Nové Zámky – MAC Budapešť 3:2 (kon.) | Zvolen – Košice 4:1 (kon.) | Banská Bystrica – Lipt. Mikuláš 7:2 (kon.)
Poprad – Trenčín 0:3 (kon.) | Detva – Žilina 2:1 (kon.) | Miskolc – Nitra 1:3 (kon.)
HK Poprad
0:3 (0:2, 0:0, 0:1)
HK DUKLA Trenčín
Neděle 14.10.2018, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR) • 12. kolo

To je z mé strany již vše, přeji hezký zbytek neděle. (19:24:21)

Je dobojováno, Dukla Trenčín zvládla svůj duel 12. kola Tipsport Ligy na výbornou a odváží si všechny tři body z Popradu. Hosté o svém vítězství rozhodli už na začátku utkání – po pěti minutách hry už Dukla vedla zásluhou Hecla a Vargy 2:0. Deset minut před koncem pak přidal definitivní pojistku Radivojevič.

59:51
    Domácí Belluš (POP) ještě v samotném závěru vyfasoval dvouminutový trest za vysokou hůl.

59:09
    Trenčínský rychlík Milan Bartovič se rozjel po levém křídle, jeho následný pokus ale zaduněl jen o zadní hrazení.

58:11
    Bondrův projektil od modré byl zblokován a puk k Valentovi ani nedoletěl, hosté poté opět vyhodili puk do bezpečí.

57:07
    Hosté už rezignovali na jakoukoliv aktivitu a opět jen vyhodili puk na zakázané uvolnění.

56:37
    Takáč se hezky zbavil dvou bránících hráčů a poté se po levé straně vyřítil na Valenta, vracející se Peter Cebák jej ale na poslední chvíli nepustil do zakončení.

55:56
    Hra se teď vrátí před Michala Valenta, hosté totiž vyhodili puk na zakázané uvolnění.

55:29
    Po závaru před Valentem se nikdo v modrém dresu ke střele nedostal, do konce třetí třetiny už zbývá jen necelých pět minut.

54:45
    Ondrej Mikula se pokusil vyzvat ke skórování Hudece, kterého ale popradští obránci nakonec nepustili ke střele.

53:52
    Salija nepřesně rozehrál, popradský obránce si ale bude moci rozehrávku ještě jednou zopakovat.

52:47
    Takáč s Koyšem zavezli kotouč do útočného pásma, vzápětí o něj ale zase přišli. Hokejisté Dukly mají vše pod kontrolou.

51:50
    Po nahození Jindřicha Abdula Valent vyklepal touš ze své výstroje, hokejisté Dukly následně dostali kotouč do bezpečí.
    50:54 Branko Radivojevič (TRE) - 0:3

50:54
    Dukla Trenčín právě vstřelila branku!
    Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne – Dukla zaslouženě přidává třetí gól a prakticky rozhoduje o svém vítězství. Při ponechané výhodě se hosté vydali do rychlé protiakce, na jejímž konci stál BRANKO RADIVOJEVIČ a přesnou střelou překonal bezmocného Gračnara! Asistence: Adam Špankovič a Ondrej Mikula.

50:13
    Michal Valent pro jistotu přerušil hru po Takáčově střele od modré.

49:44
    Mohlo být rozhodnuto, Peter Sojčík ale z předbrankového prostoru nedokázal usměrnit lahůdkovou přihrávku od Radivojeviče do sítě!

48:31
    Na Bjalončíkovo nahození do předbrankového prostoru žádný z hráčů v modrém dresu nedosáhl, kotouč je nyní opět v moci trenčínských hokejistů.

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 4. Hecl (Bartovič, Holenda), 5. Varga (Bartovič), 51. Radivojevič (Špankovič, Mikula)

HK Poprad: Gračnar (Vošvrda) – Brejčák, Petran, Ťavoda, A. Salija, Kozák, Erving, Fabian, Česánek – Belluš, Mlynarovič, Svitana – Koyš, Paukovček, Takáč – D. Bondra, Zagrapan, Abdul – Macík, Bjalončík, Paločko
    HK DUKLA Trenčín: Valent (Šimko) – Luža, Rýgl, Holenda, Cebák, Hudec, Bokroš, Martiška, Špankovič – Sádecký, Sojčík, Radivojevič – Hecl, Ölvecký, Bartovič – Mikula, Bližňák, T. Varga – Švec, Pardavý, Hudec

Rozhodčí: Goga, Štefik – Synek, Výleta