Třinec – Plzeň 2:3 (kon.) | Zlín – Mladá Boleslav 5:3 (kon.) | K. Vary – Chomutov 6:3 (kon.)
Olomouc – Pardubice 4:2 (kon.) | Kometa Brno – Liberec 2:5 (kon.) | Mountfield HK – Vítkovice 4:1 (kon.)
Berani Zlín
5:3 (2:1, 0:0, 3:2)
BK Mladá Boleslav
Pátek 19.10.2018, 17:30 • ZS Luďka Čajky • Tipsport extraliga • 11. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost a přeji Vám hezký páteční večer. (20:06:44)

Je konec a tři body zůstanou ve Zlíně. Domácí hráči měli na mále, Mladá Boleslav totiž předvedla skvělý závěr, vstřelila dvě branky a na vyrovnání skoro dosáhla. Berany nakonec zachránil Jiří Ondráček, který trefil prázdnou branku a zpečetil tak vítězství ševců. Mladá Boleslav tak prodlužuje seríi porážek, zatímco Zlín napravuje zaváhání v Chomutově.

Nejlepšími hráči utkání jsou vyhlášeni:
    Zlín: Dalibor Řezníček
    Mladá Boleslav: Oldrich Kotvan

59:48
    Poslední sekundy zápasu se musí domácí bránit, výsledek je ale oběma týmům jasný.

Dnešní utkání sleduje 3895 diváků.
    59:23 Jiří ONDRÁČEK - 5:3

59:23
    Zlín právě vstřelil branku!
    Je definitvně rozhodnuto, tři body zůstanou ve Zlíně! JIŘÍ ONDRÁČEK vybojoval kotouč a přesnou střelou trefuje prázdnou branku.

58:51
    Mladá Boleslav to zkouší bez brankáře v šesti!

57:51
    Oddechový čas pro hosty.
    57:51 Pavol SKALICKÝ - 4:3

57:51
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Nyní platilo pravidlo "nedáš, dostaneš", protože hosté se z protiútoku prosazují! PAVOL SKALICKÝ jel sám na Sedláčka a střelou nad lapačku ho překonal. Asistence: Oldrich Kotvan.

57:45
    Obrovská šance Čachotského! Ten jen těsně neprostřelil Kantora, protože kotouč skončil na brankové čáře.

57:03
    Boleslav je opět zahnáná až za svou brankou, z kama se jí nedaří dostat, Zlín totiž velmi aktivně napadá.
    56:01 Jakub KLEPIŠ - 4:2

56:01
    Mladá Boleslav se ještě nevzdává! V levém kruhu zůstal nehlídaný JAKUB KLEPIŠ, který střelou k levé tyči dává hostům malou naději. Asistence: Tomáš Voráček a Ondřej Dlapa.

55:50
    Vhazování vyhrála Boleslav a z hokejek hostů přišla rychlá střela, kterou Sedláček chytá.

55:42
    Zlín už se hlavně zaměřuje na obranu, nyní vyhazuje na zakázané uvolnění.

54:52
    Kotouč je za brankou hostů, kteří to dopředu zkusili nahozením, což jim vyšlo, nyní má puk Hanzlík.

54:21
    Zlín v oslabení neinkasoval a o dnešní vítězství už asi nepřijde.

53:50
    Zlín zatím obranu zvládá, i když je pod obrovským tlakem, vzápětí ale domácí vyhazují a mohou střídat.

52:21
    Boleslav první buly přesilovky vyhrála a chvíli držela pásmo, poté se Pláněk odhodlal ke střele od modré, kterou vyráží Sedláček do ochranné sítě.

52:15
    Hosté si zahrají ještě jednu přesilovku, Při přechodu středního pásma fauluje Michal Popelka, který se proviňuje podražením a půjde si tak odsedět dvě minuty.

51:17
    Nyní se hraje hlavně v obranném pásmu Boleslavi, kotouč ale hlavně drží hosté, kteří ale o kotouč na chvíli přišli, z čehož vytěžili Berani střelu, kterou Kantor kryje.

50:22
    Nepřesná přihrávka domácích končí až za brankou Boleslavi, která se ještě pokouší protlačit dopředu, proti obraně domácích je to ale pro ni velmi těžké.

