AEK Atény – Bayern 0:2 (kon.) | Young Boys – Valencia 1:1 (kon.) | Ajax – Benfica 1:0 (kon.)
AS Řím – CSKA Moskva 3:0 (kon.) | Hoffenheim – Lyon 3:3 (kon.) | Manchester Utd. – Juventus 0:1 (kon.)
Real Madrid – Plzeň 2:1 (kon.) | Šachtar – Manchester City 0:3 (kon.)
AEK Atény
0:2 (0:0)
Bayern Mnichov
Úterý 23.10.2018, 18:55 • Olympic Stadium, Atény • Liga mistrů • Skupina E

To už je z mé strany vše. Přeji Vám krásný zbytek večera! (20:57:26)
    Fotbalisté Bayernu mohli se svými fanoušky oslavit vítězství.

Statistiky zápasu:
    Držení míče: 36 % : 64 %.
    Střely na branku: 1:7. Střely mimo: 5:7. Rohy: 1:10. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 10:7.

Ve druhém poločase Bayern rozhodl o své výhře. Rozhodující momenty přišly během dvou minut po hodině hry. Nejprve srazil Robbenovu střelu bránící Lampropoulos k Javimu Martínezovi a ten balón z první napálil do sítě a poté zakončil rozborku defenzivy AEK do prázdné brány Robert Lewandowski. Bavoři dnes řeckého soupeře prakticky k ničemu nepustili a zvítězili tak naprosto zaslouženě. Aténský celek tedy stále čeká v LM na první bod, to Bayern jich nasbíral již sedm.

90+3

90+3
    Alef si ještě před šestnáctkou rovnal míč na střelu, ale výborně se vrátil Thomas Müller, který ho odzbrojil.

90+1
    Müller krásně roztáhl hru na Rafinhu, jehož centr na zadní tyč oslovil Leona Goretzku. Ten mohl přidat třetí gól Bayernu, ale jeho střelu zablokoval stoper Lampropoulos.

90+1
    Tak ještě tři minuty!

90
    Máme tu už poslední minutu řádné hrací doby. Uvidíme, kolik času ještě rozhodčí nastaví.

89
    Arjen Robben dostal míč do pokutového území, kde se snažili o zakončení Thomas Müller a Sandro Wagner. Domácí obrana tuhle situaci zvládla.

87
    Balón si nyní mění hostující stopeři. Čas ubíhá.

85
    Dobrým napadáním získal míč Thiago Alcântara. Nadějně vypadající akce Bayernu se ale nakonec do ničeho nerozvinula, protože skončila zablokovanou střelou Leona Goretzky.

84
    Střídání v týmu AEK Atény FC: ze hřiště odchází Kostas Galanopoulos, přichází Rodrigo Galo.

84
    Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Robert Lewandowski, přichází Sandro Wagner.

83
    U lajny se ocitl v obležení dvou hráčů Joshua Kimmich. Domácí z toho vytěžili autové vhazování na útočné polovině.

82
    V ofsajdu se na levém křídle ocitl Thomas Müller.

80
    Do konce zápasu zbývá i s nastavením maximálně čtvrthodina. Bayern je na nejlepší cestě potvrdit, že je z nedávné mizérie venku.

78
    Müllerův pas si v šestnáctce zpracovával Lewandowski, ale k zakončení se nedostal. Poté to zkoušel z akrobatické pozice Thiago Alcântara, jenž bránu netrefil.

77
    Hosté kontrolují míč na svých kopačkách a nechtějí připustit žádné komplikace. Domácí ani moc nepresují.