Boston – Philadelphia 3:0 (kon.) | Buffalo – Montreal 4:3 (kon.) | New Jersey – Nashville 3:4 (po pr.)
St. Louis – Columbus 4:7 (kon.) | Minnesota – Los Angeles 4:1 (kon.) | Chicago – NY Rangers 4:1 (kon.)
Dallas – Anaheim 5:2 (kon.) | Calgary – Pittsburgh 1:9 (kon.) | Edmonton – Washington 4:1 (kon.)
Arizona – Vancouver 4:1 (kon.)
Calgary Flames
1:9 (0:3, 0:4, 1:2)
Pittsburgh Penguins
Pátek 26.10.2018, 03:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • NHL

Děkuji Vám za pozornost a přeji příjemné páteční ráno! (06:17:59)

Trestné minuty: 4 – 6

Navzdory jednoznačnému výsledku – 9:1 pro Penguins – jsme sledovali herně vyrovnané utkání. Flames si dokázali vypracovat několik kvalitních šancí, avšak využít se jim je nepodařilo. To Tučňáci byli mnohem efektivnější. Po dvou gólech za ně vstřelili útočníci Patric Hörnqvist, Phil Kessel. Celkem tři kanadské body – gól, dvě asistence – pak zaznamenal kapitán týmu Sidney Crosby. Brankář Matt Murray si připsal celkem 38 úspěšných zákroků.

Flames mají po dnešním zápase bilanci 5-5-0, přičemž se nacházejí na 10. místě Západní konference.

Penguins dnes v noci zapsali pátou výhru v letošní sezoně (5-1-2) a posunuli se na první příčku Metropolitní divize.
    Konečný výsledek: Flames vs Penguins 1:9

59:57
    Nic dalšího už v tomto utkání neuvidíme.

59:43
    Pokus Frolíka od levého mantinelu na bránu neprošel.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:55
    Ofsajd Pittsburghu. Do konce zbývá ještě 65 vteřin.
    58:34 Matt CULLEN - 1:9

58:34
    Pittsburgh právě vstřelil branku!
    Poslední slovo budou mít ale zřejmě Tučňáci! Zaváhání Giordana využil po dobré práci Simona MATT CULLEN. Centr čtvrté útočné formace Pittsburghu zaznamenal svou letošní první trefu! Asistence: Dominik Simon.
    58:00 James NEAL - 1:8

58:00
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Tak Flames se přeci jen dočkali! Přesně dvě minuty před koncem třetí třetiny překonává brankáře Murrayho z pravého kruhu pro vhazování poněkud zvláštní střelou z první JAMES NEAL. Jeho druhý gól v sezoně! Asistence: Sean Monahan, Dillon Dubé.

57:30
    Calgary má ve třetí třetině (i celkově) střeleckou převahu. Murray ale drží čistý štít.

56:57
    Brodie se vrací pro puk k vlastní bráně, oba týmy mezitím prostřídávají své hráče.

56:21
    Bennett přihrával zleva mezi kruhy, nikoho ze spoluhráčů zde ovšem nenašel.

55:54
    Nepřesná rozehrávka od Ruhwedela, hrát mohou Flames.

55:03
    Sheahan při své střele bez přípravy zlomil hůl, Rittich mohl zůstat v klidu.

54:41
    Stone míjí z pravé strany Murrayho bránu.

54:16
    Střely na bránu: 37 – 33
    53:55 Jake GUENTZEL - 0:8

53:55
    8:0! Crosbyho nahození od modré čáry tečoval do brány JAKE GUENTZEL. Rittich neměl šanci zareagovat. Pro Guentzela mimochodem pátý gól v této sezoně! Asistence: Sidney Crosby.

53:33
    Kessel se mohl prosadit dnes potřetí, Rittich byl ale proti.

53:00
    Přesně sedm minut před koncem třetí třetiny se píská ofsajd domácích hokejistů.

52:42
    Vhazování proběhlo ve střední třetině, poblíž trestné lavice Flames.

52:40
    Pens odpískána přihrávka rukou.

51:47
    Crosby přenechal touš Dumoulinovi, ten ale následně mířil od modré čáry nepřesně.

51:24
    Pittsburgh vyhodil puk přes všechny čáry na zakázané uvolnění.

51:00
    Prudká střela od Anderssona, Murray vyráží před sebe.

50:41
    Vhazování po levici českého gólmana ve službách Calgary.

50:41
    Rittich zasahuje proti Oleksiakovi. V Scotiabank Saddledome přichází na řadu reklamní přestávka.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

49:59
    Polovina třetí třetiny, Penguins stále vedou na ledě Flames jednoznačně, 7:0.

49:22
    Bennett se dostal za obranu soupeře, Murrayho ale následně překonat nedokázal.

48:34
    Dalšího střelecký pokus českého útočníka, Murray ovšem vyráží.

48:20
    Frolík střílel z mezikruží, minul ale tři tyče.

47:19
    Neal zkusil své štěstí od levého mantinelu, pro gólmana hostů ovšem jednoduchý zákrok lapačkou.

