Motor ČB – Poruba 2011 8:1 (kon.) | Slavia – Benátky n/J 4:2 (kon.) | Přerov – Vsetín 1:2 (po pr.)
Prostějov – Frýdek-M. 2:3 (kon.) | Kadaň – Litoměřice 3:1 (kon.) | Kladno – Třebíč 5:0 (kon.)
Havířov – Ústí n/L 6:3 (kon.)
LHK Jestřábi Prostějov
2:3 (1:0, 1:3, 0:0)
HC Frýdek-Místek
Pondělí 15.10.2018, 18:00Chance liga • 14. kolo

57:16
    Dvě minuty pro Klimšu (FRM) a možná poslední možnost domácích na vyrovnání.

51:58
    Hosté si koledují o vyrovnání. Opět jdou do čtyř. Tentokrát se jedná o Kofroně (FRM).

49:42
    Dvě minuty pro Hamana (FRM).

49:07
    Faul na Jestřáby rozhodčí nepískají, naopak nyní trestají právě na straně domácích. Vlna nevole na straně fanoušků. Za katr nicméně putuje Vojtěch Krejčiřík (PRO). Podrážení.

46:09
    Už se ale vylučuje. Na trestnou míří Motloch (FRM) na 2+10. "Dvojku" odpyká Kalus.

40:00
    Ještě koncem druhé třetiny jsme tu měli trest pro Husáka. Jestřábi si zahrají přesilovku.

36:09
    Dvě minuty pro Hamana (FRM), který je vyloučen za krosček.

34:01
    Račukovi se nepovedla nahrávka na beka a k tomu vzápětí fauloval. Odsedí si dvě minuty.

32:39
    Dvě minuty za zdržování hry pro brankáře Malíka (FRM). Prostějov si zahraje druhou dvojnásobnou přesilovku.

31:14
    Dvě minuty pro Zahradníčka )FRM) za faul na Luňáka.

29:03
    Nouza (PRO) dostává dvě minuty. Jeden z hostujících hráčů zároveň dostává desítku.

17:21
    Hosté jdou do tří. Husák (FRM) se provinil krosčekem.

16:03
    Za podrážení jde pykat Novotný )FRM).

09:34
    Ze hřiště odchází Karpov (PRO) potrestán za nedovolené bránění.

06:24
    Přesilovka pro hosty. Vyloučen Prokeš (PRO) hákování.

03:11
    Dvě minuty pro hosty, příliš mnoho hráčů na ledě.

Michal Sobecký

Branky a nahrávky: 9. D. Kolář (Račuk), 37. Nouza (Rašner, Račuk) – 24. Haman (J. Kalus, Kuťák), 26. J. Kalus (Motloch), 38. Rudovský (J. Kalus, Kuťák)

LHK Jestřábi Prostějov: Neužil (Huf) – D. Kolář, Rašner, Havlík, Bažant, Foltýn, J. Zdráhal, Kellner – Karpov, Divíšek (A), Nouza (A) – Starý, Račuk, Žálčík – L. Luňák, Venkrbec (C), Prokeš – Matýs, Krejčiřík, Antoníček.
    HC Frýdek-Místek: Malík (Hlaváč) – Husák, Žovinec, Zahradníček, Krisl, L. Kovář, Haman, Hrachovský – Kofroň, Mikulík (C), Martynek (A) – Christov, Novotný, Rudovský – Kaukič, Przybyla, Klimša (A) – Motloch, Kuťák, J. Kalus.