Písek – Vyšehrad 2:1 (kon.) | Převýšov – Zápy 0:3 (kon.) | Dobrovice – Vltavín 0:2 (kon.)
Velvary – Králův Dvůr 0:0 (4:5 po pen.)
FC Písek
2:1 (1:1)
FC Slavoj Vyšehrad
Sobota 20.10.2018, 10:15Česká fotbalová liga • 11. kolo

To je pro tuto chvíli vše, přeji krásný víkend. (12:09:27)

Velmi napínavý zápas je u konce! Favorit dnešního utkání Vyšehrad v prvním poločase hodně ztrácel a nevěděl jak na Písek. Písek tedy vstřelil úvodní branku, o kterou se postaral Jakub Held. Následně vyrovnal stav utkání nádhernou technickou střelou Jandera. V samotném závěru utkání se prosadil střídající Dušan Pinc, který rozhodl o osudu dnešního utkání.

90
    Střelec gólu Jandera odchází, nahrazuje ho Macej.

89
    Žlutou kartu v závěru dostává hostující hráč Funda.

88
    Jiří Heřman se jde pokusit zvrátit nepříznivý stav utkání. Své místo mu přenechává Kozel.

87
    Písek je na koni.
    85. PINC - 2:1

85
    Písek právě vstřelil branku!
    Před bránou Havránka bylo hodně divoko. Pro balón běželo mnoho hlav i noh, ale jako první se dokázal balónu ujmout DUŠAN PINC, který posílá Písek pět minut před koncem druhého poločasu do vedení!

Z přímého kopu žádné vzrušení nenastalo. Domácí obránce poslal míč bezpečně daleko od brány.