Bělorusko – Moldavsko 0:0 (kon.) | Lucembursko – San Marino 3:0 (kon.)
Lucembursko
3:0 (1:0)
San Marino
Pondělí 15.10.2018, 20:45 • Stade Josy Barthel, Luxembourg • Liga národů UEFA - Liga D • Skupina 2

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:42:21)

Držení míče: 71 % : 29 %.
    Střely na branku: 9:2. Střely mimo: 14:2. Rohy: 12:2. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 16:17.

Je konec. Lucembursko dnes splnilo roli favorita a zvítězilo nad outsiderem ze San Marina 3:0. Už v 5. minutě poslal domácí do vedení Turpel. Ovšem následný herní projev San Marina nebyl špatný a dokonce se párkrát dostalo i do vápna, kde ale zakončení nepřišlo. Do druhé půle hosté vlétli velmi dobře a vytvořili si dvě vážné šance, ale ani jednu neproměnili a v 54. minutě dostal druhou žlutou kartu Gasperoni a hosté šli do oslabení. To využil v 65. minutě Sinani, který vypálil z dálky přesně k levé tyči. O osm minut později šli domácí už do tříbrankového vedení, když se po skvělé kombinaci dostal do zakončení Vincent Thill. Následně už gól nepadl.

90+4

90+3
    Následně míč skončil z nohy Da Moty jen u brankáře Benedettiniho.

90+2
    Ovšem ani tentokrát z toho nebylo ohrožení brány San Marina, ale posléze Lucembursko ještě získalo rohový kop.

90+1
    Hosté se provinili dalším faulem a Lucembursko tak získalo volný kop z pravé strany.

90
    Rozhodčí nastavil čtyři minuty navíc.

89
    Poté hosté získali autové vhazování na polovině soupeře.

88
    Posléze přišla střela Vincenta Thilla, ale ta letěla jen vedle brány San Marina.

87
    Domácí nyní získali rohový kop z pravé strany a mohou navýšit vedení.

85
    Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Golinucci E., přichází Golinucci A..

82
    Lucembursko jasně ovládá konec utkání a má míč pod kontrolou.

80
    Následný centr E. Golinucciho ovšem skončil pouze u obrany Lucemburska.

78
    Domácí se dostali do úzkých a San Marino tak získalo rohový kop z pravé strany.

76
    Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Grandoni, přichází Palazzi.
    Střídání v týmu Lucembursko: ze hřiště odchází Turpel, přichází Deville.

75
    Lucembursko dál pokračuje v nátlaku, ale následná střela nebyla úspěšná.
    73. Vincent THILL - 3:0

73
    Lucembursko právě vstřelilo branku!
    Perfektní kombinace domácích, kteří se po skvělých přihrávkách dostali až do vápna, kde zakončoval VINCENT THILL a překonal brankáře Benedettiniho. Asistence: Turpel.