49:45
    Boleslav kotouč vyhazuje až za Sedláčka a tak aspoň tuhle přesilovku neinkasuje.

49:31
    Přesilovka pět na čtyři stále trvá, tudíž se ševci ještě snaží přidat branku, nyní jim v tom ale zabránil Kantor.
    48:26 Ralfs FREIBERGS - 4:1

48:26
    Je tu čtvrtá branka domácích. Úplně sám zůstal před brankou RALFS FREIBERGS, který po přihrávce Poletína přehodil kotouč přes Kantorův beton. Asistence: Michal Poletín a Jakub Herman.

47:57
    Je tu téměř dvouminutová přesilovka pět na tři. Kantor vyhodil kotouč mimo hrací plochu a jsou to tak dvě trestné minuty. Trest odpyká Pavel Musil.

47:53
    Je tu již šestá přesilovka domácích. Dalším faul předvádí Tomáš Knotek, který si půjde na dvě minuty sednou na trestnou lavici za sekání.

47:08
    Boleslav je v útoku stále téměř bez šancí, Zlín se opět úspěšně ubránil a sám se může vydat do protiútoku.

46:13
    Kantor nyní musel rozehrávat za svou brankou, jeho rozehra poslala do šance Davida Šťastného, Sedláčka ale nedokázal překonat.

45:18
    Bruslařům se po dlouhé době povedlo dostat do útočného pásma, zatím ale vyčkávají na idelní okamžik pro střelu.

44:54
    Zlín zatím drží kotouč daleko od své branky, v útoku ale kotouč ztrácí. Poté ale Boleslav zastavuje ofsajd.

44:26
    Nyní se domácím podařilo dostat hosty pod tlak, nakonec přišla střela Valenty, Kantor ale střelu viděl a puk chytá.

43:49
    Boleslav se stále nevzdává a snaží se vstřelit kontaktní branku, Zlín se už ale hlavně soustředí na obranu.

43:02
    Boleslav získala pásmo, ale ne na dlouho, po střele se opět do útoku vrhá Zlín, který nakonec ukončil až Kantor.

42:37
    Popelka vybojoval kotouč na útočné modré, přihrávka mu ale nesedla a končí jen na hokejkách hostů.

41:49
    Zlínu se nepodařilo dobruslit nahození a kotouč tak získávají bruslaři, kteří dostali kotouč do útočné třetiny.

41:24
    Boleslav se snaží vykřesat ještě naději a po inkasovaném gólu ihned tlačí domácí tým, proto ševci vyhazují na zakázané uvolnění.
    40:17 Dalibor ŘEZNÍČEK - 3:1

40:17
    Zlín se prosazuje hned v prvním útoku třetí třetiny! DALIBOR ŘEZNÍČEK se napřáhl na modré čáře a čistě poslal kotouč až na za Kantorova záda. Asistence: Daniel Gazda a Jiří Ondráček.

40:08
    Zlín vyhrál úvodní buly a jde do útoku.

40:01

Ve druhé třetině se hra převrátila. Mnohem lépe hráli domácí hráči, kteří ale třetí branku nepřidali. Mladá Boleslav narozdíl od první třetiny přestala bruslit a tím pádem se stále musí jen bránit, což hosté sotva zvládají. Jejich hlavním zachráncem je Kantor. Hlavně díky němu je to stále o jednu branku. Ve třetí třetině tomu tak být ale nemusí, proto si na třetí dějství rozhodně počkejte.
    Další třetina začně přibližně v 19:22.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:58
    Zlínští hráči se ještě dostali do šance, Kantor ji ale pokryl a ve druhé třetině se tak stav nezmění.

39:37
    Pozor, je tu ještě jedno vyloučení hostů. Mladá Boleslav opět hrála s šesti bruslaři a budou to pro ní další dvě minuty. Trest odpyká David Šťastný.

39:23
    Hra se zpomalila, ani jeden z celků nechce ke konci třetiny inkasovat.

38:43
    Boleslav si připisuje další vítězné vhazování a může se vrhnout do útoku, který ale končí dřív než začal.

38:22
    Kotouč vybojovali ševci, kteří se tak pokusí o další útok, který ale končí již ve středním pásmu, kde rozhodčí přerušili hru, protože ho ztratili z dohledu.

