Olomouc – Vítkovice 1:8 (kon.) | Vsetín – Zlín 2:3 (kon.) | PZ Kladno – HC Litvínov 0:10 (kon.)
Tábor – Mountfield HK 2:4 (kon.) | HK MD Šumperk – Třinec 2:6 (kon.) | K. Vary – Kladno 0:3 (kon.)
Warriors Brno – Přerov 4:5 (po pr.) | Žďár n/S – Mladá Boleslav 0:7 (kon.) | Technika Brno – Havířov 3:5 (kon.)
Slavia – Sparta 1:2 (po pr.) | Pardubice – Liberec 2:7 (kon.) | Třemošná – Chomutov 4:3 (1:0 po s.n.)
Kobra – Plzeň 0:11 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
0:3 (0:1, 0:1, 0:1 - 0:1)
Rytíři Kladno
Sobota 20.10.2018, 13:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Extraliga dorostu • Skupina Západ

Kladno si domů odváží čtyři body, domácí tak zažívají již pátou porážku v řadě. U nějakého dalšího Onlajnu se na vás těší Lukáš Mayer. (15:07:11)

62:45
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Sojka přihrál LUKÁŠI SÝKOROVI do prostoru mezikruží a ten už jen vypálil na bránu. Asistence: Adam Sojka.

61:45
    Adam Bareš pálil na Bajgara, střela ovšem minula klec domácích.

61:15
    Domácí získávají puk a přesouvají se do útoku.

60:15
    Kladno se ihned po začátku prodloužení dostává do útoku.

60:01

Poslední perioda, ve které si Kladno zajistilo vítězství přesilovkovým gólem ve 46. minutě. O ten se po pěkné kombinaci postaral Adam Bareš.

Po třetí třetině bude následovat nadstavba v podobě prodloužení a případně nájezdů.

Konec základní části zápasu.

59:16
    Ofsajd hostů.

58:51
    Bajgar přikrývá puk pod svou lapačku.

57:20
    Karlovarští se dostali do útoku, zde ovšem znovu přišli o puk a hra se přesouvá zpět před Bajgara.

57:02
    Zakázané uvolnění Energie.

56:35
    Domácím se nedaří osvobodit se z kladenského sevření.

55:55
    Rytíři jsou stále v útočném pásmu.

54:10
    Karlovarští po přesunu do útoku opět přicházejí o puk.

53:49

52:50
    Domácí vyhazují.

52:25
    Kladno se drží v útoku a kombinuje.

51:49
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Vogel – 2 min., napadení).

50:20
    Energetici se pokoušejí překonat kladenské obránce, to se jim ale nedaří.

49:47

49:20
    Hra se drží v obranném pásmu Energie.

47:46
    Kohlíček pálil od modré, Bajgar však pohotově střelu vychytal.

47:30
    Kladno se drží v útoku.

46:47
    Kotouč vyhozen na střídačku domácích.

45:09
    Po pěkné kombinaci během přesilovky se Kladno zásluhou ADAMA BAREŠE posouvá do vedení 0:3. Asistence: Jiří Ticháček, Marek Alscher.

44:30
    Po ofsajdu Rytířů se rozehrává ve středním pásmu.

43:50
    Rytíři se ihned přesouvají do útoku, domácí ovšem puk vyhazují a hra se přesunula k Sukovi

43:26
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Blecha – 2 min., hákování).

42:55
    Energetici se přesunuli do útoku, zde ale přišli o puk.

42:05
    Icing hostů.

42:00

41:14
    Karlovarským se nedaří udržet kotouč.

40:01

Ve druhé periodě byl k vidění druhý kladenský gól. V 38. minutě se o něj postaral Adam Sojka, jenž se dostal z hloučku hráčů před Bajgerovou klecí a pohotově našel puk, který na karlovarskou klec vypálil. Poslední třetina dnešního zápasu začne přibližně ve 14:28.

40:00

40:00
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Koštoval – 2 min., podrážení).

38:57
    Kladenský brankář Suk musel hledat puk, který mu zapadl kamsi do výstroje. Našel ho a hra pokračuje dál.

37:44
    Z menšího hloučku hráčů se dostal ADAM SOJKA, který našel puk a rychle vypálil na karlovarskou klec, Bajgar nestihl zareagovat a Kladno se posouvá do dvougólového vedení. Asistence: Samuel Chrenka.

36:57
    Zakázané uvolnění domácí Energie.

36:15

35:50
    Kladenští se drží během početní výhody v útoku a pokoušejí se vyzrát na domácí obránce.

34:15
    Menší strkanice, díky které mají Rytíři přesilovku. Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (März – 2 min., sekání).

32:55
    Chrenka se pokusil překonat Bajgara, puk se ovšem odrazil od jeho betonu.

32:15
    Karlovarským se povedlo vybojovat puk, ve středním pásmu ovšem jednomu z domácích sklouzl z hokejky a byl odpískán ofsajd.

31:48
    Blecha neproměnil trestné střílení a Kladno zůstává ve vedení.

31:15
    Hra se opět dostala před Bajgara.

30:09
    Karlovarští se přesunuli do útoku a kombinují.

29:36

28:31
    Energetici se během početní výhody pokoušejí držet v útoku, kladenští ovšem kotouč neustále vyhazují.

