Chorvatsko – Anglie | 0:0 (kon.) | | | Belgie – Švýcarsko | 2:1 (kon.) |
Rakousko – Sev. Irsko | 1:0 (kon.) |
Řecko – Maďarsko | 1:0 (kon.) | | | Estonsko – Finsko | 0:1 (kon.) |
Bělorusko – Lucembursko | 1:0 (kon.) | | | Moldavsko – San Marino | 2:0 (kon.) |
USA – Kolumbie | 2:4 (kon.) | | | Mexiko – Kostarika | 3:2 (kon.) | | | Japonsko – Panama | 3:0 (kon.) |
Jižní Korea – Uruguay | 2:1 (kon.) | | | Katar – Ekvádor | 4:3 (kon.) | | | Saúdská Arábie – Brazílie | 0:2 (kon.) |
Opava – Jihlava | 1:0 (kon.) | | | Žižkov – Dukla Praha | 0:1 (kon.) |
Černá Hora – Lucembursko | 3:0 (kon.) | | | Malta – Maďarsko | 2:1 (kon.) | | | Finsko – Gruzie | 1:2 (kon.) |
Chorvatsko – Řecko | 2:0 (kon.) | | | Dánsko – Polsko | 1:1 (kon.) | | | Faerské ostrovy – Litva | 2:2 (kon.) |
Ukrajina – Skotsko | 3:1 (kon.) | | | Rusko – S. Makedonie | 5:1 (kon.) | | | Srbsko – Rakousko | 0:0 (kon.) |
Rumunsko – Wales | 2:0 (kon.) | | | Slovinsko – Bulharsko | 1:1 (kon.) | | | Lotyšsko – Nizozemsko | 0:3 (kon.) |
Německo – Norsko | 2:1 (kon.) | | | Slovensko – Estonsko | 2:0 (kon.) |
Teplice – Liberec | 2:3 (kon.) |
Pohronie – Žilina B | 1:0 (kon.) |
Mladá Boleslav – Hradec Králové | 2:6 (kon.) | | | Liberec – Varnsdorf | 2:1 (kon.) | | | Ostrava – Znojmo | 1:0 (kon.) |
konec
Slovensko
2:0
(1:0)
Estonsko
Michal Břuchanský
Branky:
1. JIRKA, 58. Vestenický
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 10:1. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 14:16.
Rozhodčí: Pajac – Modrić, Zobenica (všichni CRO)
Diváci:
Karty: 39. Herc (SVK) – 29. Roosnupp (EST), 33. Järvelaid (EST), 53. Poom (EST), 63. Kuusk (EST)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 10:1. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 14:16.
Slovensko:
Rodák – Kadlec, Vavro (C), Šulek, Sipľak – Káčer, Bénes (77. Fábry), Herc – Jirka, Vestenický (87. Tupta), Haraslín (70. Košťál).
Náhradníci: Greif – Križan, Lesniak, Fábry, Tupta, Košťál, Sluka.
Trenér:
Estonsko: Igonen – Tur, Kuusk (C), Grauberg, Järvelaid – Sinjavskij (79. Riiberg), Poom, Kaldma (65. Ainsalu), Šlein, Roonsnupp (65. Liivak) – Klein.
Náhradníci: Vaikla – Pürg, Järva, Lilander, Ainsalu, Riiberg, Liivak.
Trenér:
Náhradníci: Greif – Križan, Lesniak, Fábry, Tupta, Košťál, Sluka.
Trenér:
Estonsko: Igonen – Tur, Kuusk (C), Grauberg, Järvelaid – Sinjavskij (79. Riiberg), Poom, Kaldma (65. Ainsalu), Šlein, Roonsnupp (65. Liivak) – Klein.
Náhradníci: Vaikla – Pürg, Järva, Lilander, Ainsalu, Riiberg, Liivak.
Trenér:
Rozhodčí: Pajac – Modrić, Zobenica (všichni CRO)
Diváci:
Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 10:1. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 14:16.
Zasloužený druhý gól pro domácí jednadvacítku! O rozehrávku z levé strany se postaral Lukáš Haraslín, jehož přízemní střel nohou přesměroval TOMÁŠ VESTENICKÝ. Igonen se chystal zasahovat u pravé tyče a neměl šanci na teč zareagovat.
Ze hry uteklo jen pětatřicet vteřin a už se poprvé mění skóre! Igonen dostal od kapitána Kuuska těžkou malou domů, jeho odkop Vestenický srazil před branku a tam už to měl ERIK JIRKA velmi jednoduché.
Slovensko: Rodák – Kadlec, Vavro (C), Šulek, Sipľak – Káčer, Bénes, Herc – Jirka, Vestenický, Haraslín.
Náhradníci: Greif – Križan, Lesniak, Fábry, Tupta, Košťál, Sluka.
Estonsko: Igonen – Tur, Kuusk (C), Grauberg, Järvelaid – Sinjavskij, Poom, Kaldma, Šlein, Roonsnupp – Klein.
Náhradníci: Vaikla – Pürg, Järva, Lilander, Ainsalu, Riiberg, Liivak.
Rozhodčí: Pajac – Modrić, Zobenica (všichni CRO).
01.09.2017
Estonsko – Slovensko 1:2
Branky: 83. Poom – 14. Sipľak, 89. Mutso vl.
Svěřenci hlavního trenéra Adriána Guly mají stále velmi dobrou naději na to, že se už podruhé v řadě podívají na závěrečný turnaj pro nejlepších dvanáct týmů Evropy. S jasnými favority ze Španělska dvakrát prohráli 1:4 a 1:5, z ostatních šesti zápasů ale vyhráli hned pětkrát a před dnešními zápasy ztrácí na barážovou druhou příčku jen dva body, přičemž oproti Severnímu Irsku má jedno utkání k dobru. Podle všech papírových předpokladů by Slováci měli dnešní utkání zvládnout, o účastníkovi baráže by se mělo rozhodnout až v úterý, kdy dojde k přímému střetu mezi Severními Iry a Slováky.
Estoncům se finišující kvalifikace vůbec nevydařila. Po osmi zápasech mají na kontě jeden jediný bod za bezbrankovou remízu v Albánii. Proti dalším soupeřům ze Španělska, Severního Irska, Slovensku a Islandu už body nevybojovali, i když v osmi utkáních vstřelili slušný počet devíti branek. Naposledy Estonsko padlo 2:5 na Islandu, v tabulce mu patří poslední šestá pozice s pětibodovou ztrátou na páté Albánce. Velkou útěchou pro něj není ani fakt, že má jeden zápas k dobru.