Minnesota – Carolina 4:5 (po pr.) | Tampa – Columbus 8:2 (kon.) | Florida – Vancouver 2:3 (kon.)
Montreal – Pittsburgh 4:3 (2:0 po s.n.) | Washington – Toronto 2:4 (kon.) | Nashville – NY Islanders 5:2 (kon.)
Dallas – Anaheim 5:3 (kon.) | Chicago – St. Louis 4:3 (po pr.) | Arizona – Buffalo 0:3 (kon.)
Colorado – Calgary 2:3 (po pr.) | New Jersey – San Jose 3:2 (kon.)
Colorado Avalanche
2:3 (2:0, 0:1, 0:1 - 0:1)
Calgary Flames
Neděle 14.10.2018, 04:00 • Pepsi Center, Denver • NHL

Domácí celek vedl po první třetině o dvě branky. Následně dokázali hosté vyrovnat, Sam Bennett snížil a v čase 58:06 vyrovnal Elias Lindholm. Prodloužení rychle rozhodlo Calgary, trefil se Johnny Gaudreau. (06:51:22)

Calgary právě vstřelilo branku!
    A je konec, hosté vítězí. Sean Monahan poslal do brejku JOHNNY GAUDREAUA, který si blafákem poradil s brankářem a kotouč poslal mezi betony. Asistence: Sean Monahan a TJ Brodie.

60:13
    Jeden z domácích hráčů minul branku bekhendem.

60:01

Domácí celek vedl po první třetině o dvě branky. Následně dokázali hosté vyrovnat, Sam Bennett snížil a v čase 58:06 vyrovnal Elias Lindholm. Uvidíme tedy prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:28
    Colorado špatně vyhodilo, píská se zakázané uvolnění. Buly před brankou Semjona Varlamova.

59:00
    Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetině.
    58:06 Elias LINDHOLM - 2:2

58:06
    Příliš laxně rozehrával domácí celek a soupeř toho dokázal využít. Puk vybojoval ELIAS LINDHOLM a rychlou střelou překonal brankáře.

58:00
    Hosté hrají v šesti, David Rittich je na střídačce.

57:00
    Mark Jankowski vybojoval útočné pásmo, následně o něj ale jeho spoluhráči přišli.

56:06
    Hraje se spíše ve středním pásmu. Colorado zatím nepřipouští závěrečný tlak soupeře.

55:48
    James Neal to nyní zkoušel, bleskově k němu přistoupil Alexander Kerfoot.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 1. MacKinnon (Rantanen, Landeskog), 3. Compher (Barrie, Cole) – 31. S. Bennett (Backlund, Mi. Stone), 59. E. Lindholm, 61. J. Gaudreau (Monahan, Brodie)

Colorado Avalanche: Varlamov (Grubauer) – Girard, E. Johnson, Cole, Barrie, Zadorov, Nemeth – Landeskog, MacKinnon, Rantanen – Kerfoot, Jost, C. Wilson – Nieto, Söderberg, G. Bourque – Kameněv, Compher, Calvert.
    Calgary Flames: Rittich (M. Smith) – Giordano, Brodie, Välimäki, Mi. Stone, Hanifin, R. Andersson – J. Gaudreau, Monahan, E. Lindholm – Tkachuk, Backlund, Czarnik – S. Bennett, Dubé, Neal – D. Ryan, Jankowski, Hathaway.

Rozhodčí: Walsh, StPierre – Gawryletz, Nansen