg Portland Park (Aalborg) • Kvalifikace ME U21 • Skupina 3
Předzápasové kurzy: 5.4 3.84 1.62
   
  Držení míče: 62 % : 38 %.
  Střely na branku: 7:8. Střely mimo: 4:4. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 12:5. (19:51:30)
   
  Je konec! Dnešní utkání nakonec končí nerozhodným výsledkem 1:1. Dánové sice měli dnes výraznou územní převahu, avšak soupeř vycházel ze zajištěné obrany. Domácí se dlouhou dobu nemohli dostat k ničemu nebezpečnému, absolutně to nevycházelo po stranách. Polsko toho směrem dopředu moc nepředvedlo, avšak ojedinělé útočné akce měly své kouzlo. Dánové určitě musí být zklamaní, jejich hra sice nabídla velkou převahu, avšak útočení do plných jim zkrátka nevyšlo.
   
  90+2
  Konec zápasu.
   
  90+1
  Hostující Kownacki se po osobním souboji s protihráčem ocitl na zemi, o nedovolený zákrok se ale nejednalo. Vypadá to, že žádnou další branku už neuvidíme.
   
  90
  Druhý poločas bude nastaven o dvě minuty.
   
  89
  Střídání v týmu Polsko: ze hřiště odchází Szymon Zurkowski, přichází Maciej Ambrosiewicz.
   
  88
  Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Polsko stále sází na rychlé protiútoky, naopak Grabara se v posledních vteřinách nudí.
   
  87
  Ou! Stolarski se prodral až k centru, kterým na druhé straně našel Szymanskiho, jehož dělovku dokázal Iversen vyrazit do strany.
   
  86
  Nyní musela být hra přerušena, neboť to jeden z hostujících hráčů schytal přímo do tváře. Na nic vážného to ale v žádném případě nevypadá.
   
  84
  Dánové se opět dostali k opačné šestnáctce, tam ale číhal mohutný blok protihráčů. Střídající Ingvartsen musel otáčet hru na pravou stranu.
   
  83
  Velice pohotové zakončení vypustil ze své kopačky Dreyer, který ale mířil doprostřed branky. Grabara měl i přesto s touto střelou velké starosti.
   
  82
  Do konce zápasu zbývá něco málo přes deset minut, na třetí branku stále čekáme. Druhé dějství nám nenabídlo moc brankových příležitostí.
   
  81
  Centr pouze proletěl pokutovým územím, načež se ještě k němu dostal forvard Kownacki, který se ale ocitl s míčem za brankovou čárou.
   
  80
  Zurkowski sice odstrčil domácího Andersena od míče, poté si ale počínal hodně nefotbalově. Soupeře svalil k zemi, nakonec z toho bude volný kop pro Polsko.
   
  79
  Dánsku se centry absolutně nedaří, nyní nepochopil ani Poulsen, který tentokráte svojí nabídku směřoval do míst, ve kterých se nacházel Grabara.
   
  78
  Kristensen měl konečně více času na centr, nicméně i přesto trefil vracejícího se protihráče. Ochozy stadionu určitě nejsou dvakrát spokojené.
   
  77
  Střídání v týmu Polsko: ze hřiště odchází Konrad Michalak, přichází Kamil Jozwiak.
   
  76
  Polsko to opět zkusilo po levém křídle, načež se do zakončení natlačil velice nebezpečný Kownacki. Slabá hlavička skončila v náruči brankáře.

  David Suchý

  Branky: 40. Billing – 43. Kownacki (pen.)

  Karty:   42. Nelsson (DEN)


  Držení míče: 62 % : 38 %.
  Střely na branku: 7:8. Střely mimo: 4:4. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 12:5.
  Dánsko: Iversen – J. Andersen, Nelsson, Rasmussen – Kristensen (C), Abildgaard, Billing, Poulsen – Skov, Larsen (75. Dreyer), Duelund (67. Ingvartsen)
  Náhradníci: Olsen – M. Andersen, Dreyer, Ingvartsen, Munksgaard, Sorensen, Stage

  Polsko: Grabara – Stolarski, Wieteska, Bochniewicz, Pestka – Kapustka, Dziczek, Zurkowski (89. Ambrosiewicz) – Michalak (77. Jozwiak), Kownacki (C), Szymanski
  Náhradníci: Loska – Ambrosiewicz, Bielik, Gumny, Jagiello, Jozwiak, Tomczyk

  Rozhodčí: Kalkavan – Sancaktar, Ozay (všichni Turecko)