Motor ČB – Jihlava 4:1 (kon.) | Ústí n/L – Litoměřice 2:4 (kon.) | Havířov – Frýdek-M. 6:3 (kon.)
Poruba 2011 – Kladno 5:2 (kon.) | Kadaň – Vsetín 1:2 (2:3 po s.n.) | Prostějov – Benátky n/J 5:1 (kon.)

Antonín PECHANEC - 1:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým VHK ROBE Vsetín.

ANTONÍN PECHANEC naznačil střelu, hodil si puk na levou stranu a překonává Pavláta.

Samostatné nájezdy začínají.

V prodloužení branka nepadla, po pehké úpravě ledu přijdou na řadu samostané nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:39
    Trhači si berou oddechový čas!

64:39
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Ondřej Kopta – 2 min.podrážení).

63:23
    Jarosal Kůs zachyboval na červené čáře, k puku se dostal Tomáš Pitule, proti kterému vytáhl Pavlát parádní semafor.

62:16
    Vsetín se vlastní nepřesností dostává z útočného pásma.

61:20
    Lukáš Klíma posílal přihrávku vzduchem na Jaroslava Kůse, ten puk ovšem nezpracoval.

60:35
    Domácí kombunují před Šelepeněvem.

60:01

Třetí třetina patřila spíše hostům ze Vsetína, ale v 59. minutě si vzal slovo LUKÁŠ KLÍMA a posílá zápas do prodložení. To začne za pár chvil.

60:00

59:40
    Vsetínským založení útoku nevyšlo podle představ, offside.
    58:13 Lukáš KLÍMA - 1:1

58:13
    Kadaň právě vstřelila branku!
    LUKÁŠ KLÍMA si sjel do pravého kruhu a střelou golfem zakončuje do odkraté klece. Asistence: Roman Chlouba, Jaroslav Kůs.

57:10
    Lukáš Klíma zaváhal na modré čáře, k puku se dostal Pndřej Kopta, který ho poslal na najíždějícího Tomáše Pituleho, druhý jmenovaný trefuje tyč.

56:56
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Tomáš Frolo – 2 min., nedovolené bránění).

56:37
    Jiří Karafiát vyslal nepříjemnou střelu na Pavláta, ten puk ve výstroji udržel.

56:11
    Postavení mimo hru na straně domácích.

55:21
    Jan Holý nastřeluje tyč Šelepeněvova brány!

54:09
    Vsetín se ovobozuje vyhozením puku přes všechny čáry.

52:59
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Jan Šelepněv – 2 min., napadení).

52:17
    Daniel Novák se napřáhl ke střele, trefuje pouze svého spoluhráče.

51:40
    Vsetín rozjel další kolotoč před Pavlátem, nepřesná střela končí pod lapačkou kadaňského brankáře.

50:50
    Jiří Karafiát ze vzduchu doklepával puk za Pavlátova záda, puk se mu od čepele odrazil a zůstal ležet vedle láhve s pitím.

49:44
    Luboš Rob se dostal do protiútoku, Pavlát jeho pokus likviduje.

48:55
    Trhači kombinují, ale bez střely.

47:18
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Mitchell Theoret – 2 min., nedovolené bránění).

47:11
    Vsetín se po delší době usadil v útočném pásmu.

46:32
    Vsetínská rozehrávka končí na hokejkách Trhačů.

44:37
    Hra se přelévá z jedné strany na druhou, k vidění žádná střela není.

42:42
    Josef Rindoš chtěl překvapit Šelepeněva, ten střelu z poza brány chytá.

41:44
    Yan Šelepeněv předvedl jaký má postřeh, střelu z levého kruhu vyráží do ochranné sítě.

41:05
    Jakub Trefný prověřil střelou Šelepeňeva.

40:01

Druhá část nám nabidla dvojnásobnou přesilovou hru na obou stranách, nejdříve tuto výhodu zíkala domácí Kadaň, která tuto šanci nevyužila. Následně tuto výhodu měli hosté, kteří s ní naložili lépe. Antonín Pechanec přenechal kotouč VÍTU JONÁKOVI, který střelou z první uspěl. Třetí třetina začne cca v 19:35.

40:00

38:46
    Roman Chlouba mohl vyrovnat, ovšem se mu nepovedlo přehodit pravý beton Šelepeněva.

37:31
    Trhači se nyní usasdili před Šelepeněvem.

36:20
    Před Šelepeněvem vznikla mela, v té se nejlépe zorientoval David Homer, ale ležícího brankáře nepřekonal.

35:25
    Kadaň se dostala do útoku, nejdříve nepřesně zpracoval Chlouba, následně puk utíká i Šulkovi.

34:37
    Na konci vsetínského kolotoče stál Luboš Rob, jehož střelu Pavlát chytá.

33:47
    Pavlát si připisuje další úspěšný zákrok.

33:04
    Vsetín rozjel kombinaci v útočném pásmu, rozhodčí je vykazuje do středního pásma, přihrávka rukou.

32:13
    Vsetínské nahození Pavlát vyráží do ochrané sítě.

31:36
    Vsetínský útok zastavuje hvizd rozhodčího, offside.

29:58
    Vsetín kombinuje před Pavlátem, tentokrát je kadaňská obrana pozorná.
    28:58 Vít JONÁK - 0:1

28:58
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Vsetín proměňuje dvojnásobnou přesilovou hru. Střela VÍTA JONÁKA končí až za zády Pavláta. Asistence: Pechanec Antonín, Slováček Ondřej.

