Havlíčkův Brod – Žďár n/S 6:3 (kon.) | SHK Hodonín – Opava 5:1 (kon.) | Šumperk – Nový Jičín 6:1 (kon.)
Kopřivnice – Val. Meziříčí 5:4 (po pr.) | Písek – Tábor 3:2 (kon.) | Pelhřimov – David Servis 5:4 (po pr.)
BK Havlíčkův Brod
6:3 (1:0, 1:3, 4:0)
SKLH Žďár nad Sázavou
Sobota 20.10.2018, 17:00 • Zimní stadion Kotlina • 2. liga - Jih a Východ (ČR) • 11. kolo

Krásný sobotní podvečer z Kotliny, po utkání DHL Extraligy juniorů mezi Bruslaři a Pardubicemi je na řadě také havlíčkobrodský A-tým. Havlíčkův Brod v dnešním zápase vyzve vedoucí celek tabulky a zároveň krajského rivala SKLH Žďár nad Sázavou. Úvodní buly tohoto derby bude vhozeno v 17:00.

Plameny začaly sezonu dobře, když porazily na domácím ledě Pelhřimov 6:2. K druhému utkání vyjely do Písku, kde vyhrály 4:3. Následně čekali na Žďár Bruslaři, z tohoto vyrovnaného duelu jako vítěz vyšli domácí a to výsledkem 5:4. Rozjetý Žďár nezastavila ani Žihadla, která Žďár porazil 5:1. Plameny se poté pořádně rozstřílely, nejprve porazily Tábor 8:1 a následně David Servis 9:2. Žďárští okusili první porážku, když doma podlehli Opavě 2:3p. Následně Konečného svěřenci cestovali do Pelhřimova, kde vyhráli 6:1, nakonec se představili na domácím ledě, kam zavítal Písek. Žďár toto utkání vyhrál 7:4.

5. Lukáš Jícha – 9 bodů (3+6)

Havlíčkobrodští hned v prvním duelu narazili na Moravské Budějovice, které doma porazili 6:2. Bruslaři se poté vydali na Bouchalky, kde prohráli 4:5. Broďáci si následně doma spravili chuť s Táborem, který porazili 5:0. Havlíčkobrodští se vydali na led David Servisu, kde zvítězili 5:2. Do Kotliny zavítal Pelhřimov, jenž havlíčkobrodský celek porazil 5:3. Bruslaři cestovali do Písku, kde vyhráli těsně 3:2. Havlíčkobrodští přivítali na své půdě Hodonín, který porazili 6:2. Vítěznou sérii Bruslařů přerušily Moravské Budějovice. Havlíčkobrodští zde prohráli 2:4.

SKLH Žďár nad Sázavou 5:4 Havlíčkův Brod

Branky a nahrávky: 9. Prokš (Stehlík, Gregar), 14. Stehlík (Gregar), 34. Prokš (Peslar), 39. Franek (Kunstmüller, Hasoň), 59. Tlačil (Bureš, Pleva) – 6. Procházka (Nepokoj, Blinka), 6. Voříšek (Blinka, Procházka), 31. Třetina (T. Semrád, Voříšek), 48. Voříšek (Šmíd). Rozhodčí: Luděk Pilný – Michal Laczko, Honza Řezníček. Vyloučení: 7:6, navíc Procházka (HBR) 10 min. OT [VRAŽ], Krupka (ZDS) 10 min. OT [VRAŽ]. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 1 238. Střely na branku: 36:40 (10:11, 14:16, 12:13). Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3, 4:3, 4:4, 5:4.

