Litvínov – Sparta | 0:2 (kon.) |
Poruba 2011 – Kadaň | 8:2 (kon.) | | | Frýdek-M. – Kladno | 5:6 (po pr.) | | | Litoměřice – Havířov | 3:0 (kon.) |
Jihlava – Přerov | 5:0 (kon.) | | | Vsetín – Prostějov | 6:3 (kon.) | | | Třebíč – Ústí n/L | 4:3 (po pr.) |
Washington – Florida | 5:6 (2:3 po s.n.) | | | Dallas – Minnesota | 1:3 (kon.) | | | Calgary – Nashville | 3:5 (kon.) |
Philadelphia – New Jersey | 5:2 (kon.) | | | Carolina – Colorado | 1:3 (kon.) | | | Los Angeles – Buffalo | 1:5 (kon.) |
Winnipeg – Arizona | 5:3 (kon.) |
Olomouc – Vítkovice | 1:8 (kon.) | | | Vsetín – Zlín | 2:3 (kon.) | | | PZ Kladno – HC Litvínov | 0:10 (kon.) |
Tábor – Mountfield HK | 2:4 (kon.) | | | HK MD Šumperk – Třinec | 2:6 (kon.) | | | K. Vary – Kladno | 0:3 (kon.) |
Warriors Brno – Přerov | 4:5 (po pr.) | | | Žďár n/S – Mladá Boleslav | 0:7 (kon.) | | | Technika Brno – Havířov | 3:5 (kon.) |
Slavia – Sparta | 1:2 (po pr.) | | | Pardubice – Liberec | 2:7 (kon.) | | | Třemošná – Chomutov | 4:3 (1:0 po s.n.) |
Kobra – Plzeň | 0:11 (kon.) |
Kunlun – Nižněkamsk | 2:4 (kon.) | | | Novosibirsk – Minsk | 6:0 (kon.) | | | Čeljabinsk – Omsk | 2:1 (po pr.) |
Spartak Moskva – HC Slovan | 4:1 (kon.) | | | Viťaz – Riga | 1:2 (kon.) |
Dornbirn – Znojmo | 0:3 (kon.) |
Mountfield HK – Liberec | 5:6 (kon.) | | | Č. Budějovice – Žďár n/S | 4:1 (kon.) | | | Slavia – Kladno | 4:3 (1:0 po s.n.) |
Chomutov – K. Vary | 1:2 (kon.) | | | Vítkovice – Třinec | 2:3 (po pr.) | | | Havlíčkův Brod – Pardubice | 3:7 (kon.) |
Plzeň – HC Litvínov | 8:1 (kon.) | | | Havířov – Zlín | 5:1 (kon.) | | | Sparta – Mladá Boleslav | 5:2 (kon.) |
Přerov – Vsetín | 4:2 (kon.) | | | Olomouc – Salzburg | 4:1 (kon.) |
Dvůr Králové n. L. – Kolín | 7:3 (kon.) | | | Klatovy – Kobra | 7:2 (kon.) | | | Bílina – Řisuty | 6:5 (po pr.) |
Mostečtí Lvi – Sokolov | 1:4 (kon.) | | | Trutnov – Nymburk | 4:3 (2:0 po s.n.) | | | Vrchlabí – Jablonec n/N | 4:2 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Žďár n/S | 6:3 (kon.) | | | SHK Hodonín – Opava | 5:1 (kon.) | | | Šumperk – Nový Jičín | 6:1 (kon.) |
Kopřivnice – Val. Meziříčí | 5:4 (po pr.) | | | Písek – Tábor | 3:2 (kon.) | | | Pelhřimov – David Servis | 5:4 (po pr.) |
Zbraslav – HC TNP Praha | 5:9 (kon.) | | | Černošice – Slaný | 6:3 (kon.) | | | Telč – Hluboká n.V. | 4:6 (kon.) |
Mladá Boleslav B – Žabonosy | 4:6 (kon.) | | | Veselí nLuž. – Strakonice | 4:7 (kon.) | | | Milevsko – Radomyšl | 6:8 (kon.) |
Cheb – HC Domažlice | 6:7 (0:1 po s.n.) | | | Nejdek – Tachov | 0:0 (odl.) | | | HC Turnov – Frýdlant | 3:4 (kon.) |
