Šumperk – Orlová 1:5 (kon.) | Kopřivnice – Opava 4:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Nový Jičín 6:3 (kon.)
Písek – Mor. Budějovice 2:3 (kon.) | Pelhřimov – Žďár n/S 1:6 (kon.) | David Servis – Tábor 4:7 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
1:5 (0:0, 0:2, 1:3)
MSK Orlová
Sobota 13.10.2018, 17:00 • Zimní stadion Šumperk • 2. liga - Jih a Východ (ČR) • 9. kolo
    58:30 PLÁŠEK - 1:5

58:30
    Draci právě vstřelili branku!
    Šumperku se nakonec dnes dokázalo prostřelit Reného Svobodu, který tak v samém závěru utkání přichází o čisté konto. Daniel Hroch poslal kotouč na hůl KARLA PLÁŠKA který z velké blízkosti dokázal dostat kotouč za záda Reného Svobody. Asistence: Daniel Hroch, Marek Haloda.

56:15
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Gewiese – 2 min., sekání).

55:36
    Orlová právě vstřelila branku!
    A je tu další branka v síti domácího mužstva. Norair Hovsepyan našel svou přihrávkou najíždějícího si LUKÁŠE SLADKOVSKÉHO mezi kruhy, ten pak svou střelu dokázal umístit přesně do levého horního růžku Kristýnovy brány. Asistence: Norair Hovsepyan, Arslan Akhmetianov.

44:50
    Vyloučení v týmu HC Orlová (Szturc – 2 min., sekání).
    42:25 KOVAŘÍK - 0:4

42:25
    Orlová je při chuti a jde to hodně znát. Nyní už na 4:0 zvyšuje náskok VOJTĚCH KOVAŘÍK, který svou střelu umístil přesně k pravé tyči Kristýnovy brány. Asistence: Jan Šmíd, René Kysučan.
    40:54 BRODEK - 0:3

40:54
    Tak jak pro Orlovou dobře skončila druhý třetina, tak i ta třetí pro ni dobře začala. Střelu Radima Štěpána vyrazil Kristýn pouze před sebe na hůl JIŘÍHO BRODKA, který nikým nehlídaný v klidu zakončil kotouč do domácí brány. Asistence: Radim Štěpánek, Lukáš Sladkovský.
    39:29 KYSUČAN - 0:2

39:29
    Tak tohle je hodně ledová sprcha pro Šumperk, o deset vteřin později totiž Orlová dokázala znovu zaútočit a svůj náskok nyní zvyšuje na dvě branky. Vojtěch Kovařík poslal kotouč na hůl RENÉHO KYSUČANA, který svou střelou dokázal vymést levý horní růžek Kristýnovy brány. Asistence: Vojtěch Kovařík, Jan Šmíd.
    39:19 JANICZEK - 0:1

39:19
    Šumperk si dokázal vytvořit tlak, avšak jsou to hosté, kteří dokázali z protiútoku otevřít skóre zápasu. Po Brodkově přihrávce dokázal síť za zády Mateje Kristína rozvlnit DAVID JANICZEK. Asistence: Jiří Brodek.

38:50
    Vorobjev si od mantinelu dokázal s pukem nabruslit až mezi kruhy, jeho následný pokus pak skončil na horní tyči Svobodovy brány.

34:13
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Sedlák – 2 min., nedovolené bránění).

33:20
    Vorobjev s Ostřanským jeli do přečíslení dva na jednoho, prvně jmenovaný pak trefil horní tyč Svobodovy brány.

30:41
    Vyloučení v týmu HC Orlová (Hovsepyan – 2 min., podrážení).

26:10
    Orlová si zahraje svou první přesilovou hru. Jonáš Kočica (SUM) si jede odsedět dvě minuty za hákování.

23:06
    Vyloučení v týmu HC Orlová (Šendera – 2 min., sekání).

16:59
    Jakub Kužílek svým pokusem trefuje levou tyč Svobodovy brány.

09:38
    Vyloučení v týmu HC Orlová (Kysučan – 2 min., sekání).

02:47
    Máme tu první vyloučení zápasu. Radim Štěpánek (ORL) si jede odsedět dvě minuty za podrážení.

Kateřina Glogarová

Branky a nahrávky: 59. Plášek (Hroch, Haloda) – 40. Janiczek (Brodek), 40. Kysučan (Kovařík, Šmíd), 41. Brodek (Štěpánek, Sladkovský), 43. Kovařík (Šmíd, Kysučan), 56. Sladkovský (Hovsepyan, Akhmetianov)

DRACI PARS ŠUMPERK: Kristín (Venouš) – Drtil, Sedlák, Řezáč, Gewiese, Kužílek, Haloda – Vachutka, Romančík, Plášek – Ostřanský, Pokorný, Vorobjev – Kočica, Hroch, Urban – Šíp, Antonov, Blecha
    MSK Orlová: Svoboda (Ovčaři) – Janiczek, Kropka, Szturc, Spálovský, Puškár, Štěpánek, Šendera – Ballner, Smrčka, Sladkovský, Šmíd, Kovařík, Klíma, Tvrdík, Brodek, Dang, Akhmetianov, Hovsepyan, Kysučan

Rozhodčí: Dufka – Novotný, Šimčík