Slovácko – Karviná 3:0 (kon.) | Třinec – Ostrava 2:7 (kon.) | Zlín – Olomouc 1:2 (kon.)
FC Zlín
1:2 (0:0)
SK Sigma Olomouc
Neděle 21.10.2018, 11:00 • Spytihněv • Juniorská liga – Morava • 12. kolo

Hosté z Olomouce si dvěma slepenými góly v úvodu druhého poločasu vytvořili dvoubrankový náskok, který jim nakonec k vítězství stačil, domácí Zlín už dokázal pouze korigovat na konečných 1:2. Olomouc sice v dnešním utkání 12. kola moravské skupiny Juniorské ligy nedodržela svou normu tří branek na zápas, ale co je nejdůležitější, získala všechny body a v tabulce se dotáhla na svého dnešního soupeře. Oba týmy mají aktuálně 17 bodů. S tímto konstatováním se s vámi pro dnešek loučím a přeji hezký zbytek víkendu. (12:53:23)

90+3
    Domácí ještě měli přímý volný kop, na který šel do vápna Olomouce i brankář Šiška. Z poslední akce už ale nic nebylo.

90+2
    Zlínské akcie na bodový zisk stále klesají, míč má Olomouc.

90+1
    Rozhodnutí měl na noze Zlatohlávek, který využil otevřené obrany Zlína a šel sám na Šišku, ale ten jeho dopředu avizované zakončení kryl.

90+1
    Rozhodčí nastaví tři minuty.

90
    Tenhle střelecký pokus ale Mandouse opravdu nevylekal, míč letěl vysoko nad...

90
    Střídající útočník Olomouce Nízký byl lapen v ofsajdu. Domácí mají posledních pár chvil na vyrovnání.

88
    Šlapák zlínského Masaře na odkopávajícího olomouckého obránce Kotouče ukončil ofenzivní počínání domácích. Oba hráči se pak trochu kočkovali, ale nic vážného se nestalo.

86
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Zmrzlý, přichází Nízký.

85
    Žlutou kartu dostává Yunis (SK Sigma Olomouc).

85
    Druhý poločas vypadá úplně stejně jako první. Lépe začala Sigma, ale Fastav se postupem času zvedá. Na rozdíl od úvodního poločasu už ale vidíme i koření fotbalu v podobě branek.
    81.

81
    O dvě minuty později mohlo být dokonce vyrovnáno, po přihrávce Masaře vystřelil z 20 metrů Novák, jehož technický pokus se snesl na břevno.
    79. BALIĆ - 1:2

79
    Zlín právě vstřelil branku!
    Domácí se ještě dočkali zkorigování výsledku, po kombinaci na pravé straně se k míči dostal v pokutovém území JOSIP BALIĆ, dostal pár metrů prostoru a střelou levou nohou uklidnil míč na přední tyč do Mandousovy brány.

78
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Surzyn, přichází Kamas.

77
    Kotouč hlavičkoval po centru Zlatohlávka nad.

76
    Stačilo si trochu postěžovat a první nebezpečná akce domácích na sebe nenechala dlouho čekat. Dva střídající hráči Fastavu Filip Novák a Vílem Gettler postupovali dva na jednoho, Novák našel Gettlera, který byl z úhlu sám před Mandousem, ale gólman Sigmy vytáhl parádní zákrok.

74
    I s nastavením zbývá do konce utkání maximálně 20 minut, domácí prohrávají o dvě branky a po přestávce si prakticky ještě nevytvořili žádnou šanci. Olomoucký gólman Mandous maximálně posbíral pár nepřesných centrů, jinak je úplně bez práce.