Frosinone – Empoli 3:3 (kon.) | Bologna – Turín 2:2 (kon.) | Chievo – Atalanta BC 1:5 (kon.)
Parma – Lazio 0:2 (kon.) | Fiorentina – Cagliari 1:1 (kon.) | Inter – AC Milán 1:0 (kon.)
ACF Fiorentina
1:1 (0:0)
Cagliari Calcio
Neděle 21.10.2018, 18:00 • Stadio Artemio Franchi, Firenze • Italská Serie A • 9. kolo

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:02:37)

Utkání končí nerozhodným výsledkem 1:1. Vzhledem k tomu, co jsme dnes sledovali, je to spravedlivé vyústění. Fiorentina dnes soupeře rozhodně neválcovala, naproti tomu Cagliari se prezentovalo velmi slušným výkonem a bod si hosté dnes naprosto zaslouží.

90+11

90+10
    No, pravda je, že se ošetřovalo, ale aby se hrálo deset minut nastavení...

90+8
    Osmá minuta nastavení končí, hráči se již na hřišti jen tak plouží... čeká se na závěrečný hvizd.

90+7
    Sedmá minuta nastavení a stále se hraje, nyní zůstává Jordan Veretout (Fiorentina) ležet na trávníku, v závěru zápasu je to slušné „maso“...

90+4
    Tím druhým hráčem je spoluhráč Pezzelly Nikola Milenković, takže to bylo po srážce dvou spoluhráčů. I Nikola Milenković (Fiorentina) je již na nohou, s ovázanou hlavou, vidíme i krev.

90+3
    Germán Pezzella (Fiorentina) je prvním z hráčů a s ovázanou hlavou se již postavil na nohy.

90+3
    Nakonec to zřejmě bylo kvůli srážce dvou hráčů, takže se neošetřuje jeden hráč, ale dva. Snad to není nic vážného.

90+2
    Pozor, ve vápně Fiorentiny zůstal ležet jeden z domácích borců, k němuž nyní spěchají lékařské týmy.

90
    Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Lucas Castro, přichází Daniele Dessena.

89
    Z následného rohového kopu se domácí prosadit nedokázali, míč má Alessio Cragno (Cagliari).

88
    Cristiano Biraghi (Fiorentina) odcentroval z levé strany a dnes nejnebezpečnější hráč domácích, Federico Chiesa, dokázal ještě míč hlavou zasáhnout. Nicméně Alessio Cragno dokázal míč vytáhnout nad branku.

86
    Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Giovanni Simeone, přichází Dušan Vlahović.

85
    Fiorentina se nyní snaží otupit tlak Cagliari, což se nyní domácím přece jenom trochu daří.

83
    Giovanni Simeone (Fiorentina) nyní neuspěl sám proti přesile bránících hráčů a domácí se musí bleskově vracet zpět.

82
    Nicoló Barella (Cagliari) rozehrál volný kop, ale byl to nepřesný centr, který domácí odvrací.

81
    Posledních zhruba deset minut nás dělí od závěrečného hvizdu, v posledních minutách jsou lepší hosté.

78
    Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Gerson, přichází Valentin Eysseric.