38:08
    Boleslav buly vyhrála a sama se hnala do útoku, po nahození ale končí kotouč na střídačce hostů. Vhazovat se tedy bude ve středním pásmu.

37:52
    Zlín jel do útoku v postavení tři útočníci na tři obránce, nedokázal ale přejít do útočného pásmu, protože je odpískán ofsajd.

37:08
    Zlínu se podařilo vybojovat pásmo, nepřesná střela je ale o pásmo připravila a Boleslav tak může jít dopředu.

36:02
    Berani se opět tlačí do útočné třetiny, to se jim ale nedaří a za okamžik to samé zkouší Boleslav.

35:37
    Hosté ale nakonec zvládli oslabení velmi dobře, dovolili jen jednu šanci, poté drželi kotouč daleko od své branky.

34:47
    Zlín se hned po začátku přesilovky snaží prosadit, Boleslav se ale zatím drží a neinkasuje.

33:53
    Tak nakonec je to trest za mnoha hráčů na ledě. Trest odpyká Martin Látal.

33:53
    Nespokojená je hlavně Mladá Boleslav, která odmítá poslat svého hráče na trestnou lavici.

33:53
    Probíhá komerční přestávka, během které kapitáni obou celků diskutují s rozhodčími.

33:36
    Boleslav přežila další útok Beranů a tak se sama může vydat dopředu, kde ale její útok končí útočným faulem.

32:51
    Zlín hraje v plném počtu a druhé oslabení přežil bez inkasovaného gólu. Domácí se ihned vrhají do útoku, kde jsou ale neúspěšní.

32:05
    Zlín oslabení zvládá velmi dobře, bruslařům zatím nedovolil ani střelu a sám se dostal do šance.

30:29
    Je tu druhý faul domácích. Jakub Sedláček padnul na kotouč a tak si hosté zahrajou přesilovku. Za brankáře domácích odpyká trest Michal Popelka.

30:21
    Boleslav se po dlouhé době dostala ke střele, rána hostujícího útočníky byla ale zpomalená domácím obráncem a tak Sedláček neměl problém se zákrokem.

29:59
    Zlín byl zahnán za svou branku, kde se pokoušel založit další útok, nepřesná přihrávka se ale mění v zakázané uvolnění.

29:16
    Domácí stále drží hosty pod tlakem, bruslařům se v obraně zatím daří.

28:26
    Berani ale stále drží pásmo, nakonec ale puk vyváží Klepiš, který s ním ale nedokázal nic vymyslet, dostal ho aspoň na spoluhráče vzadu.

28:09
    Zlín vhazování před Konrádem vyhrál, puku se chopil Freibergs, střela mu ale nesedla a tak ji brankář hostů bez problémů kryje.

28:05
    Pavel Sedláček dokázal najít sražený kotouč, jeho střela je ale zblokována a končí v ochranné síti.

27:08
    Bruslařům se vůbec nedaří přejít střední pásmo, dopředu se jim daří dostat pouze nahozením, což jim právě vyšlo, kotouč ale nemají úplně pod kontrolou.

26:38
    Boleslav vyhrála vhazování, kotouč ale pouze vyhazuje na hokejky domácích hráčů.

26:16
    Nakonec se jim ale podařilo usadit v útoku. Kubiš se snažil překvapit Kantora střelou zpoza branky, gólman hostů byl ale pozorný, kotouč kryje a bude se vhazovat po jeho levici.

25:40
    Ševci si ale kotouč berou velmi rychle zpět a opět se ženou na Kantora, přes obranu hostů se jim ale nedaří vystřelit.

25:09
    Berani se stále snaží prosadit v útoku, hosté ale obranu zvládli a odměnou jim je zisk puku.

24:46
    O kotouč probíhá souboj za brankou hostů. Boleslav puk nakonec získala, ale opět vyhazuje na zakázané uvolnění.

24:08
    Sólovou akci předvedl Skalický, který ale nedokázal přejít přes tři hráče Beranů a tak ani nevystřelil.

23:45
    Další rychlý útok hostů, ze kterého vznikla střela, kterou ale Sedláček bez problémů kryje.

23:12
    Zlín se pokouší dopředu dostat nahozením, což se docela povedlo, protože ševci získali útočné pásmo, vzápětí jsou ale vytlačeni zpět.

