Los Angeles – Buffalo 1:5 (kon.) | Winnipeg – Arizona 5:3 (kon.) | Toronto – St. Louis 1:4 (kon.)
Ottawa – Montreal 4:3 (po pr.) | Florida – Detroit 3:4 (po pr.) | Columbus – Chicago 1:4 (kon.)
Minnesota – Tampa 5:4 (po pr.) | Vancouver – Boston 2:1 (po pr.) | Vegas – Anaheim 3:1 (kon.)
Edmonton – Nashville 0:3 (kon.) | San Jose – NY Islanders 4:1 (kon.)
San Jose Sharks
4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
New York Islanders
Neděle 21.10.2018, 04:35 • SAP Center, San Jose • NHL

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobré ráno a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (07:25:42)

Trestné minuty: 30:52

Zápas je u konce a dalo by se říci – konečně. Třetí část přinesla hodně nervózní minuty, viděli jsme několik šarvátek a rozhodčí měli plné ruce práce se soupisem trestů. Padl také jeden gól, dali jej domácí a Logan Couture svou trefou definitivně uklidnil domácí tým. San Jose vyhrálo 4:1, vrátilo soupeři porážku z minulého týdne a připsalo si další body do tabulky.

Po závěrečné siréně to ještě vypadalo na potyčku mezi Dillonem a Laddem, nakonec se ale rozhodčím podařilo vše uklidnit a tohle se už obejde bez trestů.

59:27
    Po efektní stahovačce se uvolnil Chartier, jeho rychlý švih však skončil vedle Lehnerovy branky.

58:22
    Hraje se před brankou New Yorku, zatím bez střeleckého vyjádření.

57:26
    Jak Evander Kane, tak i Anders Lee dostali pětiminutové tresty za bitku.

57:26
    No a aby toho všeho nebylo málo, tak se do sebe pustili Evander Kane a Anders Lee. Souboj to byl krátký, jasným vítězem byl judistickém strhu domácí útočník.

57:03
    Hertl mohl sám zakončovat, vybídl ale ke střele Ryana. Jeho švih pak byl zablokován.

56:34
    Braun čeká, až mu dostřídají spoluhráči, domácí se chystají na další útočný výpad.

55:10
    Pojistku na náskok mohl dát. M. Karlsson, zleva se snažil o Lehnerovo překonání, ten na brankové čáře srazil puk do rohu.

54:57
    Hráči San Jose dobře drží puk a momentálně vůbec nepřipouští případné drama.

53:53
    Se svou střelou neuspěl ani Donskoi, dokonce u svého pokusu zlomil hůl.

52:30
    Labancova střela byla zablokována Hickeym, domácí jsou i nadále v útočném pásmu.

52:08
    Tady máme seznam trestů. Domácí Brent Burns dostal dvě minuty za podrážení a 10 minut za nesportovní chování. U hostů jsou tresty takové: Matt Martin dvě minuty za hrubost a 10 minut za nesportovní chování, Cal Clutterburk dvě minut za hrubost a 10 minut za nesportovní chování a Casey Cizikas 10 minut za nesportovní chování.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 8. Meier (Couture, Hertl), 25. Donskoi (Suomela), 34. Burns (Hertl, Donskoi), 45. Couture (Hertl, J. Ryan) – 20. B. Nelson (Jo. Bailey, Lee)

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – E. Karlsson, Vlasic, Burns (A), J. Ryan, Braun, Dillon – Labanc, Pavelski (C), E. Kane – Meier, Couture (A), Hertl – Donskoi, Suomela, Sörensen – M. Karlsson, Chartier, Goodrow.
    New York Islanders: Lehner (Greiss) – Pulock, Leddy, Mayfield, Hickey, Boychuk, Pelech – Jo. Bailey (A), B. Nelson, Lee (C) – Eberle, Barzal, Ladd – Komarov, Filppula, Kühnhackl – Clutterbuck (A), Cizikas, M. Martin.

Rozhodčí: Hebert, Meier – Kovachik, Murchison

Diváci: 17 414