Motor ČB – Poruba 2011 8:1 (kon.) | Slavia – Benátky n/J 4:2 (kon.) | Přerov – Vsetín 1:2 (po pr.)
Prostějov – Frýdek-M. 2:3 (kon.) | Kadaň – Litoměřice 3:1 (kon.) | Kladno – Třebíč 5:0 (kon.)
Havířov – Ústí n/L 6:3 (kon.)
SK Trhači Kadaň
3:1 (2:1, 1:0, 0:0)
HC Stadion Litoměřice
Pondělí 15.10.2018, 18:00 • ZS Kadaň • Chance liga • 14. kolo

Kadaň si ve třetí třetině pohlídala náskok a úřipisuje si další tři body do tabulky. (20:18:59)

59:43
    Litoměřice si berou time-out!

59:43
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Martin Šťovíček – 2 min., vysoká hůl).

59:01
    Martin Michajlov přwedvedl zákrok večera, když se stihl včas přesunout proti střele Lukáše Klímy.

57:48
    Další pokusy domácích. Nejdříve Tuoý nahrával Müllerovi, který neuspěl. následně se puk dostal k dojíždějícímu Grebeňukovi, ale ani ten nebyl úspěšný.

56:30
    Kadaň se dostala opět do přečíslení, tentokrát bez střely.

55:46
    Ihned po vypršení trestu se pocedlo hostům vyhodit puk, zakázané uvolnění.

54:32
    Kadaň spíše šetří čas, než že by útočila.

53:38
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Ondřej Smetana – 2 min., pozdní dohrání).

53:30
    Hosté rozjeli pohlednou akci, ale na jejím konci byl hráč domácích.

52:25
    Dělovka Jakuba Trefného končí v lapačce hostujího gólmana.

52:02
    Zakázané uvolnění Litoměřic.

51:07
    Svoboda se snažil něco vymyslet, v tom mu zabránilo evidentní sekání, ale rozhodčí měl zakrytý výhled.

49:14
    Kadaň se vysvobodila vyhozením kotouče přes všechny čáry. k puku měl podle rozhodčích blíže jeden z domácích hráčů.

47:52
    Litoměřice se nyní usadili v útočném pásmu,domácí obrana je do střeleckých pozic nepouští.

47:10
    Hra se odehrává za brankou Michajlova.

46:10
    Vypadá to, že vše bylo v rámci pravidel, hra pokračuje bez vyloučení.

46:10
    Na ledě zůstal ležet jeden z hostujích hráčů, hra je přerušená a rozhodčí se radí.

45:32
    Tupého střela končí v moci Michajlova.

44:45
    Tentkrát vyhození zastavuje hruď hlavního rozhodčího.

44:15
    Domácí obránce vyhodil puk mimo hřiště, naštěstí pro něj s pomocí plexiskla.

43:33
    Kvasničkovu střelu od modré Pavlát vyráží.

43:08
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Jan Svoboda – 2 min., podrážení).

42:42
    Zakázané uvolnění na straně hostů.

41:53
    Další únik, ve kterém byl Peter Jánský, který mířil nepřesně.

41:26
    Litoměřice se usadili před Michajlovem.

40:30
    Hosté mohli ihned na začátku třetiny snižit, ovšem Pavlát byl proti.

40:01

Druhá třetina nabídla o něco hezčí hokej, než třetina první. Tentokrát byl k vidění gól jeden, a to z hole Ondřeje Šulka. Třetí perioda začne přibližně v 19:45.

40:00

39:00
    Litoměřice byli blízko snížení stavu, ovšem teč jednoho z útočníků nebyla přesná.

37:51
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Jan Müller – 2 min., hrubost).

37:23
    Peter Jánský měl na holi další gól, jeho pokus končí v lapačce hostujícího brankáře.

36:23
    Jaroslav Kůs vybojoval kotouč v rohu kluziště, následná střela od modré čáry ovšem nebyla přesná.

35:32
    Kadaň je teď jednoznačně lepším týmem na hřišti.