22:50
    A další odpískané zakázané uvolnění hostů. Pětka hostujícího celku už je na ledě velmi dlouho.

22:41
    Nyní už to ale hosty přestalo bavit a ti vyhazují na další zakázané uvolnění.

22:21
    Hraje se stále spíše v útoku Zlína, který ale zatím neměl v útočné třetině puk pevně na hokejce.

21:15
    Zlín vyhrál vhazování a chvíli vepředu kombinoval, poté ale hosté vyhazují na další icing.

20:32
    Zlín ale v útoku branku vůbec neohrozil. Mladá Boleslav se ale také zatím nemůže dostat s kotoučem dopředu, nepřesná přihrávka končí na zadním mantinelu a píská se zakázané úvolnění.

20:05
    Úvodní buly vyhráli domácí, kteří se tak mohou jakou první ve druhé třetině vydat do útoku.

20:01

První třetina je minulostí. Zlín po ní vede 2:1 i když hostující celek vyprodukoval dvakrát více střel. Ševci ale zatím nikdy neminuli a dokonce dvakrát dostali puk za Kantorova záda. Uvidíme, co nám přinese druhé dějství, rozhodně nikam neodcházejte.

Další třetina začne přibližně v 18:27.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:32
    Mladá Boleslav stíhá ještě vyhodit, Zlín se ale určitě pokusí ještě o jeden útok.

19:12
    Zlín je v přesilovce velmi aktivní, všechny šance ale zatím kryje Kantor.

18:22
    Je tu další přesilovka pro domácí. Martin Látal vyhazuje kotouč do hlediště a půjde si tak odsedět dvě minuty za zdržování hry.
    17:58 Jakub ŠLAHAŘ - 2:1

17:58
    Zlín si velmi rychle bere své vedení zpět! Antonín Honejsek dokázal skvělou přihrávkou najít JAKUBA ŠLAHAŘE, který svou ránou k pravé tyči rozvnil síť Kantorovi branky. Asistence: Antonín Honejsek a Jakub Herman.

17:29
    Zlín se snaží své zaváhání napravit, obrana hostů ale zatím všechny útoky domácích odráží.
    16:48 Oldrich KOTVAN - 1:1

16:48
    Obrovské zaváhání v obraně Zlína a Boleslav srovnává stav utkání! Tomáš Knotek vybojoval kotouč a našel úplně volného OLDRICHA KOTVANA, který svou střelou z mezikruží vymetl pravou šibenici. Asistence: Tomáš Knotek a Dominik Pacovský.

16:20
    Nyní se ale hosté rozhodli pro jednoduchou střelu, kterou ale Sedláček kryje a bude se tak vhazovat před ním.

15:44
    Boleslav se pomalu usazuje vepředu, komplikuje si to ale svou nepřesnou kombinací, což je nakonec stojí pásmo.

15:10
    Právě Řezníček zahákoval Orsavu při jeho šanci a půjde si tak odsedět dvě minuty.

15:10
    Velmi nadějná šance Orsavy, ten se dostal ke střele těsně před Sedláček, naštěstí pro domácí brankáře přestřelil, protože Sedláček by byl bez šance.

14:43
    Buly domácí hráči vyhráli, ale ve střední třetině ztratili kotouč a pouštějí tak hosty opět do útoku.

14:40
    Boleslavští hráči předvedli velmi rychlý průchod střední třetinou, poté se dostali k nebezpečné střele, tu ale Sedláček kryje a vhazovat se tak bude po jeho levici.

14:08
    Zlínu se opět podařilo odolat útoku hostů, domácím se ale také nedaří v útočné třetině nic vymyslet.

13:17
    Pacovský se šikovně uvolnil a dostal se ke střele, bekhendem ale puk nezvednul a tak s ní Sedláček neměl problém, poté ale domácí vyhazují na zakázané uvolnění.

12:36
    Zlín odrazil další útok hostů, podrží kotouč za brankou zatímco oba celky střídají a poté se Berani vydají do útoku.

11:58
    Boleslav už hraje v pěti a Zlín tak druhou přesilovku nedokázal využít.

11:54
    Vhazování ale domácí vyhráli a dokonce i vystřelili a vybojovali vhazování před Kantorem.

11:45
    Zlínu se ale nedaří usadit v útoku, když se o to opět snažil, je zastaven ofsajdem a přesilovou hru už asi nestihne využít.

