HC Litvínov – Kladno 0:5 (kon.) | Chomutov – Slavia 2:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 2:3 (kon.)
Jihlava – Č. Budějovice 3:5 (kon.) | Žďár n/S – Olomouc 1:4 (kon.) | K. Vary – Plzeň 3:2 (po pr.)
Kometa Brno – Salzburg 4:5 (po pr.)
HC Dukla Jihlava
3:5 (0:3, 1:0, 2:2 - N 0:0 - 1:0)
HC Motor České Budějovice
Čtvrtek 18.10.2018, 18:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • DHL Extraliga juniorů • Skupina C

54:00
    Šest minut před koncem základní hrací doby je zde asi poslední jihlavská šance na srovnání po vyloučení Václava Prospala. Mladý "Vinny" neměl jinou možnost, než zastavit jihlavský útok vysokou holí.

49:15
    Konec neslavné přesilovky hostí končí navíc jejich faulem. Ondřej Vaculík byl na soupeře u mantinelu přespříliš hrubý.

47:27
    Na trestnou lavici míří útočník Tomáš Pigl, kterému dává Daniel Reich dvě minutky za pozdní dohrání – jeden z nových předsezonních trestů.

40:28
    Přesilová hra nyní pro Duklu. Tomáš Hubata jde ven na dvě minuty za nedovolené bránění.

36:56
    Motor si zkusí přesilovku pět na tři a nyní je vyloučení Valentýna Smolka celkem bez debat. U mantinelu totiž jihlavský bek krosčekoval soupeře a možná se nám láme chlebíček.

35:45
    Matěj Vála se trošku diví, proč je nyní vyloučen. Sudí Reich je posílá na dvě minuty ven za faul loktem.

28:21
    Chaloupek startoval ven z klece, jelikož František Schwartz obdržel dvě minuty za podrážení. Další šance pro Duklu. Útočník hostí si navíc nějakou tu chvíli na trestné počká, jelikož dostává navrch desítku za nesportovní chování.

23:44
    A svojí aktivitou si domácí vybojovali přesilovou hru, jelikož Aleš Řezáč v mlýnici před brankou sekl soupeře.

20:04
    A domácí jdou do tří, na trestnou lavici usedá Miroslav Juda za sekání.

19:12
    Za držení protihráče je na dvě minuty vyloučen domácí Pavel Zvěřina.

05:15
    Na dvě minuty za podrážení je vyloučen hráč hostí Šimon Masopust.
    GSA

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 29. Chlubna (Moravec, Vála), 53. Pigl (Adam), 58. Piskač (Adam), rozh. náj. Vála – 7. Grossmann (Čížek), 13. Janoch (Silný, Hubata), 15. Řezáč (Silný, Dudáček), 52. Čížek (Janoch, Vaculík), 60. Silný (Čížek)