Česko – Moldavsko 1:0 (kon.) | San Marino – Chorvatsko 0:4 (kon.) | Řecko – Bělorusko 2:0 (kon.)
San Marino
0:4 (0:0)
Chorvatsko
Pondělí 15.10.2018, 18:30 • Stadio Olimpico di Serravalle (Serravalle). • Kvalifikace ME U21 • Skupina 1

Já děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. Na shledanou. (20:27:54)

Zatímco v prvním poločase mohli být hosté hodně rádi, že neinkasovali, v tom druhém zcela potvrdili roli favorita. Fotbalovému trpaslíkovi ze San Marina nasázeli během čtvrt hodiny tři góly, poté ještě svoji výhru pojistili čtvrtým zásahem. Zaslouženě si tak připisují tři body, díky kterým udrželi vedoucí postavení ve skupině.

90+3

90+3
    Zápas se už jen dohrává, ani jeden z týmů už nikam nepospíchá.

90+1
    Nastavují se ještě tři minuty.

89
    Domácí se snaží alespoň o čestný úspěch, střelu Vultaggia však Posavec zneškodnil.

87
    Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Raschi, přichází Quaranta.

87
    Střídání v týmu Chorvatsko: ze hřiště odchází Jakoliš, přichází Babić.

85
    V posledních minutách se to žlutými tresty jen hemží, další inkasuje Halilović.

84
    Žlutou kartu dostává Michelotti (San Marino).
    Žlutou kartu dostává Conti (San Marino).

81
    Hosté budou rozehrávat rohový kop.

80
    Žlutou kartu dostává Tomassini (San Marino).

77
    Střídání v týmu Chorvatsko: ze hřiště odchází Oluić, přichází Bašić.

75
    Ivanušecova rána letí mimo domácí svatyni.

73
    Oluić se chytil do ofsajdové pasti.

73
    Po dlouhém rozmýšlení se Brekalo rozhodl o přímou střelu, tu ovšem Benedettini vyrazil.

71
    Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Pancotti, přichází Moretti.

70
    Vultaggio fauloval a jeho tým bude čelit další nepříjemné situaci v podobě přímého kopu.

68
    Chorvatsko právě vstřelilo branku!
    Fiolić se sice gólově neprosadil, přesto se podílel na čtvrté brance, když po jeho přihrávce překonal Benedettiniho PETAR BOSANČIĆ.