Chomutov – Zlín | 3:1 (kon.) | | | Liberec – Litvínov | 5:0 (kon.) | | | Vítkovice – Kometa Brno | 3:4 (1:3 po s.n.) |
Mladá Boleslav – Olomouc | 1:2 (kon.) | | | Plzeň – Mountfield HK | 2:1 (1:0 po s.n.) |
Minnesota – Carolina | 4:5 (po pr.) | | | Tampa – Columbus | 8:2 (kon.) | | | Florida – Vancouver | 2:3 (kon.) |
Montreal – Pittsburgh | 4:3 (2:0 po s.n.) | | | Washington – Toronto | 2:4 (kon.) | | | Nashville – NY Islanders | 5:2 (kon.) |
Dallas – Anaheim | 5:3 (kon.) | | | Chicago – St. Louis | 4:3 (po pr.) | | | Arizona – Buffalo | 0:3 (kon.) |
Colorado – Calgary | 2:3 (po pr.) | | | New Jersey – San Jose | 3:2 (kon.) |
Třinec – Olomouc | 4:1 (kon.) |
Jekatěrinburg – Ufa | 1:0 (kon.) | | | Magnitogorsk – Novosibirsk | 0:2 (kon.) | | | CSKA Moskva – Chabarovsk | 5:0 (kon.) |
Riga – Vladivostok | 2:0 (kon.) | | | Minsk – Čerepovec | 1:2 (po pr.) | | | Dynamo Moskva – Jaroslavl | 0:3 (kon.) |
Omsk – Barys | 5:3 (kon.) | | | HC Slovan – Kunlun | 4:3 (po pr.) |
Znojmo – Vienna Capitals | 2:5 (kon.) |
Nové Zámky – MAC Budapešť | 3:2 (kon.) | | | Zvolen – Košice | 4:1 (kon.) | | | Banská Bystrica – Lipt. Mikuláš | 7:2 (kon.) |
Poprad – Trenčín | 0:3 (kon.) | | | Detva – Žilina | 2:1 (kon.) | | | Miskolc – Nitra | 1:3 (kon.) |
Kroměříž – Uh.Ostroh | 2:3 (kon.) | | | Krnov – Studénka | 5:3 (kon.) | | | HC Domažlice – Klatovy | 9:8 (1:0 po s.n.) |
Třemošná – HC Rokycany | 5:4 (1:0 po s.n.) | | | Trstěnice – Cheb | 1:8 (kon.) | | | HC Varnsdorf – HC Turnov | 2:6 (kon.) |
Čáslav – Králův Dvůr | 4:1 (nedohr.) | | | Č. Krumlov – Veselí nLuž. | 8:4 (kon.) | | | Pelhřimov B – Tábor B | 3:1 (kon.) |
Opočno – Trutnov | 2:6 (kon.) | | | Nová Paka – Náchod | 3:2 (po pr.) | | | Hronov – Nový Bydžov | 5:9 (kon.) |
Třebechovice p. O. – Semechnice | 5:3 (kon.) | | | Choceň – Světlá nS | 1:4 (kon.) | | | Chotěboř – Lanškroun | 5:4 (kon.) |
Litomyšl – Česká Třebová | 4:6 (kon.) | | | Uničov – Březina | 4:2 (kon.) | | | SHKM Hodonín – Rosice | 13:2 (kon.) |
Hlinsko – Skuteč | 6:4 (kon.) | | | Tachov – Kaznějov | 6:7 (kon.) | | | Gepardi Jablonec – Lomnice n/P | 5:6 (kon.) |
Chrudim – Moravská Třebová | 6:5 (1:0 po s.n.) | | | Žabonosy – Černošice | 4:3 (kon.) |
Tango Klatovy – AHC Dynamo | 2:1 (kon.) | | | HC 2009 Nýrsko – Marsy Klatovy | 5:5 (kon.) | | | HC Čápi – HC Vizi | 4:4 (kon.) |
Poběžovice – Tomahawk | 1:1 (kon.) |
Louny – HC Lovosice | 7:1 (kon.) | | | Litoměřice B – Klášterec nO | 6:1 (kon.) |
konec
HC Stadion Litoměřice B
6:1
(1:0, 3:0, 2:1)
HC Tygři Klášterec nad Ohří
Vít Trubička
Branky a nahrávky:
19. Votrubec (Damašek, Zedek), 24. Pavlata (Vandas), 32. Dörner (Drábek, Vandas), 34. Rusý (Cerman, Zedek), 43. Hruška (Rusý, Pavlata), 44. Dörner – 49. Oplt (Hartman, Borovička)
Rozhodčí: Holada – Kouřil, Janda
Diváci: 54
Neproměněná penalta:
HC Stadion Litoměřice B:
Sklíba (Švára) – Chmel, Zedek, Vandas, Opava, Kolenatý (A), Šikner, Racek – Damašek, Cerman (A), Votrubec – Drábek (C), Dörner, Krejča – Hruška, Pavlata, Rusý.
Náhradníci:
Trenér:
HC Tygři Klášterec nad Ohří: Staněk (Hrdina) – Koblitz, Blažek (A), Zendl, Borovička, Týr, Kosina – Bárta, Váňa, Videv, Drazdík, Vlášek, Hartman (C), Birhanzl, Oplt, Beran, Bečka.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Tygři Klášterec nad Ohří: Staněk (Hrdina) – Koblitz, Blažek (A), Zendl, Borovička, Týr, Kosina – Bárta, Váňa, Videv, Drazdík, Vlášek, Hartman (C), Birhanzl, Oplt, Beran, Bečka.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Holada – Kouřil, Janda
Diváci: 54
Hostům se podařilo snížit! Pohotovou kombinaci v mezikruží poslal z první k levé tyči Sklíbovy branky MAREK OPLT. Asistence: Martin Hartman, Patrik Borovička