Mountfield HK – Liberec 5:6 (kon.) | Č. Budějovice – Žďár n/S 4:1 (kon.) | Slavia – Kladno 4:3 (1:0 po s.n.)
Chomutov – K. Vary 1:2 (kon.) | Vítkovice – Třinec 2:3 (po pr.) | Havlíčkův Brod – Pardubice 3:7 (kon.)
Plzeň – HC Litvínov 8:1 (kon.) | Havířov – Zlín 5:1 (kon.) | Sparta – Mladá Boleslav 5:2 (kon.)
Přerov – Vsetín 4:2 (kon.) | Olomouc – Salzburg 4:1 (kon.)
HC Škoda Plzeň
8:1 (0:0, 4:1, 4:0 - N 1:0)
HC Litvínov
Sobota 20.10.2018, 13:30 • Home Monitoring Aréna • DHL Extraliga juniorů • Skupina A

To je ode mě pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku sobotního odpoledne se s Vámi loučím a u dalších zápasů z Home Monitoring Arény se opět budu těšit, na shledanou. (15:42:37)

Domácí Indiáni sehráli dnes velmi povedené utkání, ve všech aspektech byli jasně lepším celkem a po zásluze si do tabulky připisují čtyři body.

60:59
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Indiánům stačilo pár vteřin aby prodloužení ukončili. Po střele Martina Lokajíčka se nejlépe před brankou zorientoval PETR ERET, který domácím ke třem bodům vystřelil i ten čtvrtý. Asistence: Martin Lokajíček, Josef Roubal.

60:48
    Vystřelit ovšem nedokázali a tak mají nyní možnost domácí.

60:20
    Puk na svých hokejkách drží hosté.

60:01

Máme za sebou šedesát minut hry, ve kterých jasně dominovali plzeňští Indiáni, když svému protivníkovi nasázeli dohromady osm branek. Modrobílí ve třetí třetině přidali další čtyři branky a hosté si ke konci přáli už jen konec. Nyní budou mít šanci zabojovat v nadstavbě alespoň o jeden bod.

59:25
    Marek Princl střílel z voleje, jeho nepovedený pokus skončil až v ochranné síti.

59:00
    Začala nám poslední minuta třetí třetiny.

58:42
    Michal Houdek trefil jen beton brankáře Zajíčka.

58:21
    Vyloučení v týmu HC Litvínov (Šubrt – 2 min., hákování).

58:04
    Domácí stále nemají dost. Osmou branku přidává od modré čáry přesnou střelou FILIP KOVAŘÍK. Asistence: Adam Šilhán.

57:56
    Daniel Jouza dokázal ujet všem plzeňským hráčům, ale bekhendovou kličkou si na Koláře nepřišel.

57:06
    Přemysl Svoboda schytal těžký KO po střele Adama Šilhána.

56:06
    Vyloučení v týmu HC Litvínov (Bartoš – 2 min., sekání).

55:52
    Tak tohle byla další hokejová paráda! Tomáš Pánek přesnou přihrávkou našel na druhé vlně Jana Matiáška, kterého parádním zákrokem vychytal Šimon Zajíček, proti dorážce PETRA ERETA už byl krátký. Asistence: Jan Matiášek, Tomáš Pánek.

Jakub Štěrba

Branky a nahrávky: 22. Princl (Adamec, Procházka), 25. Princl (Procházka, Šilhán), 32. Hasman (Lokajíček, Houdek), 37. Princl (Procházka, Adamec), 47. Adamec (Malát, Houdek), 48. Slanina (Hasman.), 56. Eret (Matiášek, Kremláček), 59. Kovařík (Šilhán), 61. Eret – 25. Berka (Jouza, Viedemann)

HC Škoda Plzeň: Kolář (Pilc) – Houdek, Kovařík, Pánek, Lokajíček (A), Šilhán, Kremláček, Malák – Rohla, Slanina, Matiášek, Adamec, Roubal (A), Malát, Procházka, Eret, Hasman (C), Princl
    HC Litvínov: Pejsar (od 48. Zajíček) – Bártek, Šubrt, Viedemann, Baláž, Kroupa, Havlík (A), Háva – Berka, Limanovský, Bartoš (C), Jouza, Šarlinger, Fišer, Kovačič, Dufek (A), Svoboda

Rozhodčí: Jakub Šindel – Tomáš Pešek, Pavel Sedláček