34:56
    Icing Kadaně.
    33:08 Ondřej ŠULEK - 3:1

33:08
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Jan Svoboda šikovnou přihrávkou našel zcela volného ONDŘEJE ŠULKA, který se střelou nad Michajlovu lapačku nemýlil. Asistence: Jan Svoboda, Lukáš Říha.

32:25
    Litoměřický útok zastavuje opět modrá čára, offside.

31:42
    Litoměřice se usadili v útočném pásmu.

30:17
    Litoměřice vyhazují až za Pavlátovu bránu.

29:31
    Kadaňští jsou sazeni před Michajlovem, ke střele se zatím nikdo z pětice hráčů neodvážil.

28:48
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Lukáš Válek – 2 min., vysoká hůl).

28:20
    Lukáš Blaha prověřil pozornost brankáře Michajlova, ten puk skryl do své lapačky.

27:35
    Dalši litoměřický pokus končí v nároči Dominika Pavláta.

26:48
    David Kvasnička vypálil z prostoru mezi kruhy, jeho pokus Dominik Pavlát likviduje betonem.

25:58
    Litomeřičtí zašlápli u mantinelu puk, rozhodčí je vykázal za modrou čáru.

25:29
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Alexandr Grebeňuk – 2 min., sekání).

25:14
    Jakub Trefný odpaluje kotouč za Michajlovo svatyni.

24:23
    Litoměřice rozjeli kolotoč, střelu od modré Pavlát kryje.

23:32
    Trhači se vysvobozují, puk je u Michajlova.

23:18
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Lukáš Blaha – 2 min., nedovolené bránění).

22:55
    Další hostující pokus končí hvizdem čárového.

22:10
    Domácí dva hráči spěchali za odraženým pukem, toho se nakonec zmocnil Michajlov, který vyhazuje na útočnou modrou.

21:49
    Litoměřicím přesilová hra vůbec nevychází, zakázané uvolnění.

21:00
    Domácí vyhazují přes všechny čáry.

20:17
    Založení přeilovkového útoku hostům překazil hvizd čárového rozhodčího, offside.

20:01

Máme za sebou první třetinu, která nám moc hokejové krásy nenabídla, ale i přes tuto skutečnost byli k vidění tři góly. Jako první se prosadil Martin Šťovíček, který situaci 2 na 1 vzal na sebe a propálil Michajlova na bližší tyč. O tři munuty později se v přesilové hře prosadil Jakub Trefný. Za hosty snižoval v devatenácté minutě Otakar Šik. Druhá třetina začne přibližně v 18:53.

20:00

19:50
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Alexandr Grebeňuk – 2 min., hákování).
    18:36 Otakar ŠIK - 2:1

18:36
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Jeden z mála útoku Litoměřic končí až za zády Pavláta. Střelcem gólu je OTAKAR ŠIK. Asistence. Oscar Flynn, Matěj Zadražil.

18:03
    Hosté se nažili o útok, puk ovšem skončil mimo hrací plochu.

17:02
    Domácí kombinují před Michajlovem.

15:48
    Na ledě zůstal ležet jeden z hostujících hráčů. Rozhodčí chtěl vylučovat, ale po následné konzultaci trest zrušil.

15:44
    Litoměřický protiútok zastavuje offside.

15:20
    Kadaň opět před Michajlovem.
    13:32 Jakub TREFNÝ - 2:0

13:32
    Domácí kombinovali před gólmanem Michajlovem, první pokus kadaňských hráčů letěl za bránu, odkud se odrazil před brankoviště, kde se nejrychleji zorientoval JAKUB TREFNÝ. Asistence: Jaroslav Kůs, Roman Chlouba.

12:35
    Trhači kombunují. ovšem brankář Michajlov ještě zasahovat nemusel.

11:40
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Jiří Jebavý – 2 min.).
    10:02 Martin ŠŤOVÍČEK - 1:0

10:02
    Kadaň se dostala do protiútoku, kde to vzal na sebe MARTIN ŠŤOVÍČEK. který propálil Michajlova na bližší tyč. Asistence: Jan Holý.

08:50
    Hra se přelévá od jedné modré čáry k druhé, ovšem nic více, než zakázaná uvolění k vidění není.

08:25
    Domácí obrana zachybovala při rozehrávce, zakázané uvolnění.