Havlíčkův Brod – Žďár n/S 6:3 (kon.) | SHK Hodonín – Opava 5:1 (kon.) | Šumperk – Nový Jičín 6:1 (kon.)
Kopřivnice – Val. Meziříčí 5:4 (po pr.) | Písek – Tábor 3:2 (kon.) | Pelhřimov – David Servis 5:4 (po pr.)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
5:4 (2:2, 1:1, 1:1 - 1:0)
HC David Servis Č. Budějovice
Sobota 20.10.2018, 18:002. liga - Jih a Východ (ČR) • 11. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Hráči obou celků pomalu najíždí na ledovou plochu, utkání bude co nevidět zahájeno.

00:01

00:15
    První náznak šance domácích, ale puk okamžitě míří směrem k Holíkovi,m který si připisuje první zákrok.

00:53
    Bárta s Ferebauerem nadělali domácí obraně starosti, ale skóre se nemění.

02:04
    Domácí rozehrávka zatím vázne, Klestil si na brankovišti pokryl nepřesně rozehraný puk.

03:02
    Ferebauer míří na Holíkovu vyrážečku, hosté jsou v úvodu aktivnější.

03:52
    Votápek po individuální akci neprostřelil Klestila.

04:37
    Siřiště blokuje střelu hostujícího útočníka do ochranné sítě.

05:30
    Kadlec sám před Klestilem, ale na hostujícího brankáře nevyzrál.

06:17
    Podražení a dvě minuty pro Aleše Heinricha.

06:37
    Domácí vyhazují.

07:15
    Zámek...

07:35
    David Servis právě vstřelil branku!
    Za modrou napřáhl ke střele Škopek a jeho střelu umě tečuje ROMAN ŠULČÍK. Asistence Petr Škopek a Tomáš Vak.

08:34
    Domácí mají velké problémy s rozehrávkou, čehož hosté využívají a častěji se dostávají před Holíka.

08:56
    Vak se s tím nepáral a trefil přesně, naštěstí pro domácí tým pouze brankovou konstrukci za Holíkem.

10:00
    Na hru domácího celku není pěkný pohled...

10:34
    Kohút zkouší pálit od modré, Klestil si proti jeho střele vyjel a bez problémů kryje.

11:46
    Bárta nyní dostal až moc prostoru ke střele, jeho pokus je ale nepřesný.

12:12
    Vysloužil nyní v čisté šanci hledal lépe postavené spoluhráče místo střely, což se ukázalo jako chybná volba.

12:53
    Holík kryje střelu Rolínka.

13:13
    Proti této tečované ráně nemohl Holík dělat absolutně nic. Do skrumáže přilétl od modré puk a TOMÁŠ VAK jej poslal nechytatelně do pelhřimovské sítě. Asistence: Jan Radoš.

14:45
    Lední Medvědi právě vstřelili branku!
    Domácí rychle snižují po individuální akci JAKUBA KADLECE. Asistence Martin Vysloužil.

15:38
    Martin Hadrava v dobré pozici minul Klestilovu bránu. Ten kryje i další šance domácího celku v nastalém závaru.

16:42
    Hákování a dvě minuty pro Jiřího Ferebauera.

19:11
    Domácí vyrovnávají tečovanou střelou od modré, prosazuje se MARTIN HADRAVA. Asistence Petr Votápek a Ladislav Pospíchal.

19:51
    Ještě jeden tlak pro hostující celek.

20:00

První třetina nabídla nejprve dvoubrankový náskok Davidservisu, ke konci třetiny se začalo dařit také domácímu celku, který do první sirény stihl utkání vyrovnat. Uvidíme, co přinese druhá třetina, která začne cca v 18:47.

20:01

Omluvte drobné technické problémy. V 21.minutě měl velkou šanci Martin Hadrava, jeho tvrdé střele scházela přesnost. Jinak druhá třetina začala lépe pro hosty, kteří zavřeli domácí celek před Holíkem, ten ale domácí několikrát podržel.

