Žižkov – Jihlava 0:1 (kon.) | Vlašim – Varnsdorf 1:1 (kon.) | Brno – Sokolov 0:0 (kon.)
FC Sellier & Bellot Vlašim
1:1 (0:1)
FK Varnsdorf
Neděle 21.10.2018, 15:30 • Stadion v Kollárově ulici, Vlašim • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 12. kolo

To je z dnešního zápasu vše, díky za pozornost a na shledanou. (17:32:04)

Zápas nakonec končí remízou 1:1. Vlašim ve druhém poločase ukázala velkou aktivitu, za kterou byla nakonec oceněna gólem. Nicméně domácí hráči odcházejí z trávníku trošičku smutně, jelikož vědí, že bylo v jejich silách i zvítězit. Naopak hosté budou asi spokojeni s remízou, protože výkon zejména ve druhé půli byl velice slabý a odjíždět i přes vedení s bodem můžou považovat za úspěch.

90+2

90+2
    Přízemní centr nebyl nebezpečný, je dobojováno!

90+1
    Trestný kop pro domácí. Možná poslední šance pro Vlašim.

90
    Nastavovat se budou dvě minuty.

89
    Útočný faul teď zhatil další příležitost pro domácí. Varnsdorf navíc po delší době kombinuje na půlce Vlašimi.

87
    Zámek domácích pokračuje. ale Varnsdorf odolává a následuje další odkop od branky hostů.

85
    Na dlouhý míč si teď doběhl gólman hostů a nebude určitě spěchat s rozehrávkou.

84
    Střídání Varnsdorfu. Odešel Kocourek a přišel Matěj Kubista.

83
    Teď se řítil do zakončení Fotr, ale nesrovnal si krok a míč netrefil dobře.

82
    Vlašim si chce jít za vítězstvím. Tlačí se do zakončení, ale jejich střeleckým pokusům chybí důraz a přesnost.

80
    Pěkně rozehráno a Filip Blecha měl tak šanci vystřelit. Jeho pokus, který letěl do brány však obránce zblokoval a bude se tak rozehrávat "jen" rohový kop.

79
    Přímý kop pro Vlašim z pravé strany.

77
    Střídání Vlašimi. Odešel Jan Fortelný a přišel Selemani.

75
    Vzápětí střela Filipa Blechy, který střílel z úhlu, avšak brankář si pokus na bližší tyč pohlídal.

73
    Další střídání pro hosty. Odešel Ondráček a přišel Schön.

73
    Ladislav Janda se trošičku namlsal a teď chtěl zkusit ohrozit bránu z téměř třiceti metrů, avšak trefil jen stojícího protihráče.

71
    Vzápětí však šance pro hosty, po sérii rohových kopů přišla hlavička, která jen těsně minula vlašimskou bránu.