Columbus – Philadelphia 6:3 (kon.) | New Jersey – Colorado 3:5 (kon.) | Toronto – Pittsburgh 0:3 (kon.)
Tampa – Detroit 3:1 (kon.) | Winnipeg – Vancouver 4:1 (kon.) | Chicago – Arizona 1:4 (kon.)
Edmonton – Boston 3:2 (po pr.) | Los Angeles – NY Islanders 2:7 (kon.) | San Jose – Buffalo 5:1 (kon.)
Los Angeles Kings
2:7 (1:1, 0:2, 1:4)
New York Islanders
Pátek 19.10.2018, 04:30 • Staples Center, Los Angeles • NHL

Děkuji Vám za pozornost a přeji příjemné páteční ráno! (07:47:02)

Československá stopa v utkání

Do tohoto utkání nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista.

Trestné minuty: 6 – 8

Islanders zvítězili na ledě Kings 7:2, a zaznamenali tak svou třetí výhru v letošní sezoně. Velký podíl měli na dnešním úspěchu Ostrovanů útočníci Valtteri Filppula (dva góly, asistence), Andrew Ladd (gól, dvě asistence).

Kings dnes nepodali špatný výkon. Naopak, utkání bylo herně naprosto vyrovnané. Rozhodujícím momentem se ale stala 44. minuta střetnutí a gól Filppuly při vlastním oslabení.
    Konečný výsledek: Kings vs Islanders 2:7

59:50
    V závěrečné minutě utkání se už nic významného neděje.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny a samozřejmě také celého dnešního utkání.

58:13
    Střelecký pokus Fantenberga a další zákrok Greisse.

57:54
    Další práce pro německého brankáře ve službách Isles. Tentokrát jej vyzkoušel Toffoli.

57:39
    Střela Iafalla z levé strany, Greiss vyráží svou vyrážečkou.

56:50
    Phaneufův pokus od levého mantinelu na Greisse neprošel.

55:25
    Diváci pomalu začínají opouštět svá sedadla ve Staples Center.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 15. Toffoli (Doughty, Kovalčuk), 43. J. Carter (Iafallo, Doughty) – 5. Cizikas (Mayfield), 24. Jo. Bailey (Eberle, Barzal), 33. Filppula (Komarov, Ladd), 44. Filppula (Ladd), 45. M. Martin (Cizikas, Clutterbuck), 50. Komarov (Filppula, Mayfield), 52. Ladd (Mayfield, Barzal)

Los Angeles Kings: Quick (50. J. Campbell) – Forbort, Doughty (A), Muzzin, Martinez, Phaneuf (A), Fantenberg – Iafallo, Kempe, Toffoli – Kovalčuk, Amadio, J. Carter (A) – Wagner, N. Thompson, Lewis – Pearson, Anderson-Dolan, Rempal.
    New York Islanders: Lehner (53. Greiss) – Leddy, Pulock, Pelech, Boychuk, Hickey, Mayfield – Lee (C), B. Nelson, Jo. Bailey (A) – Ladd, Barzal, Eberle – Beauvillier, Filppula, Komarov – M. Martin, Cizikas, Clutterbuck (A).

Rozhodčí: Tim Peel, Kyle Rehman – James Tobias, Tony Sericolo

Diváci: 18 230