Sestava z minulého utkání

SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Kulich) – Pleva, Koželuh, Peslar, Lojek, Kališ, Kolda, P. Marek – Bureš, Jícha, Prokš, Hasoň, Franek, Gregar, Půža, Kunstmüller, Krupka, Kovářů, Tlačil, Hort, Stehlík

BK Havlíčkův Brod: Novák (D. Marek) – T. Semrád, Nepokoj, Vala, Kulhánek, Šmid, Kopic, Kříž – Michálek, Milfait, Beneš, Přidal, Třetina, Holenda, Procházka, Voříšek, Blinka, Chlubna, Kuchta, Kozlík, Ludvík

Minulé utkání Žďáru nad Sázavou

SKLH Žďár nad Sázavou 7:4 IHC Písek

Branky a nahrávky: 18. Lojek (Wasserbauer), 32. Prokš (Stehlík, Lojek), 34. Pleva (Bureš, Jícha), 34. Franek (Wasserbauer, Kunstmüller), 36. Havlín (Tlačil, Kunstmüller), 39. Peslar (Prokš), 44. Kuřítko (Bureš, Peslar) – 28. Marcilis (Šuhaj J.., Bílek), 35. Sýbek (Hučko, Polata), 41. Sýbek (Rod), 53. Parýzek (Polata, Marcilis). Rozhodčí: Pokorný – Křivohlavý, Klouda. Vyloučení: 6:6. Využití: 1:1. V oslabení: 1:1. Diváci: 644. Střely na branku: 40:27 (9:10, 15:10, 16:7). Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1, 4:2, 6:2, 6:3, 7:3, 7:4.

Sestava z utkání

SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma – Kolda, Půža, Koželuh, Havlín, Lojek, Pleva, Peslar – Tlačil, Gregar, Kovářů, Prokš, Kunstmüller, Bureš, Jícha, Kuřítko, Franek, Stehlík, Kališ, Wasserbauer.

IHC Písek: Hauser – Turek, Hora, Parýzek, Červinský, Bílek, Houdek, Hanus, Pelant – Hučko, Šuhaj V., Sýbek, Rod, Polata, Koupal, Marcilis, Strnad, Jabůrek, Šuhaj J.

Minulé utkání Havlíčkova Brodu

HC Moravské Budějovice 2005 4:2 BK Halíčkův Brod

Branky a nahrávky: 10. Horký (Krutiš, Kabelka), 15. Ferda (Hačecký, Čejka), 26. Rytnauer (Horký, Pelikán), 60. Rytnauer (Matějka, Kabelka) – 14. Chlubna, 23. Ludvík (Michálek, Kuchta). Rozhodčí: Jiří Ondráček – Martin Musil, Jiří Roupec. Vyloučení: 5:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 592. Střely na branku: 31:30 (12:8, 12:13, 7:9). Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 4:2.

HC Moravské Budějovice 2005: Jekel (Čáp) – Trnka, Pelikán, Kadela, Wasserbauer, Peroutka (C), Kabelka, Kliment – Matějka, Juráň, Horký, Mikeš (A), Hačecký, Rytnauer (A), Čejka, Caha, Ferda, Bulín, Říčka, Krutiš

BK Havlíčkův Brod: Marek (Novák) – Horák, Kulhánek, Kopic, Šmíd, Nepokoj, Semrád, Vala – Kuchta, Ludvík, Michálek, Voříšek (A), Chlubna, Přidal, Beneš, Třetina (C), Milfait (A), Kozlík, Blinka

BK Havlíčkův Brod: Novák (Marek) – Semrád, Nepokoj, Vala, Šmíd, Vala, Kulhánek – Přidal – Třetina "C", Blinka – Michálek, Voříšek "A", Milfait "A" – Chlubna, Kozlík, Beneš – Ludvík, Kuchta

SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Kulich) – Kolda, Půža, Koželuh, Lojek, Pleva "C", Peslar – Tlačil, Gregar, Kovářů, Prokš, Kuntsmüller "A", Bureš, Jícha, Kuřítko, Hasoň,Stehlík "A", Kalliš, Wasserbauer

Rozhodčí: Tomáš Battěk – Ondřej Žídek, František Štěpánek.

Havlíčkobrodští se dnes představí v červených dresech, jejich rival v bílých.

00:01

00:01
    Havlíčkobrodští vyhráli vhazování a ženou se dopředu.

00:24
    Akce Bruslařů skočila u zadního hrazení, kde jim byl kotouč odebrán, Plameny jdou dopředu.

00:46
    Kuřítko pálil z pravého kruhu, Novákovi střela vypadla z výstroje, ale nakonec brodský brankář kotouč schoval pod lapačku.