47:06
    Třicátý zákrok pro Murrayho po střele Hanifina od modré čáry.

46:21
    Střely na bránu: 28 – 30

46:17
    Konec reklamní přestávky, na vhazování po pravici gólmana Pens se staví Backlund a Cullen.

46:17
    Murray má puk pod kontrolou, proběhne první reklamní přestávka ve třetí periodě.

45:49
    Střela Giordana z pravé strany minula svatyni gólmana Pittsburghu.

45:02
    Penguins nevyšel přechod do útočného pásma – čároví odpískali ofsajd.

44:18
    Střelecký pokus Määtty na opačné straně byl zablokován vysoko nad, do ochranné sítě.

44:01
    Po vyhraném vhazování Monahana napřáhl ke střele Brodie, Murray zapsal svůj sedmadvacátý zákrok v utkání.

43:57
    Icing Pittsburghu.

43:46
    Hathaway se snažil vymyslet útočnou akci Flames, dobře defenzivně ale proti němu zahrál Johnson.

43:23
    Plameny se dostaly do postavení mimo hru.

42:55
    Nepřesná rozehrávka a zakázané uvolnění v podání domácího Calgary.

42:47
    Hörnqvist útočil na hattrick, bekhendem z mezikruží ale na Ritticha nevyzrál.

42:24
    Po Rustově přihrávce z levé strany střílel nakonec zprava Oleksiak, Rittich byl ale připraven na správném místě.

41:29
    Na druhé straně vystřelil Rust, Rittich ale schoval puk ve svém náručí.

41:15
    Dubé a jeho dobrá střela z pravého kruhu, Murray ale vyráží ramenem do ochranné sítě.

40:50
    Domácí s toušem ve vlastní zóně, obě mužstva poprvé ve třetí třetině střídají.

40:33
    Gaudreau přihrál z rohu na modrou, odkud následně vystřelil z první Giordano. Murray ale zasahovat nemusel.
    Staňte se fanoušky NHL.cz na Twitteru!

40:01

Oba týmy se vrátily zpět na ledovou plochu. Závěrečná, třetí dvacetiminutovka bude zahájena za malou chvíli.

Statistiky po druhé třetině

Střely na bránu: 25 – 27
    Zablokované střely: 10 – 16
    Vhazování (%): 56 – 44
    Hity: 8 – 8
    Po 2. třetině: Flames vs Penguins 0:7

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:57
    Ve druhé třetině se už nic dalšího nestane.
    39:39 Jack JOHNSON - 0:7

39:39
    Pens využívají i svou druhou přesilovku! JACK JOHNSON zamířil z pravého kruhu po pasu od Brassarda přesně do levého horního růžku Rittichovy svatyně. Pro jednatřicetiletého obránce první trefa za Pens! Asistence: Derick Brassard, Olli Määttä.

39:01
    Hlasatelem byla ohlášena poslední minuta prostředního dějství.

38:34
    Nyní se o to samé pokoušel Malkin, avšak ani on nepochodil.

38:07
    Crosby se pokoušel prosadit individuálně, obrana Calgary byla ale na jeho výpad připravená.

37:40
    Bude i druhá početní převaha Tučňáků úspěšná?

37:40
    Vyloučení v týmu Calgary Flames (Michael Stone – 2 min., podrážení).

37:23
    Ani Hathaway se svou šanci neuspěl. Murray byl u své levé tyče včas připraven.

36:57
    Střela Lindholma z levé strany skončila na zadním mantinelu.

36:16
    Střely na bránu: 24 – 25

35:48
    4 minuty a 12 vteřin do konce druhé třetiny. Vhazuje se mezi hole Lindholma a Crobyho po pravici brankáře Ritticha.

35:48
    Rittichovu pozornost otestoval Brassard. Po zákroku českého brankáře se hra přerušuje a následuje další z reklamních přestávek.

35:47

35:28
    Dubé mohl vstřelit svůj první gól v NHL, Murray ale předvedl senzační zákrok!

35:05
    Neal a jeho třetí střela při této přesilovce, Murray ale opět úspěšný.

34:48
    Malkinovi začíná běžet druhá trestná minuta.

34:25
    Závar na brankovišti Penguins! Další střelu Neala z pravé strany se snažil dorážet Monahan, Murray i se štěstím dokázal odolat.

34:07
    Střelecký pokus Giordana od modré z první, Murray má kotouč ve své moci.

33:54
    Neal střílel zprava bez přípravy, jeho pokus ale nebyl z nejpřesnějších.

33:47
    V pořadí třetí přesilová hra pro Plameny. Vhazuje se po levici brankáře Murrayho.

33:47
    Vyloučení v týmu Pittsburgh Penguins (Jevgenij Malkin – 2 min., držení).

33:20
    Po Crosbyho přihrávce měl další šanci Brassard, Rittich se ale vyznamenal.

33:05
    Prudká střela od Brassarda, Rittich zapisuje svůj první zákrok.

32:33
    Další útočnou akci Flames zastavili čároví a postavení mimo hru.