11:19
    Další střelu na Kantora vyslal Řezníček, tentokrát byl ale úspěšnější prvně jmenovaný.

10:32
    Ševci vhazování sice prohráli a byli rychle zahnáni až do svého pásma, rychle se ale vrátili do útoku a drží hosty pod tlakem.

09:58
    Je tu další přesilovka pro domácí. Útočný faul nám předvádí Lukáš Žejdl, který bude mimo hru na dvě minuty za nedovolené bránění.

09:21
    Zlín ale vhazování prohrál a musí se bránit, střelu hostů ale kryje Sedláček, který pukj podrží a bude se vhazovat po jeho pravici.

09:04
    Na opačné straně už ale zazářil Pavel Kantor, který chytá velmi nebezpečnou střelu, kterou domácí vyslali z pravého kruhu.

08:25
    Na druhé straně jel úplně sám na Jakuba Sedláčku Jakub Klepiš, snažil se najít skulinku mezi betonama domácího brankáře, ale neuspěl.

07:46
    Zlínu se ale opět podařilo dostat dopředu, kde opět nadějně ohrožoval branku soupeře, Kantor ale nemusel zasahovat.

07:13
    Boleslav je ale opět velmi rychle zpátky, své střely ale nedokáže zaměřit na branku.

06:18
    Kotouč je opět v útočném pásmu hostů, kde o něj probíhá souboj, který vyhráli domácí a posílají kotouč do středního pásma.

05:46
    Boleslav je i po obdrženém gólu stále aktivnější, Sedláček je však zatím bez práce.
    04:28 Dalibor ŘEZNÍČEK - 1:0

04:28
    Zlín nakonec první přesilovku využívá a jde do vedení! Jiří Ondráček dokázal najít úplně volného DALIBORA ŘEZNÍČKA, který střelou z mezikruží překonává Kantora. Asistence: Jiří Ondráček a Tomáš Fořt.

03:51
    Beranům se zatím v přesilovce nevede moc dobře, protože spíše drží kotouč ve svém obranném pásmu.

03:16
    Domácí si zahrají první přesilovku. Nedovoleně hrál kapitán hostů Michal Vondrka, který si půjde odsedět dvě minuty za držení protihráče.

03:02
    Zlín se po dlouhé době dostal do útočné třetiny, kde ale zatím jen kombinuje a nemůže vymyslet střelu.

02:18
    O kotouč se bojuje v pravém rohu obranné třetiny Zlína, sjelo se tam až šest hráčů, tři od každého celku. Nakonec tento souboj vyhráli hosté, kteří se dostali ke střele, rána je ale velmi nepřesná a končí v ochranné síti.

01:51
    Zlín vhazování vyhrál, kotouč ale ztratil již ve středním pásmu.

01:38
    Boleslav se stále tlačí dopředu, Zlín to zatím zvládá, nyní ale vyhazuje na zakázané uvolnění.

00:47
    Hosté jsou zprvu aktivnější a drží kotouč v útoku, střela od modré je však zblokována a poté už Zlín vyváží kotouč z pásma.

00:03
    Úvodní vhazování vyhrála Boleslav, ta ale musí začínat ze svého pásma. Zkoušela nahodit, kotouč ale končí na hokejkách Zlína.

00:01

PSG Berani Zlín: J. Sedláček (Štůrala) – Freibergs, Ferenc, Gazda (C), Řezníček, Valenta (A), Nosek, Matějíček – Kubiš, Fořt, J. Ondráček (A) – Herman, Honejsek, Šlahař – E. Kulda, Fryšara, Čachotský – Poletín, P. Sedláček, Popelka.

BK Mladá Boleslav: Kantor (Krošelj) – Hanzlík (A), Kurka, Kotvan, Bernad, T. Voráček, Pláněk, Dlapa – Orsava, Žejdl, Klepiš (A) – Pacovský, T. Knotek, Vondrka (C) – Pabiška, P. Musil, Látal – Šťastný, Skalický, Martin Procházka.