28:42
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Jan Müller – 2 min. krosček).

28:26
    Hosté kombinují v útočném pásmu, Pavlát nemusí zasahovat.

28:07
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Jaroslav Kůs – 2 min., podrážení).

27:27
    Teč Jakuba Trefného končí v rohu kluziště.

26:58
    Müllerovo protiútok zastavuje čárový rozhodčí, úmyslný offside.

26:14
    Roman Chlouba vyslal střelu na Šelepeněva, který v zákroku posunuje bránu.

25:57
    Vsetín vyhazuje puk přes všechny čáry.

25:37
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Tomáš Frolo – 2 min., hákování).

25:37
    Domácí si zahrají dvojnásobnou přesilovou hru.

24:30
    Lukáš Klíma vyslal od modré čáry dělovou střelu, Šelepeněv jí hokejkou srazil do tvrzeného skla.

24:09
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Jiří Karafiát – 2 min., držení).

23:44
    Domácí ujížděli do situace dva na jedoho, Jiří Tupý to vzal na sebe, ale nastřelil pouze brankáře Šelepeněva.

22:00
    Domácí se dostali do protiútoku, přihrávku Wágnera zblokoval jeden z hostujících obránců.

20:31
    Mitchell Theoret měl před sebou odkrytou klec, tuto šanci trestuhodně zahazuje a posílá puk do rohu kluziště.

20:01

Do první třetiny vstoupili lépe domácí Trhači, přibližně od poloviny třetiny se Vsetín dostal do tempa a místy začal i to tempo diktovat. Největší šanci ke skórování měl na hokejce hostující Ondřej Kopta, který nastřelil břevno.Druhá část začne přibližně v 18:47.

20:00

19:50
    Luboš Rob vyslal prudkou střelu na Pavláta, ten si se svým zákrokem nebyl vůbec jistý, ale naštěstí pro něj vše dopadlo dobře.

19:22
    Domácí vyhazují přes všechny čáry.

19:04
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (František Wágner – 2 min., hákování).

18:47
    Jakub Trefný byl za domácí bránou sražen k ledu, podle rozhodčích to bylo v rámci pravidel.

17:07
    Jiří Tupý rozjel kadaňský útok, následně přihrál na hůl Romana Chlouby, který neměl komu přihrát, tak raději vyjel z útočného pásma.

15:43
    Střela Víta Jonáka končí v moci Pavláta.

14:41
    Vsetín obstřeluje Pavláta ze všech možných pozic, domácí muž s maskou je pozorný.

14:07
    Ondřej Kopta nastřeluje břevno kadaňské klece!

13:59
    Pokus z hole Ondřeje Holomka končí v Pavlátovo náruči.

12:17
    Vsetín se usadil v útočném pásmu, ve kterém předvedl pár přihrávek, následně puk získali kadaňští hráči.

11:22
    František Wágner si šikovně vybruslil před hostující bránu, ani on nemířil přesně.

10:20
    Tomáš Frolo měl před sebou odkrytou kadaňskou klec, k jeho smůle mířil nepřesně.

09:37
    Roman Chlouba vybojoval puk a šetří čas.

08:51
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Jaroslav Kůs – 2 min., hákování).

06:29
    Na konci kadaňské kombinace stál Josef Rindoš, jeho střelu Šelepeněv chytá.

05:24
    Luboš Rob dostal přihrávku přímo na hůl, jeho střelecký pokus mu překazila domácí obrana.

04:39
    Trhači jsou aktivnějí, hosté vyhazují na zakázané uvolnění.

03:38
    Martin Šťovíček vyzkoušel pozornost hostujícího brankáře Šelepeněva.

02:20
    Vsetínští hráči napadli domácí rozehrávku a dostali se do útočného pásma, v tom však dlouho nevydrželi.

01:23
    Hosté se se sevření dostávají jen za cenu zakázaného uvolnění.

00:35
    Domácí Trhači se usadili v útočném pásmu.

00:01

Oba celky jsou připraveny, utkání za pár chvil začně.

SK Trhači Kadaň: Pavlát (Kuchař) – Novák, Trefný (C), Kadeřávek, J. Holý, Grebeňuk, Popela – Wágner, Kůs (A), Klíma – Chlouba, Šťovíček, Šulek – J. Müller (A), Rindoš, Říha – Homer, Tupý, J. Svoboda.

VHK ROBE Vsetín: Šelepněv (Gába) – Mikuš, Holomek (C), Slováček (A), Teper, Frolo, Mäkinen, Jenáček – Theoret, Rác, Karafiát – Jonák, Pechanec, Rob – Kopta, Kucharczyk (A), Březina – Klímek, Pitule, Kuronen..

Chance liga je tu se svým již sedmnáctým kolem, a na led Trhačů tak zavítají Valaši ze Vsetína. Ti mají zatím velmi dobrou bilanci a nachází se na třetí příčce tabulky. Zatímco černožlutí mají za sebou nepříjemný výjezd do Poruby, Vsetínští na vlastním ledě přestříleli Prostějov.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Stanislav Jiskra

Branky a nahrávky: 59. Klíma (Chlouba, Kůs) – 29. Jonák (Pechanec, Slováček), rozh. náj. Pechanec