00:48
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Blinka – 2 min., podrážení).
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Kuřítko – 2 min., hrubost).

01:04
    Vojtěch Šmíd dostal nabito od Jana Milfaita, měl dobrou střeleckou pozici, ale ještě nahrál. celou akci tak překombinoval.

02:04
    Oba sektory plné fanoušků povzbuzují své týmy.

02:49
    Wasserbauer projel od modré čáry mezi dvěma beky až k Novákovy, ale puk se mu postavil na hranu. Žďárský forvard minul klec.

03:27
    Hra se přelévá ze strany na stranu.

04:37
    Pokus Patrika Přidala skončil v náruči Jiřího Slámy.

05:03
    Jan Tlačil střílel z mezikruží, ale Novák jeho ránu vyrazil pravým betonem do rohu kluziště.

05:28
    Ofsajd Bruslařů.

05:46
    Wasserbauer přenechal kotouč na modré čáře Kališovi, který hned vypálil, ale minul klec.

06:00
    Obětavý zákrok Vojtěcha Šmída, který skočil po hlavě do střely jednoho z beků a vyrazil tak touš do ochranné sítě.

06:43
    Jan Milfait přejížděl modrou čáru a nevšiml si svého spoluhráče, který vy postaven za modrou čarou, další ofsajd Bruslařů.

07:06
    Souboj u pravého mantinelu vyhrál hostující hráč a projel třem hráčům domácího celku, ale ke střele se nedostal.

07:55
    David Michálek přihrával z pravé strany na Luboše Voříška, ale proti jejich nahrávce byl Sláma, který po puku skočil rybičku.

08:28
    Žďárští hráči přečíslili domácí obranu, ale jejich přihrávka byla nepřesná.

09:00
    Horák nahodil puk do útočného pásma.

09:23
    Filip Beneš chyboval u pravého hrazení, toho využil Martin Pleva, jenž poslal takovou žabičku na Nováka, hostující fanoušci už zvedali ruce, ale brankář domácího výběru zachytil kotouč na čáře.

10:13
    O kotouč se bojuje za brankou Plamenů.

10:28
    Martin Nepokoj střílel od modré čáry, ale Sláma byl připraven.

10:53
    Hasoň vystřelil z levého kruhu, ale jen do Novákovy výstroje.

11:12
    Obrovský souboj na brankovišti domácího celku. Žďár pálil ze všech pozic, ale fantastický Novák celou akci zlikvidoval.

11:38
    Chlubna se napřáhl a vypálil z levého kruhu, ale minul.

11:57
    Nahození od modré čáry skryl domácí brankář do lapačky.

12:47
    Domácí celek se vydal do útočného pásma, kde kombinuje.

13:09
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Tlačil – 2 min. + 10 min. osobní trest, krosček). Trest odpyká Peslar.

13:37
    Martin Nepokoj vypálil od modré, ale střela mu nesedla, domácí i přes to jsou v útočném pásmu.

13:58
    Milfait si vybruslil na vrcholek pravého kruhu, odkud vypálil,, puk skončil na hrudi Slámy.

14:32
    Semrád střílel od modré čáry, Sláma chytá puk do lapačky.

14:42
    Kulhánek nabil na pravý kruh Semrádovi, který vypálil bez přípravy, ale hostující brankář se stihl včas přesunout.

14:42
    Semrád nahrál Kulhánkovi, ale proti jeho střele se přesunul Sláma.

15:12
    Hosté jsou kompletní, Bruslaři nevyužívají přesilovou hru.

15:56
    Chlubna protečoval puk do útočného pásma na Beneše, který udělal zvratnou kličku, ale jeho přihrávka byla nepřesná.

16:26
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Hasoň – 2 min., pozdní dohrání).

17:00
    Domácí zamkli svého soupeře v útočném pásmu.

17:20
    Bruslaři kombinují, ale do zakončení se nehrnou.

17:38
    Šmíd vystřelil od modré čáry, ale minul branku.