Rozhodčí: Adam Kika, René Hradil – Miroslav Lhotstký, Radek Špringl.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Vzájemná utkání
    Letos je to první setkání těchto celků. V loňské sezoně se ale výrazně lépe dařilo dnešním hostům. Ze čtyřich vzájemným duelů totiž hned třikrát vycházeli vítězně. Zlínu podlehli pouze jednou a to po samostatných nájezdech a dokázali tak získat deset bodů ze dvanácti možných. Nyní se ale hraje nová sezona a může se stát cokoliv.

6.10. 2017 – Mladá Boleslav vs. Zlín – 4:1
    19.11. 2017 – Zlín vs. Mladá Boleslav – 1:6
    3.1. 2018 – Mladá Boleslav vs. Zlín – 2:3sn
    23.1. 2018 – Zlín vs. Mladá Boleslav – 1:3

PSG Berani Zlín
    Zlín do dnešního zápasu nastoupí jako favorit, i když se mu v posledním utkání moc nedařilo. Celkem překvapivě totiž prohrál na ledě Chomutovu 1:3, pro který to bylo druhé vítězství v sezoně. Předtím si ale Berani vedli dobře. Dokázali totiž dvakrát plně bodovat. Nejprve na ledě Sparty a poté i na domácím ledě proti pardubickému Dynamu. To jsou však pouze dvě ze čtyř výher, které Zlín zatím získal. Ševci mají totiž po úvodních deseti duelech jen dvanáct bodů a to za ty čtyři výhry a šest proher, což je docela bídné. V útoku však problém jednozačně není. Zlín je totiž hned čtvrtým nejproduktivnějším celkem společně s Litvínovem. Konkrétně vstřelil 28 branek, což není vůbec špatné na deset zápasů. Zato se ale Beranům nedaří obrana, protože je pátým celkem v pořadí, který dostal nejvíce branek. Za Sedláčkova záda, který odchytal všech deset duelů se dostalo 31 puků, to je průměr přibližně tři góly na zápas, což není moc dobrá vizitka pro zlínskou defensivu. Dnes se to ale Berani určitě pokusí vylepšit a my se jistě můžeme těšit na velmi zajímavý hokej.

Tomáš Fořt sedm bodů (4+3)

Mladá Boleslav vstupuje do utkání jako mírný outsider. Lvi také totiž nemají úplně idealní start sezony. Jsou totiž hned o pozici níže jak jejich dnešní soupeře, tedy na dvanáctém místě a na Zlín ztrácí tři body, které by mohli v případě dnešní výhry získat. Vzhledem k jejich útočné hře to však bude velmi těžké. Spolu s Chomutovem se totiž dělí o poslední místo v týmové produktivitě. Zlínská obrana sice není úplně bezchybná, neplatí ale to, že by poustěla každý kotouč. Mladá Boleslav je navíc po velkým tlakem. Poslední tři utkání nedokázala vybojovat ani bod a v těchto zápas dokázala vstřelit pouze čtyři branky. Tímto se rozhodně nemůžu bruslařský klub chlubit a určitě dnes udělá vše, aby tuto statistiku vylepšil a aby zlomil sérii tří porážek v řadě.

Mladá Boleslav vs. Olomouc – 1:2
    Chomutov vs. Mladá Boleslav – 3:2
    Plzeň vs. Mladá Boleslav – 5:1

Jakub Klepiš osm bodů (4+4)
    Jakub Orsava sedm bodů (5+2)
    Lukáš Žejdl sedm bodů (3+4)

Zdravím všechny nadšence Tipsport Extraligy nebo fanoušky obou dnešních celků. Dnes je na pořadu téměř kompletní 11. kolo české extraligy. Spolu se mnou budete mít možnost sledovat mezi dvěma celky ve druhé desítce tabulky, konkrétně mezi PSG Berani Zlín s BK Mladá Boleslav. Tímto jste k přenosu srdečně zváni a přeji Vám příjemnou počtenou.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Lukáš Mihal

Branky a nahrávky: 5. Řezníček (J. Ondráček, Fořt), 18. Šlahař (Honejsek, Herman), 41. Řezníček (Gazda, J. Ondráček), 49. Freibergs (Poletín, Herman), 60. J. Ondráček – 17. Kotvan (T. Knotek, Pacovský), 57. Klepiš (T. Voráček, Dlapa), 58. Skalický (Kotvan)

Rozhodčí: Adam Kika, René Hradil – Miroslav Lhotstký, Radek Špringl