Los Angeles – Buffalo 1:5 (kon.) | Winnipeg – Arizona 5:3 (kon.) | Toronto – St. Louis 1:4 (kon.)
Ottawa – Montreal 4:3 (po pr.) | Florida – Detroit 3:4 (po pr.) | Columbus – Chicago 1:4 (kon.)
Minnesota – Tampa 5:4 (po pr.) | Vancouver – Boston 2:1 (po pr.) | Vegas – Anaheim 3:1 (kon.)
Edmonton – Nashville 0:3 (kon.) | San Jose – NY Islanders 4:1 (kon.)
Vegas Golden Knights
3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
Anaheim Ducks
Neděle 21.10.2018, 04:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • NHL

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (06:55:40)

Bodyčeky: 31:37

Je konec. Vegas Golden Knights dnes zvítězilo 3:1 a připisuje si dva body do tabulky.
    V první třetině to málem byli hosté, kteří se ve 3. minutě mohli dostali do vedení, ale rána Getzlafa skončila jen na tyči. Posléze domácí získali hned tři přesilové hry a nakonec se čtrnáct vteřin před koncem prosadil William Karlsson, který skvěle tečoval střelu Jonathana Marchessaulta.
    Ve 30. minutě vypálil ránu Holden, ovšem Gibson puk neudržel a následně byl dravý v dorážce Ryan Reaves, který propasíroval kotouč do hostující svatyně. Následně se hra trochu vyrovnala a na úplném konci třetiny hosté vstřelili gól, ovšem ten padl až po siréně a nebyl tak uznán.
    Do třetí periody hosté vlétli velice nebojácně a po pár sekundách napálil Gibbons jen tyč domácí svatyně. Ve 42. minutě se už ale Ducks mohli radovat, když to na sebe vzal Ben Street a zakončil mezi betony Fleuryho. Následně byla hra vyrovná, ale Anaheim stále tahal za kratší konec a nakonec vše potvrdil šestnáct vteřin před koncem Jonathan Marchessault, který zakončil naprosto sám do prázdné brány soupeře.

Golden Knights právě vstřelili branku!
    Je rozhodnuto! Reilly Smith se skvěle uvolnil a následně obloukem vyslal dopředu naprosto osamoceného JONATHANA MARCHESSAULTA, který zavěsil do prázdné brány. Asistence: Reilly Smith.

59:35
    Nyní se bojuje o kotouč za bránou Vegas.

59:18
    Posléze domácí vyvezli puk, ale nic velkého z toho nebylo.

58:56
    Domácí hráč chtěl trefit prázdnou bránu ze středního pásma, ale jeho pokus byl zblokován.

58:45
    Hosté hrají bez brankáře!

58:27
    Hosté vyhráli buly ve své třetině a jdou dopředu.

Oddechový čas pro hosty.

58:24
    Poté mohl rozhodnout Ryan Carpenter, ale John Gibson si připisuje další zákrok.

58:18
    Následně Ducks vyhodili kotouč, ale nakonec to není zakázané uvolnění.

57:46
    Vegas má kotouč na svých holích v pásmu soupeře.

57:23
    Anaheim už je natlačen ve třetině soupeře, ale posléze přišla nepřesná přihrávka a dopředu mohou jít domácí.

Michal Raška

Branky a nahrávky: 20. W. Karlsson (Marchessault, Hunt), 30. Reaves (Holden, Eakin), 60. Marchessault (R. Smith) – 42. Street (Fowler, Getzlaf)

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (M. Subban) – McNabb, C. Miller, Holden, Theodore, Merrill, Hunt – R. Smith (A), W. Karlsson, Marchessault (A) – Hyka, Haula, Pacioretty – Nosek, Eakin, Carpenter – Reaves, Bellemare (A), Carrier.
    Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Manson (A), Fowler (A), Montour, H. Lindholm, L. Schenn, M. Pettersson – Rakell, Getzlaf (C), Lundeström – Åberg, Henrique, Comtois – Sherwood, Kesler, Cogliano – Gibbons, Steel, Street.

Rozhodčí: Kendrick Nicholson, Ian Walsh – Brian Mach, James Tobias