Nové Zámky – MAC Budapešť 3:2 (kon.) | Zvolen – Košice 4:1 (kon.) | Banská Bystrica – Lipt. Mikuláš 7:2 (kon.)
Poprad – Trenčín 0:3 (kon.) | Detva – Žilina 2:1 (kon.) | Miskolc – Nitra 1:3 (kon.)
HC MIKRON Nové Zámky
3:2 (2:0, 1:1, 0:1)
MAC Budapešť
Neděle 14.10.2018, 16:00Tipos Extraliga (SR) • 12. kolo

V tomto dramatickém zápase zůstávají body v domácím prostředí. Nové Zámky vedly 3:0, hosté pak snížili na rozdíl jediné branky. V závěru se ale hosté faulem připravili o výraznější možnost na vyrovnání. (19:02:39)

59:43
    Rajna míří na střídačku, hosté hrají v šesti.

59:40
    Štrauch vybojoval v útočném pásmu vhazování.

59:00

58:40
    Domácí celek hraje v přesilovce, takticky hrají Zámky parádně.

57:36
    Ručkay pálil od modré čáry, ale trefil jen svého soupeře před brankou.

57:00
    Vyloučení v týmu MAC Budapešť (Tomáš Klempa – 2 min., podrážení).

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

55:45
    Je pravděpodobné, že budou hosté zkoušet hru bez brankáře.

55:15
    Hra se nyní přelévá ze strany na stranu, převahu má hostující celek, ale domácí obrana rozbíjí důraznou hru soupeře.

54:49
    Košarišťan výborně vyhodnotil situace, a tak dokázal vychytat střelu Odnoga a nedovolil dorážky.

54:07
    Dnes hodně aktivní Hruška se dostal do zajímavé střelecké pozice, tentokrát byl jeho pokus zblokovaný.

53:10
    Majoross se propracoval do střelecké pozice, ale jeho rána nebyla přesná. Kotouč končí mimo branku.

52:29
    Ručkay pálil od modré čáry, jeho projektil byl zblokovaný do ochranné sítě nad brankou. Komerční přestávka.

50:50
    Nejezchleb hledal dlouhým pasem najetého spoluhráče, puk ale získal hostující celek.

50:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině. Novozámečtí hokejisté stále vedou o jednu branku.

49:17
    Nové Zámky se pokouší navýšit své vedení, ale spíše se musí bránit hostům. Ti mají optickou převahu.

48:10
    Novák od modré čáry výborně vypálil, jeho rána končí na břevnu.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 14. Zbořil (Zaťko), 15. Hruška (Nejezchleb, Štrauch), 32. Jurík – 35. Klempa (Brown), 46. Brown

HC MIKRON Nové Zámky: Košarišťan – Andersons, Kudla, Hain, Zaťko, Ordzovenský, Novák, Juraško, Hatala – Nejezchleb, Hruška, Štrauch – Ručkay, Zbořil, Jurík – Bajtek, Urban, Rogoň – Jakúbek, Fábry, Ondrušek
    MAC Budapešť: Rajna – Macaulay, Pozsgai, Garát, Burt, Dudás, Vokla, Fejes, Pápa – Dansereau, Brown, Klempa – Szigeti, Nagy, Odnoga – Bodó, Langkow, Orban – Kreisz, Majoross