18:08
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Havlíčkobrodští využívají přesilovou hru a ujímají se vedení! MARTIN NEPOKOJ přihrál na levý kruh Vojtěchu Šmídovi, který si chtěl obehrát protihráče, což mu nevyšlo, tak vrátil puk prvnímu jmenovanému, který střelou bez přípravy propálil vše, co mu stálo v cestě! Asistence: Vojtěch Šmíd.

18:49
    Dvojice žďárských útočníku dorážela na Nováka, který ale jejich pokus schoval do lapačky.

19:47
    Půža vystřelil z hranice pravého kruhu, ale Novák nastavil lapačku proti jeho střele.

20:00

Je za námi první třetina dnešního duelu mezi Havlíčkovým Brodem a Žďárem nad Sázavou. První polovina zápasu patřila hostům, kteří na svého soka tlačili, ale nedostali puk za Novákova záda. Domácí následně měli dvě přesilové hry a jednu z nich využili. Martin Nepokoj dostal nabito na modrou čáru a propálil vše, co mu stálo v cestě. Druhá třetina začne v 17:50.

20:01
    Bruslaři vyhráli i první vhazování ve druhé třetině.

20:26
    Tomáš Semrád pálil z pravého kruhu, ale Sláma byl pozorný.

20:36
    Luboš Voříšek svádí boj u levého hrazení, ale ze souboje vyšel jako vítěz hostující hráč.

21:15
    Wasserbauer přihrál na Prokše přes osu hřiště. Ale druhému jmenovanému se nepodařilo zpracovat puk.

21:49
    Kulhánek nahodil puk do útočného pásma.

22:00
    David Kozlík střílel z mezikruží do Slámovy výstroje.

22:27
    Martin Pleva to zkusil z otočky, ale minul branku, i přes to, ale Novák skryl puk do lapačky.

22:54
    Domácí si půjdou sednout na trestnou lavici, Sláma opouští svoji svatyni.

23:08
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Ludvík – 2 min., podrážení).

23:12
    Bruslaři vyhráli buly a hned vyhodili.

23:35
    Valovi se nepovedlo vyhodit a přihrál přímo před brankáře na Wasserbauera, ale Novák skvěle zasáhl!

24:04
    Žďár vyhrál vhazování v útočném pásmu, ale jejich pobyt v útočné třetině neměl dlouhé trvání, domácí vyhodili.

24:40
    Hosté kombinují v útočném pásmu.

24:59
    Domácí vystihli přihrávku útočníků Žďáru a vyhazují.

25:27
    Hosté se stále drží v útočném pásmu.

25:47
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kuchta – 2 min., sekání).

25:51
    Hosté se rozestavují do přesilovkových pozic.

26:19
    Domácí vyhazují.

26:35
    Pleva střílel z okraje levého kruhu, ale přestřelil.

26:49
    Protiútok Bruslařů skončil tím, že střela Chlubny byla zablokovaná.

27:14
    Domácí opět vyhazují.

27:44
    Třetina nahazoval puk na branku Slámy, kde byl Přidal, ale puk nakonec svatyni.

28:18
    Bruslaři jdou do dvoubrankového vedení! Patrik Přidal vybojoval puk za hostující brankou a poslal puk na Viktora Horáka. Obránce havlíčkobrodské juniorky vystřelil a kotouč před Slámou tečoval kapitán Bruslařů MIROSLAV TŘETINA! Asistence: Viktor Horák, Patrik Přidal.

29:24
    Kozlík vystřelil z levého kruhu, ale Sláma jeho pokus skryl do lapačky.

29:49
    Prokš dojel vyhozený kotouč a vystřelil z levé strany, ale domácí svatyni minul.

30:45
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Lojek – 2 min., hákování).

30:46
    Domácí vyhráli vhazování.

31:02
    Kulhánek byl v dobré palebné pozici, ale minul branku.

31:33
    Domácí se stále drží v útočném pásmu.

32:11
    Nepokoj dostal přihrávku od Milfaita, ale netrefil branku.

32:28
    Žďár právě vstřelil branku!
    Plameny snižují stav utkání brankou v oslabení! Brankář domácího týmu vyjel pro puk za branku, přihrál jej na svého spoluhráče, ONDŘEJ STEHLÍK ho obral o puk a posla puk do odkryté branky! Asistence: Marek Prokš

33:10
    Tomáš Chlubna v dobré pozici trefil spojnici.

