New Jersey – Dallas 3:0 (kon.) | NY Rangers – Colorado 3:2 (2:1 po s.n.) | Philadelphia – Florida 6:5 (2:1 po s.n.)
Pittsburgh – Vancouver 2:3 (po pr.) | Tampa – Carolina 4:2 (kon.) | Minnesota – Arizona 2:1 (kon.)
Winnipeg – Edmonton 4:5 (po pr.) | Vegas – Buffalo 4:1 (kon.)

Blake Coleman (NJD) (1+0) (03:47:01)

Dnešnímu utkání v Prudential Center přihlíželo 12 808 diváků.

Československá stopa v utkání

Pavel Zacha (NJD) (0+0, 1 střela, čas na ledě 13:31)
    Radek Faksa (DAL) (0+0, 1 střela, čas na ledě 14:04)
    Roman Polák (DAL) (0+0, 1, střela, čas na ledě 17:03)

Střely na branku v zápase

New Jersey Devils: 34

Dallas Stars: 24
    Keith Kinkaid vychytal Devils čisté konto, New Jersey v nové sezoně ještě stále neprohrálo.

Úspěšné tažení New Jersey Devils na začátku nové sezony pokračuje. Ďáblové ovládli i čtvrté utkání ze čtyř a zatím ještě neztratili ani bod. Nutno říci, že dnes zvítězili zcela zaslouženě. Celé utkání měli herně navrch, soupeře téměř k ničemu nepustili. A když přeci jen přišla šance Dallasu, zlikvidoval ji skvělý brankář Keith Kinkaid. Ten si drží výbornou formu, stejně jako celý tým. Dnešní duel rozhodla především druhá třetina, během které se Devils trefili dvakrát a odskočili na rozdíl tří branek. Ode mě je to pro dnešek vše, přeji hezkou středu.

59:50
    Ještě jedno přerušení hry, Dallas Stars se dostali do postavení mimo hru. To už je ale spíše symbolické vhazování.

59:21
    Běží poslední minuta třetí třetiny a také velmi pravděpodobně celého utkání. Na Kinkaidovi si vylámal zuby střelou z mezikruží další hokejista, tentokrát Smith.

59:02
    Při vlastním oslabení zahrozil únikem po levé straně Mattias Janmark. Keith Kinkaid je dnes ale skvěle připraven a nadále drží čisté konto. Už je mu hodně blízko.

58:44
    Další zakončení Taylora Halla, tentokrát do těla jednoho z obránců soupeře.

58:15
    Domácí samozřejmě nikam nespěchají, zatím jen Hall zkusil vystřelit. Jeho pokus ale Chudobin viděl, takže neměl problém zasáhnout.

57:43
    Tímhle nejspíš dallaské šance definitivně končí. Hintz zasáhl Palmieriho vysokou holí do obličeje a Devils si dnes zahrají ještě jednu přesilovou hru. O vítězi je velmi pravděpodobně rozhodnuto.

57:26
    Na druhé straně zkusil od modré čáry dělovkou překvapit Sami Vatanene. Jeho ztečovaný kotouč však skončil jen za brankou hostů.

56:50
    Spezza čekal na přihrávku spoluhráče zpoza branky. Ta ale nepřišla, obránci New Jersey zabránili průchodu kotouče a nedopustili žádné drama.

56:25
    Dallas ještě neskládá zbraně, ale je vidět, že má stále méně energie a stále horší přechod před branku soupeře.

56:01
    Kotouč končí v ochranné síti a ještě uvidíme jednu komerční přestávku. Po jejím konci by se mělo vhazovat před domácím zařízením.

55:22
    Dnes druhá velká šance Taylora Halla. Opět byl sám proti Chudobinovi, ale opět jej trefil do výstroje. Hall by si za dnešní výkon branku také zasloužil.