Kroměříž – Uh.Ostroh 2:3 (kon.) | Krnov – Studénka 5:3 (kon.) | HC Domažlice – Klatovy B 9:8 (1:0 po s.n.)
Třemošná – HC Rokycany 5:4 (1:0 po s.n.) | Trstěnice – Stadion Cheb 1:8 (kon.) | HC Varnsdorf – HC Turnov 2:6 (kon.)
Čáslav – Králův Dvůr 4:1 (nedohr.) | Č. Krumlov – Veselí nLuž. 8:4 (kon.) | Pelhřimov B – Tábor B 3:1 (kon.)
Opočno – Trutnov 2:6 (kon.) | Nová Paka – Náchod 3:2 (po pr.) | Hronov – Nový Bydžov 5:9 (kon.)
Třebechovice – Semechnice 5:3 (kon.) | Choceň – Světlá nS 1:4 (kon.) | Chotěboř – Lanškroun 5:4 (kon.)
Litomyšl – Česká Třebová 4:6 (kon.) | Uničov – Březina 4:2 (kon.) | SHKM Hodonín – Rosice 13:2 (kon.)
Hlinsko – Skuteč 6:4 (kon.) | Tachov – Kaznějov 6:7 (kon.) | Slavoj Liberec – Lomnice n/P 5:6 (kon.)
Chrudim – Moravská Třebová 6:5 (1:0 po s.n.) | Žabonosy – Černošice 4:3 (kon.)
konec
HC Orli Uničov
4:2 (0:1, 2:1, 2:0)
TJ Sokol Březina
Neděle 14.10.2018, 17:00Krajská liga: Jihomoravský a Zlínský kraj
Partner:
     
    Konec zápasu. (20:42:26)
     
    57:27
    Vyloučení v týmu HC Orli Uničov (Jaroslav Klíč – 2 min., napadení).
     
    52:34
    Uničov právě vstřelil branku!
    Autorem branky je JAROSLAV KLÍČ. Asistence: Tomáš Sršeň.
     
    51:41
    Uničov právě vstřelil branku!
    Autorem branky je LUKÁŠ DOBRÝ. Asistence: Lubomír Korhoň.
     
    49:14
    Vyloučení v týmu HC Orli Uničov (Lukáš Dobrý – 2 min., podrážení).
     
    48:33
    Vyloučení v týmu HC Orli Uničov (Lubomír Korhoň – 2 min., podrážení).
     
    47:58
    Vyloučení v týmu HC Orli Uničov (Jiří Paška – osobní trest do konce utkání, bitka).
    Vyloučení v týmu TJ Sokol Březina (Filip Nováček – osobní trest do konce utkání, bitka).
     
    46:06
    Vyloučení v týmu TJ Sokol Březina (Marek Kousalík – 2 min., hákování).
     
    40:01
    Začala třetí třetina.
     
    40:00
    Druhá třetina skončila.
     
    39:57
    Vyloučení v týmu TJ Sokol Březina (Liridon Dupljaku – 2 min., držení hole).
     
    39:54
    Vyloučení v týmu HC Orli Uničov (Jiří Paška – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu TJ Sokol Březina (Marek Kousalík – 2 min., hrubost).
     
    39:38
    Vyloučení v týmu HC Orli Uničov (Marek Fekiač – 2 min., nedovolené bránění).
     
    38:25
    Březina právě vstřelila branku!
    Autorem branky je LIRIDON DUPLJAKU. Asistence: Filip Nováček a Jan Švejda.
     
    34:56
    Uničov právě vstřelil branku!
    Autorem branky je JAROMÍR NAVRÁTIL. Asistence: Jan Beier.
     
    31:47
    Vyloučení v týmu TJ Sokol Březina (Patrik Jakubčík – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
     
    30:34
    Vyloučení v týmu HC Orli Uničov (Tomáš Sršeň – 2 min., sekání).
     
    29:37
    Uničov právě vstřelil branku!
    Autorem branky je MATĚJ MURLA. Asistence: Jaroslav Klíč a Milan Axmann.

    Jan Matúš

    Branky a nahrávky: 30. Murla (Klíč, Axmann), 35. Navrátil (Beier), 52. Dobrý (Korhoň), 53. Klíč (Sršeň) – 12. Nováček (Konečný), 39. Dupljaku (Nováček, Švejda)


    HC Orli Uničov: Axmann (Pospíšil) – Paška "A", Halouska, Fekiač, Navrátil L., Murla, Kolovratník – Korhoň "C", Dobrý, Sršeň, Beier, Navrátil, Vrána, Klíč.
    TJ Sokol Březina: Jakubčík (Hynšt) – Sedláček "A", Švejda, Štěrba, Cívka, Vlček, Křípal, Boček – Buhaj, Hroudný, Kousalík, Kozel "C", Dupljaku, Nováček, Malíř, Dvořák, Konečný, Drahovzal.

    Rozhodčí: Kovařčík – Krátký, Jurčík