Rosice – Blansko | 4:2 (kon.) | | | Velká Bíteš – Uničov | 3:5 (kon.) | | | Březina – Boskovice | 7:5 (kon.) |
Břeclav – Uh. Hradiště | 4:7 (kon.) | | | Wolves Č. Těšín – Bohumín | 7:3 (kon.) | | | H. Benešov – Rožnov p. R. | 8:5 (kon.) |
SK Karviná – Krnov | 3:4 (po pr.) | | | Kutná Hora – Lev Benešov | 4:5 (kon.) | | | Mělník – Příbram | 4:5 (kon.) |
Vel. Meziříčí – SHKM Hodonín | 15:3 (kon.) | | | Studénka – Nový Jičín B | 8:7 (kon.) | | | V.Popovice – Poděbrady | 6:7 (po pr.) |
Trstěnice – HC Rokycany | 6:14 (kon.) | | | Kaznějov – Čerti Ostrov | 4:5 (kon.) | | | Neratovice – Králův Dvůr | 3:2 (po pr.) |
Roudnice – Litoměřice B | 7:6 (2:1 po s.n.) | | | Klášterec nO – Louny | 8:2 (kon.) |
konec
HC Škoda Plzeň
8:1
(0:0, 4:1, 4:0 - N 1:0)
HC Litvínov
58:21
|
Vyloučení v týmu HC Litvínov (Šubrt – 2 min., hákování).
|
|
56:06
|
Vyloučení v týmu HC Litvínov (Bartoš – 2 min., sekání).
|
|
40:41
|
Vyloučení v týmu HC Litvínov (Bartoš – 2 min., sekání).
|
|
16:33
|
Vyloučení v týmu HC Litvínov (Viedemann – 2 min., sekání).
|
|
15:27
|
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Princl – 2 min., hákování).
|
|
06:16
|
Vyloučení v týmu HC Litvínov (Bartoš – 2 min., hákování).
|
|
03:49
|
Vyloučení v týmu HC Litvínov (Baláž – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
03:05
|
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Roubal – 2 min., sekání).
|
Branky a nahrávky:
22. Princl (Adamec, Procházka), 25. Princl (Procházka, Šilhán), 32. Hasman (Lokajíček, Houdek), 37. Princl (Procházka, Adamec), 47. Adamec (Malát, Houdek), 48. Slanina (Hasman.), 56. Eret (Matiášek, Kremláček), 59. Kovařík (Šilhán), 61. Eret – 25. Berka (Jouza, Viedemann)
Rozhodčí: Jakub Šindel – Tomáš Pešek, Pavel Sedláček
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Škoda Plzeň:
Kolář (Pilc) – Houdek, Kovařík, Pánek, Lokajíček (A), Šilhán, Kremláček, Malák – Rohla, Slanina, Matiášek, Adamec, Roubal (A), Malát, Procházka, Eret, Hasman (C), Princl
Náhradníci:
Trenér:
HC Litvínov: Pejsar (od 48. Zajíček) – Bártek, Šubrt, Viedemann, Baláž, Kroupa, Havlík (A), Háva – Berka, Limanovský, Bartoš (C), Jouza, Šarlinger, Fišer, Kovačič, Dufek (A), Svoboda
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Litvínov: Pejsar (od 48. Zajíček) – Bártek, Šubrt, Viedemann, Baláž, Kroupa, Havlík (A), Háva – Berka, Limanovský, Bartoš (C), Jouza, Šarlinger, Fišer, Kovačič, Dufek (A), Svoboda
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Jakub Šindel – Tomáš Pešek, Pavel Sedláček
Diváci:
Jakub Štěrba
@sterba19