Třinec – Plzeň 2:3 (kon.) | Zlín – Mladá Boleslav 5:3 (kon.) | K. Vary – Chomutov 6:3 (kon.)
Olomouc – Pardubice 4:2 (kon.) | Kometa Brno – Liberec 2:5 (kon.) | Mountfield HK – Vítkovice 4:1 (kon.)
HC Oceláři Třinec
2:3 (0:1, 0:1, 2:1)
HC Škoda Plzeň
Pátek 19.10.2018, 17:00 • WERK ARENA, Třinec (kapacita: 5 400) • Tipsport extraliga • 11. kolo

Z mé strany to je pro dnešek vše, přeji hezký zbytek pátečního večera. Na shledanou! (19:23:22)

Nejlepší hráči zápasu

Lukáš Krajíček (1+0) – Václav Nedorost (0+2)

Utkání končí, z tříbodového vítězství se radují hráči Škody Plzeň!

Oceláři v úvodu poslední dvacetiminutovky trefou Lukáše Krajíčka snížili své manko na rozdíl jediné trefy, v polovině třetiny si ale hosté vzali dvoubrankové vedení zpět, když se v početní výhodě trefil Jaroslav Kracík. Oceláři v poslední minutě zásahem Vladimíra Svačina zadělali na drama, vyrovnat se jim však již nepovedlo.

59:33
    Domácí jsou znovu v šesti, zatím se ale nemohou dostat do útočného pásma.

Třinec právě vstřelil branku!
    Oceláři přeci jen snižují a ještě drží naději na bodový zisk z dnešního zápasu! Střelu Martina Adamského od modré čáry v předbrankovém prostoru nechytatelně tečoval VLADIMÍR SVAČINA! Slezané tak dramatizují závěr zápasu! Asistence: Martin Adamský, Martin Růžička.

58:48
    Hostující branku dvakrát ostřeloval Hrňa, po jednom pokusu přidali Růžička s Krajíčkem. Ani jedna střela ale netrefila prostor mezi třemi tyčemi. Hosté následně poslali puk do středního pásma.

58:27
    Hosté jsou kompletní, Oceláři hrají v šesti bruslařích v poli!

57:48
    Chmielewski na útočné modré přenechával kotouč Michalu Kovařčíkovi, toho ale o puk obral bránící Nedorost. Hosté opět odpalují kotouč za Hrubcovu branku.

57:09
    Ocelářům se dnes přesilové hry vůbec nedaří. Plzeňští se dvakrát v krátkém časovém sledu dokázali osvobodit.

56:34
    Hosté hrají ve čtyřech. Ještě v samotném závěru dvojnásobné přesilovky pálil Krajíček, jeho pokus ale srazil bránící Denis Kindl.

56:27
    Martin Růžička se chtěl po pravé straně probojovat do soupeřovy třetiny, u modré čáry ale byl podražen Romanem Vráblíkem. Oceláře čeká pět vteřin přesilovky pět na tři.

56:19
    Chmielewski si v útočné třetině nerozuměl s Bukartsem, hosté se opět osvobodili.

55:56
    Ocelářům se opět nedaří dostat do útočného pásma, Plzeňští opět odpálili kotouč za Hrubcovu branku.

55:26
    Gernátovi se nepovedla rozehrávka ze středního pásma, čehož mohl využít napadající Straka. Hostující útočník si nabruslil do útočného pásma, pak ale trefil jen Hrubcovu lapačku.

55:06
    Oceláři od vyhraného buly drželi kotouč v útočném pásmu, Gernátova střela od modré ale Milčakovovi nenadělala sebemenší problémy.

Daniel Ježek

Branky a nahrávky: 42. Krajíček (Gernát, Werek), 60. Svačina (Adamský, Martin Růžička) – 17. Čerešňák (Kratěna, Nedorost), 40. J. Kindl (Nedorost), 50. Kracík (Gulaš, D. Kindl)

HC Oceláři Třinec: Hrubec (Hamerlík) – Gernát, Krajíček (C), Galvinš, D. Musil, M. Doudera, Adámek – Roberts Bukarts, Marcinko, Martynek – Chmielewski, Werek, Martin Růžička (A) – Adamský (A), Polanský, Svačina – Cienciala, M. Kovařčík, O. Kovařčík – Hrňa.
    HC Škoda Plzeň: Milčakov (Frodl) – J. Kindl (A), Jones, Kvasnička, Čerešňák, Vráblík, L. Kaňák, Pulpán – Stach, Nedorost, Gulaš (C) – Kantner, Preisinger, Kratěna – D. Kindl, Kracík (A), V. Němec – Straka, Kodýtek, Eberle.

Rozhodčí: Hejduk, Mrkva – Hlavatý, Tošenovjan