23:21
    Trestné střílení pro hosty, pojede Radek Rolínek.

Rolínek mířil mezi betony a toto zakončení si Holík pohlídal.

24:07
    Filip Kasalý tečuje mimo dosah Klestila, ale také mimo vytyčené území.

24:48
    Střela přes obránce Bártovi nesedla, Holík nemusel zasahovat.

26:49
    Votápek upaloval směrem k hostující bráně, s jeho zakončením si Klestil poradil.

27:40
    Krásné souhře H+H+Filip Kasalý chybělo jediné – vstřelená branka...

28:10
    Vysoká hůl a dvě minuty pro Michala Michala.

28:21
    Zámek...

28:52

28:59
    A nejen to, únik přetavil v branku v oslabení JAN BÁRTA.

29:35
    Hosté se zatím bez problémů brání domácí přesilovce.

30:10

30:39
    Martin Hadrava hledal před brankou bratra Marka, kterému zakončení nevyšlo, Klestil chytá.

31:48
    Dvě minuty pro Štěpána Hřebejka za hrubost.

32:10

32:32
    Dvě minuty za podražení pro Romana Šulčíka.

33:40
    TOMÁŠ MEJZLÍK volil za kruhy to nejjednodušší řešení k dosažení branky – vystřelil a navíc přesně.

34:22

34:33

34:50
    Šulčík už zvedal ruce, ale zbytečně, puk po jeho střele padal mimo domácí branku.

37:05
    Hra na obě strany, ale bez výrazných brankových příležitostí.

38:38
    Filip Kasalý pálí, Klestil kryje.

40:00

Ještě v rámci druhé třetiny obdržel Martin Vysloužil dvouminutový trest za držení protihráče. Ve druhé části hry přidali oba celky po jedné brance, domácí opět dotahovali náskok soupeře. Třetí třetina začne cca v 19:38.

Domácí zahajují třetí třetinu v oslabení.

40:01

40:15
    Po zásahu jednoho z domácích hráčů inkasoval Škopek nějaký šrám. Souboj to byl nezaviněný a Škopek vypadá, že bude v pořádku.

44:00
    Hosté nyní dvakrát po sobě vyhodili na zakázané uvolnění, nicméně soustavný tlak domácích se nekoná.

44:04
    Kadlec zkoušel překvapit Klestila střelou z takřka nulového úhlu, brankář hostů svůj tým podržel.

44:27
    Šulčíkův bekhend končí mimo domácí klec.

44:53
    Holík byl s lapačkou rychlejší než připravovaná teč jednoho z hráčů Davidservisu.

45:10
    Jan Radoš vyhodil puk přes mantinel a jde si odpočinout na trestnou.

45:55
    MARTIN HADRAVA vypálil od mantinelu a tak trochu překvapil Klestila, který s tímto zakončením nepočítal. Asistence Tomáš Mejzlík a Ladislav Pospíchal.

47:16
    Votápek si počkal na puk a pak uháněl na Klestila, jeho pokus ale míří těsně mimo.

49:05
    Hákování a dvě minuty pro Marka Hadravu.

51:20
    Pumelice Šulčíka končí v Holíkově lapačce.

52:19
    Kronus nyní nevyřešil přečíslení 2 na 1 ideálně, Holík zasahuje.

53:08
    Asi Šulčík si nyní na Holíka nepřišel.

54:01
    Holík je hlavní hvězdou těchto chvil, další hráči hostů nyní ztroskotali na jeho zákrocích.

55:57
    Holík přerušuje hru. Pelhřimovský brankář nyní lapil těžký puk, který možná mířil do vymezeného pole, ale reflex Holíka byl neomylný.

56:06
    Nyní ani Holík nestačil na zakončení JIŘÍHO BÁRTY, který zůstal před domácím brankářem zcela sám.

57:01
    Podražení a dvě minuty pro Štěpána Hřebejka.