Znojmo – Salzburg 3:4 (kon.)
HC LERAM Orli Znojmo
3:4 (2:0, 0:2, 1:2)
EC Red Bull Salzburg
Úterý 23.10.2018, 18:30 • Nevoga aréna • bet-at-home ICE Hockey League • 3. kolo

Ze Znojma je to vše, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (20:47:40)

Tři vteřiny byly příliš málo času na to, aby Orli s výsledkem něco udělali. Domácí mohou litovat dvou rychlých branek na začátku druhé třetiny, dnes podali dobrý výkon, avšak mnohdy zaspali v obranné fázi a ač Lassila spoustu šancí soupeře pochytal, na čtyři puky nedosáhl.

59:57
    Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (Štajnoch – 2 min., vysoká hůl).

59:50
    Poslední možnost pro domácí, hosté vyhodili na icing.

58:56
    Znojmo si bere oddechový čas.

58:52
    Lattnerovu dobrou ránu vyrazil Michalek špičkou betonu. Znojmo hraje bez brankáře.

58:02
    Znojmo dostalo soupeře pod tlak, ovšem znovu střílelo jen do protihráče. Ohlášeny poslední dvě minuty třetí části.

55:45
    Orli právě vstřelili branku!
    Znojmo ještě vykřesalo naději. Parkkonen dobrou přihrávku z levé strany vybídl k teči ANTHONY LUCIANIHO, který zblízka poslal kotouč k tyči. Asistence: Patrick Parkkonen a Patrick McEachen.

55:30
    Třikrát pálili domácí na brankáře hostů, vždy se Michalkovi povedlo zasáhnout a puk vyrazit.

54:58
    Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (Herburger – 2 min., podrážení).

54:19
    Sedlák tvrdou ranou k bližší tyči prověřil pozornost brankáře hostů, ten měl dobrý výhled a puk ukryl do lapačky.

53:19
    Lucianimu střela příliš nesedla, kotouč poslal do rohu kluziště.

52:44
    Icing Znojma.

52:00
    Salzburg právě vstřelil branku!
    Znojmo znovu propadlo v obraně, Rafflovu velkou šanci ještě Lassila zneškodnil, ovšem s dorážkou BRANTA HARRISE pod břevno už nemohl nic dělat. Asistence: Tomas Raffl a Ryan Duncan.

51:30
    Dvakrát domácí stříleli od modré, ale vždy pouze do bránícího protihráče.

51:03
    Dnešní utkání sleduje 2147 diváků.

50:08
    Nahození ze středního pásma Michalek bez potíží pokryl.

Petr Frömel

Branky a nahrávky: 13. Tejnor (Stretch, Parkkonen), 18. Luciani (Lattner, Matuš), 56. Luciani (Parkkonen, McEachen) – 21. Duncan (Hochkofler, Heinrich), 25. Raymond (Rauchenwald, Herburger), 47. Heinrich (Huber, Schiechl), 52. Harris (Raffl, Duncan)

HC LERAM Orli Znojmo: Lassila (Halász) – Tejnor, Parkkonen, Novák, McEachen, Lattner, Sedlák, Šnajnar – Kalus, Stretch, Mrázek – Špaček, Matuš, Luciani – Hlava, Bartoš, Němec – Guman, Braes, Bulín.
    EC Red Bull Salzburg: Michalek (Herzog) – Heinrich, Hochkofler, Pallestrang, Trattnig, Raymond, Štajnoch, Jakubitzka – Raffl, Duncan, Hughes – Gazley, Van De Velde, Huber – Herburger, Rauchenwald, Harris – Baltram, Schiechl, Winkler.

Rozhodčí: Fichtner, M. Nikolić – Neméth, Soós