33:31
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Semrád – 2 min., sekání).

33:54
    Hosté střílí ze všech pozic, Novák chytil puk do lapačky.

34:08
    Chybné vyhození domácí obrany, hosté jsou dále v útočném pásmu.

34:35
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kulhánek – 2 min., sekání).

34:39
    Plameny jsou v útočném pásmu a točí s domácí obranou.

34:54
    Žďárští hokejisté využívají dvojnásobnou početní výhodu! Martin Lojek přihrál z pravého kruhu na svého kapitána MARTINA PLEVU, který vypálil bez přípravy a poslal puk pod horní tyč! Asistence: Martin Lojek, Lukáš Jícha.

35:16
    Hosté pokračují v početní výhodě.

35:42
    Tlačil střelou od pravé tyčky minul branku.

36:11
    Čeněk Novák chytá další pokus hostující družiny do lapačky.

36:46
    Kovářů se natlačil po levé straně až k Novákovy ale jeho bekhendový pokus neskočil v brance.

37:16
    Milfait přihrál na Michálka, který stál před Slámou. Domácí forvard zkusil střelu z otočky, ale nevyzrál nad Slámou.

37:48
    Zakázané uvolnění domácího celku.

38:05
    Jan Milfait vystřelil bekhendem z mezikruží a minul branku.

38:35
    Ofsajd domácích.

38:46
    Třetina vybojoval pásmo.

39:27
    Žďárští otáčí vývoj utkání! Martin Kuřítko si sjel před branku, kde našel MARTINA PLEVU, který střelou na dlouhou hokejku překonal Nováka! Asistence: Martin Kuřítko.

40:00

Skončila druhá třetina, která nabídla nejen čtyři branky, ale navíc obrat skóre ve prospěch Žďáru nad Sázavou. První branku v periodě zaznamenal Miroslav Třetina. Následně se trefovali pouze hosté. Nejdříve Jiří Kališ, poté dvě trefy v rozmezí pěti mnut dal Martin Pleva. Třetí třetina začne v 18:43.

40:02
    Hlavní rozhodčí byl hned po vhazování zasažen do obličeje. Nyní jej ošetřuje zdravotník.

41:34
    Petr Kuchta trefil tyč, puk následně jel po brankové čáře a Sláma pro něj skočil rybičku!

41:57
    Novák zachoval klidnou hlavu a nahození od modré čáry schoval do lapačky.

42:32
    Přidal hledal před brankou Miroslava Třetinu, ale jeho přihrávka neskončila na holi Třetiny.

43:08
    Domácí celek srovnává krok ze svým soupeřem! Jan Milfait přihrál puk z obraného pásma na rozjetého TOMÁŠE SEMRÁDA, který střelou z levého kruhu poslal puk do pravé šibenice! Asistence: Jan Milfait.

44:07
    Zakázané uvolnění domácího týmu.

44:16
    Další icing Bruslařů.

44:27
    Jan Milfait poslal puk na Davida Michálka, který jej hned protečoval do útočného pásma.

45:36
    Vyhozený kotouč z pásma Plamenů zachytil Kulhánek, který jej hned poslal zpět do obraného pásma Žďáru.

46:40

47:04
    Třetina přihrál Přidalovi, který skončil útočnou akci v rohu kluziště.

47:59
    Bruslaři otáčí vývoj zápasu na svoji stranu! Luboš Voříšek se chopil puku a jel do útočného pásma, z pravého kruhu vypálil po zemi, Sláma vyrazil puk levým betonem přímo na TOMÁŠE SEMRÁDA. Domácí obránce měl lehkou práci, jelikož před ním byla prázdná klec! Asistence: Luboš Voříšek.

48:05
    Novák střelu od modré chytá do výstroje.

48:29
    Kulhánek přihrál na Horáka, který neměl dobrou palebnou pozici, tak radši poslal puk za hostující branku.

49:08
    Bureš dostal pas na modrou čáru, přešel přes obránce domácího týmu a vypálil z pravého kruhu, Novák připraven.