27:36
    Je tu první přesilovka, za faul loktem si na dvě minuty půjde odpočinout na trestnou lavici Samuel Chrenka.

27:15
    Domácím se nedaří vybojovat kotouč.

26:29
    Energetikům se podařilo dostat se do útoku.

25:40
    Na Suka bylo vypáleno několik střel, ani jedna však netrefila branku.

25:06

23:51
    Únik jednoho z karlovarských dorostenců přerušil brankář Rytířů Suk vypíchnutím puku.

23:14
    Jeden z kladenských hráčů zůstává ležet na ledě, hra se pozastavuje a v doprovodu lékařky opouští hřiště.

22:40
    Po nepovedené rozehrávce hostů se energetici dostali do šance, o puk však znovu přišli.

22:03
    Zakázané uvolnění domácích.

21:03
    Kladenští se snaží nepřicházet o puk a zároveň vyzrát na strážce karlovarské klece Matyáše Bajgera.

20:08
    Vhazování na začátku druhé třetiny znovu ve prospěch hostí, kteří stihli okamžitě vypálit na bránu, střela ovšem byla neúspěšná.

20:01

V první třetině jsme byli svědky jediného gólů. Ve 14. minutě si Lukáš Sýkora počkal na přihrávku od Marka Alschera, kterou namířil do odkrytého místa Bajgarovy klece, kam se karlovarský brankář nestihl přesunout. Rytíři se tak radovali z vedení 1:0. Za stejného stavu vstoupíme do druhé třetiny, která začne přibližně v 13:40.

20:00

19:25
    S blížícím se koncem třetiny se energetikům alespoň na chvilku povedlo dostat do útoku, střely však byly zblokovány kladenskými obránci.

17:58
    Domácí se pokoušejí přerušovat přihrávky, to se jim ale nedaří.

16:35
    Karlovarští znovu přišli o puk a Rytíři se přesunuli do útoku.

15:25
    Kladenští si po vyhraném buly nedokázali ohlídat puk a karlovarští se tak dostali do útoku. Následovala střela, kterou však Suk pohotově chytil.

13:36
    Marek Alscher, který se dostal do útočného pásma podél mantinelu přihrál LUKÁŠI SÝKOROVI, který čekal před brankou a po přihrávce stačilo puk poslat na to správné místo. Asistence: Marek Alscher.

12:06
    Rytíři se stále drží v útoku.

11:24
    Ofsajd hostů, rozehrávat se bude ve středním pásmu.

10:30
    Kladenští se v útoku pokoušejí dostat do vhodné pozice pro střelu.

09:21
    Střelu jednoho z energetiků Suk zachytil a buly, které následovalo vyhráli Rytíři.

08:15
    Hra se přesouvá ze strany na stranu, více se však do útoku dostávají hosté.

07:21
    Rytíři se po rozehrávce ve středním pásmu dostali zpět do útoku.

06:47
    Energetikům se daří udržet se v útoku.

05:38
    Po rychlém návratu do útoku se karlovarští pokouší vyzrát na kladenskou obranu.

04:55
    Karlovarští se přesunuli ke kladenské brance, o puk však přišli.

03:08
    To se povedlo Blechovi, který vystřelil na bránu, tu ale minul.

02:25
    Energetici se snaží vybojovat puk.

01:05
    Karlovarští se pokoušejí dostat ke kladenské brance, to se jim ale nedaří.

00:01
    Úvodní vhazování ve prospěch hostů, kteří se ihned přesouvají do útoku.

00:01

HC Energie Karlovy Vary: Bajgar (Hykel) – Hohl "A", Vogel, Houdek "C", Petretič, Zolonaj, Žďárský – Šmajda, Sapoušek, März "A" – Blecha, Botoš, Bubanec – Šlechta, Skuhravý, Helecz

Rytíři Kladno: Suk (Jaňour) – Alscher, Koštoval, Ticháček "C", Kohlíček, Sýkora – Kouba, Sojka "A", Šilhavý – Chrenka"A", Šapovaliv, Adam – Procházka, Hrabík, A. Bareš – P. Bareš

Rozhodčí: Pastier – Tichý, Fiala.

HC Energie Karlovy Vary: Domácí na tom v letošní sezóně nejsou dobře. Z devíti odehraných zápasů slavili výhru jen dvakrát. V zápase s Třemošnou energetici vyhráli 0:7 a v zápase proti PZ Kladnu se radovali z výhry 6:3. V tabulce západní skupiny Extraligy dorostu zaujímají osmé místo s devíti body.

Rytíři Kladno: Hosté zatím vyhráli pět zápasů z devíti hraných. V posledním zápase převálcovali pražskou Kobru 13:1. V tabulce západní skupiny Extraligy dorostu jsou s dvaceti body na páté příčce.

Vzájemné zápasy: Energetici se s kladenskými letos potkají podruhé. V prvním zápase, sehraném na ledě Rytířů, karlovarští odjížděli domů po prohře 8:4.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

Lukáš Mayer

Branky a nahrávky: 14. Sýkora (Alscher), 38. Sojka (Chrenka), 46. Bareš A. (Ticháček, Alscher), 63. Sýkora (Sojka)

Rozhodčí: Pastier – Tichý, Fiala