Žilina – Poprad 3:7 (kon.) | Detva – Lipt. Mikuláš 2:3 (kon.) | Zvolen – Miskolc 2:1 (po pr.)
Nitra – Banská Bystrica 2:3 (kon.)
HKM Zvolen
2:1 (0:1, 1:0, 0:0 - 1:0)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
Úterý 23.10.2018, 18:00 • Zvolen Ice Stadium • Tipos Extraliga (SR) • 15. kolo

Lídr tabulky nakonec v prodloužení uhájil svou sérii a díky parádní přesilovkové ráně Vandaneho si připisuje jubilejní desátou výhru v řadě. Vzhledem k převaze, kterou ale měli Zvolenští po většinu duelu, se dá spíše konstatovat, že dnes s Miškovcem zbytečně ztratili jeden bod. Hostující hráči maďarského DVTK prohráli už poosmé v řadě. S touto informací se s vámi pro dnešek loučím, přeji hezký večer. (20:36:50)

62:48
    Zvolen právě vstřelil branku!
    Domácí v přesilové hře rozhodují utkání a připisují si druhý bonusový bod. Chovan na sebe vylákal obránce DVTK, přihrál DAVISU VANDANOVI a šestadvacetiletý kanadský obránce parádní bombou z voleje prostřelil Duschka. Asistence: Chovan, Špirko.

62:17
    Hosté vyhazují.

62:10
    Bombu Zuzina z voleje Duschek udržel na svém hrudníku.

61:52
    Domácí rozjeli v přesilové hře čtyři na tři kolotoč přihrávek, ale prováhali hned několik příležitostí na střelu a nakonec sami dostali puk z útočného pásma.

61:04
    Vyloučení v týmu DVTK Jegesmedvék (Vas – 2 min., držení).

60:47
    Vandane a Handlovský mohli rozhodnout, ale hosté se zatím ubránili.

60:01

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:52
    Oddechový čas pro hosty.

59:52
    Další střelu Zvolenu kryl Duschek v lapačce a osm sekund před koncem základní hrací doby se bude vhazovat před jeho brankou.

58:47
    Domácí byli ve velkém náporu, ale Miškovec odolává.

57:47
    Zuzin nahrával Chovanovi, ten nepropálil obránce před sebou.

57:17
    Zakázané uvolnění domácích.

57:01
    Domácí se snaží ještě zvýšit důraz při napadání, atakují rozehrávku DVTK i v útočném pásmu, ale zatím bez výsledku.

55:02
    Zvolen se uchytil v útočném pásmu, ale nápor skončil střelou Drgoně, kterou hosté vytečovali do střední třetiny.

54:10
    Další šance Handlovského, jeho druhý volej v krátkém rozmezí po přihrávce Vandase Duschek vyrazil.

Pavel Pubal

Branky a nahrávky: 32. Andrisík (Růžička), 63. Vandane (Chovan, Špirko) – 19. Kulmala (Vas, Milam)

HKM Zvolen: Skapski (Tomek) – Vandane, Ulrych, Zeleňák, Růžička, Drgoň, Pöyhönen, Dubina – Vandas, Špirko, Handlovský – Lušňák, M. Halama, Šišovský – Chovan (C), Kytnár (A), Zuzin – Andrisík, Petráš, P. Halama.
    DVTK Jegesmedvék Miškovec: Duschek (Adorjan) – Crawford, Slovák, Sziranyi (A), Lada, Rusk, Milan, Vojtko – Miskolczi, Galanisz, Magosi (C) – Pancze, Vas (A), Kulmala – Somogyi, Loiseau, Harrison – Rito, Hajos, Vincze.

Rozhodčí: Štefik, Fridrich – Výleta, Tvrdoň