50:14
    Kuřítko přihrával Tlačilovi, ale přihrávka byla zblokována.

50:38
    Pleva přihrával Tlačilovi, který měl dobrou střeleckou pozici, ale nedokázal vystřelit.

51:20
    Kuchta posílá puk do středního pásma a oba celky střídají.

51:53
    Domácí se dostávají do dvoubrankového vedení! Miroslav Třetina vybojoval puk u pravého hrazení a z pravého kruhu poslal přihrávku na TOMÁŠE CHLUBNU, který střelou bez přípravy, která skončila v levém horním rohu překonal brankáře! Asistence: Miroslav Třetina, Petr Kuchta

52:37
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Kuřítko – 5 min., faul kolenem + osobní trest do konce utkání, faul kolenem). Trest odpyká Bureš.

53:50
    Bruslaři jdou do tříbrankového trháku! TOMÁŠ SEMRÁD vybojoval puk na modré čáře a poslal jej nekompromisně za Slámova záda! Obránce domácího celku tak dovršil hattricku! Asistence: Miroslav Třetina.

53:50
    Střídání v týmu SKLH Žďár nad Sázavou: ze hřiště odchází Sláma, přichází Kulich.

54:50
    Do branky se postavil Tomáš Kulich, jenž v minulosti působil v Havlíčkově Brodě.

55:37
    Šmíd zavezl puk do útočného pásma.

56:07
    Martin Nepokoj střílel od modré čáry, ale minul branku.

56:33
    Miroslav Třetina vyl v dobré palebné pozici, ale nepřekonal Tomáše Kulicha.

56:53
    Půža si sjel do mezikruží, ale ke střele se nedostal.

57:16
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Koželuh – 2 min., hákování).

57:20
    Kulhánek vypálil od modré čáry, ale Kulich byl připraven.

57:31
    Milfait poslal puk na Semráda, který vystřelil, ale brankář jeho pokus vyrazil.

58:47
    Tvrdou ránu Kuřítka vyrazil Novák do bezpečí.

59:01
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Pleva – 2 min., nedovolené bránění).

59:06
    Hosté vyhráli buly a poslali touš na Nováka.

59:41
    Kozlík přihrával na Kuchtu, který ale puk minul.

59:58
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Peslar – 2 min., pozdní dohrání).

Je konec třetí třetiny, která patřila domácímu týmu. Hattrick za deset minut v této periodě vsítil obránce Tomáš Semrád. Mezi jeho góly se trefil i Tomáš Chlubna. Oba sektory fanoušků zapálili na konci pyrotechniku.

Pelhřimov – David Servis 3:3

Dnešní derby skončilo ve prospěch domácího celku, který do druhé třetiny vedl o dvě branky, ve druhé periodě Plameny otočili vývoj zápasu na svoji stranu a do třetí části hry šli s jednobrankovým vedením. Ve třetím dějství se domácí čtyřikrát trefili a ukončili tak šňůru neporazitelnosti Plamenů!

Pro tuto chvíli je to ode mně vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek víkendu. (19:49:11)

Dominik Adam

Branky a nahrávky: 19. Nepokoj (Šmíd), 29. Třetina (Horák, Přidal), 44. Semrád (Milfait), 48. Semrád (Voříšek), 52. Chlubna (Třetina, Kuchta), 54. Semrád (Třetina) – 33. Stehlík (Prokš), 35. Pleva (Lojek, Jícha), 40. Pleva (Kuřítko)

BK Havlíčkův Brod: Novák (Marek) – Semrád, Nepokoj, Vala, Šmíd, Horák, Kulhánek – Přidal, Třetina (C), Blinka – Michálek, Voříšek (A), Milfait (A) – Chlubna, Kozlík, Beneš – Ludvík, Kuchta
    SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (54. Kulich) – Kolda, Půža, Koželuh, Lojek, Pleva (C), Peslar – Tlačil, Gregar, Kovářů, Prokš, Kunstmüller (A), Bureš, Jícha, Kuřítko, Hasoň, Stehlík (A), Kališ, Wasserbauer

Rozhodčí: Tomáš Battěk – Ondřej Žídek, František Štěpánek