Nové Zámky – MAC Budapešť 3:2 (kon.) | Zvolen – Košice 4:1 (kon.) | Banská Bystrica – Lipt. Mikuláš 7:2 (kon.)
Poprad – Trenčín 0:3 (kon.) | Detva – Žilina 2:1 (kon.) | Miskolc – Nitra 1:3 (kon.)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
1:3 (1:0, 0:2, 0:1)
HK Nitra
Neděle 14.10.2018, 18:00Tipos Extraliga (SR) • 12. kolo

52:17
    Vyloučení v týmu HK Nitra (Róbert Lantoši – 2 min., sekání).

49:00
    Rasmus Kulmala (MIS) příliš dlouho držel kotouč a odpyká si dvouminutový trest.

43:40
    Vyloučení v týmu DVTK Jegesmedvék (Balázs Somogyi – 2 min., nedovolené bránění).

37:43
    Domácí jdou do tří! Miškovec špatně střídal a Rasmus Kulmala (MIS) tak stráví dvě minuty na trestné lavici za příliš mnoho hráčů na ledě.

36:47
    Nitra si v závěru třetiny zahraje přesilovku. Dvě minuty za podrážení si odpyká Bence Szirányi (MIS).

26:18
    Miškovec si zahraje přesilovku. Dvě plus deset minut za vražení na hrazení si odpyká Lane Scheidl (NIT). Dvouminutový trest za něj odpyká Denis Pätoprstý.

20:00
    Druhou třetinu začne Nitra v početní výhodě. Prakticky se sirénou ohlašující konec první části, se provinil hákováním Bence Szirányi (MIS).

13:28
    Teď má ale Miškovec šanci. Dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě bude muset odpykat Samuel Buček (NIT).

09:18
    Hosté si zahrají přesilovku. Ryan Harrison (MIS) si v souboji s Lantošim počínal nedovoleně a odpyká si dvě minuty za krosček.

Martin Vavruša

Branky a nahrávky: 15. Pance (Vas) – 25. Lantoši (Blackwater), 35. Blackwater (Pupák, Bortňák), 60. Rapáč

DVTK Jegesmedvék Miškovec: Adorján – Crawford, Kiss, Szirányi, Slovák T., Láda, Milam, Vojtkó – Miskolczi, Harrison, Magosi – Pance, Vas, Kulmala – Somogyi, Loiseau, Hajós – Ritó, Galanisz, Vincze
    HK Nitra: Šimboch – Mezei, McCormack – Rais, Morrison, Sloboda, Pupák, Rácz – Lantoši, Slovák M., Blackwater – Buček, Richard, Scheidl – Rapáč, Bortňák, Fominykh – Hrušík, Šiška, Pätoprstý

Rozhodčí: Korba, Kalina – Smrek, Jobbágy