32:10
    Backlund měl příležitost vstřelit první gól Calgary v tomto utkání, správný moment k zakončení ovšem prováhal.

31:51
    Brodie s pukem za vlastní bránou, obě mužstva pomalu dostřídávají.

31:16
    Domácí hokejisté se provinili ofsajdem.

30:58
    Stoneova střela od modré čáry nepřesná.

30:01
    Zpět do akce! Bennett a Malkin na vhazování ve střední třetině, před střídačkou Tučňáků.

30:01
    Pittsburghu odpískána hra vysokou holí, je tu reklamní přestávka.

29:55
    Nacházíme se těsně před polovinou utkání, přičemž Penguins vedou na hřišti Flames jednoznačně, 6:0.

29:19
    Střídání v týmu Calgary Flames: ze hřiště odchází Mike Smith, přichází David Rittich.
    29:19 Phil KESSEL - 0:6

29:19
    6:0 pro Penguins! Po krásné, dlouhé přihrávce Letanga se prosazuje dnes podruhé navrátilec z trestné lavice, PHIL KESSEL. Asistence: Kris Letang, Bryan Rust.

29:10

28:41
    Bekhendový pokus Monahana, Murray ale dával pozor.

28:11
    První polovina z trestu Kessela je minulostí, Plamenům se zatím přesilovka příliš nedaří.

27:23
    Prudká střela Hanifina od modré byla zablokována mezi kruhy.

27:10
    Druhá početní výhoda pro Calgary. Podaří se domácím alespoň trochu stáhnout svou ztrátu?

27:10
    Vyloučení v týmu Pittsburgh Penguins (Phil Kessel – 2 min., sekání).
    26:28 Patric HÖRNQVIST - 0:5

26:28
    Svěřenci Mikea Sullivana skórují popáté! PATRIC HÖRQVIST to vzal při situaci 2 na 1 vše na sebe, přičemž gólmana Calgary překonal střelou na lapačku. Jeho druhý gól v dnešním zápase! Asistence: Riley Sheahan, Brian Dumoulin.

26:11
    Střely na bránu: 12 – 19

26:06
    Můžeme pokračovat. Na vhazování po pravici brankáře Murrayho se staví Jankowski a Cullen.

26:06
    Hra je přerušena, následuje reklamní přestávka.

25:50
    Ačkoliv je skóre 4:0 pro Penguins, stále můžeme sledovat velmi pěkné utkání.

25:21
    Střela Frolíka od levého mantinelu skončila mimo Murrayho bránu.

24:59
    Zakázané uvolnění hostů.

24:48
    Další velmi dobrou příležitost měl Brassard, z těsné blízkosti si ale na Smitha nepřišel.

24:04
    Na druhé straně zase zahrozil Hathaway, také Murray ovšem nyní předvedl dobrý zákrok.

23:50
    Sheahan měl dobrou šanci přidat pátý gól Pittsburghu, Smith ale připraven na správném místě.

23:21
    Jankowski zablokoval střelu Letanga z pravé strany.

22:57
    O kotouč se bojuje u levého mantinelu v obranné zóně Plamenů.

22:30
    Domácímu týmu bylo odpískáno postavení mimo hru.

21:31
    Flames čeká nejednoduchý úkol, aby dotáhli svou ztrátu.
    21:17 Phil KESSEL - 0:4

21:17
    Dvaadvacátá minuta utkání, Pens vedou 4:0! Brankáře Smitha překonává z předbrankového prostoru PHIL KESSEL. Pátý gól, jedenáctý bod pro jednatřicetiletého amerického útočníka v sezoně 2018/2019! Asistence: Jevgenij Malkin, Derick Brassard.

20:49
    Střelecký pokus Stonea od modré čáry Murrayho svatyni.

20:22
    Na úvod druhé třetiny čároví pískají Pens zakázané uvolnění.

20:01

Hokejisté Calgary a Pittsburghu se vrátily zpět na led Scotiabank Saddledome. Druhá část začne za několik málo okamžiků.

Po 1. třetině: Flames vs Penguins 0:3

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:59
    V poslední vteřině ještě napřáhl ke střele ze střední třetiny Stone, úspěšný však nebyl.

19:42
    Dubé nabral v neutrální zóně dobrou rychlost, střela z levého kruhu se mu ale nepovedla.
    19:08 Bryan RUST - 0:3

19:08
    Penguins přidávají 52 vteřin před koncem první třetiny třetí gól! Jeho autorem je BRYAN RUST, který dorazil za Smithova záda předchozí vlastní střelu. Šestadvacetiletý Američan se prosadil letos poprvé, 3:0 pro jeho tým! Asistence: Dominik Simon, Jamie Oleksiak.

19:01
    Ohlášena poslední minuta úvodní periody.

18:44
    Nebezpečná střela od Malkina ze středu útočného pásma skončila jen těsně nad svatyní gólmana Calgary.

18:30
    Kessel se snažil dostat za obranu Plamenů, neuspěl ovšem.

17:54
    Ruhwedelova střela od modré tečována Brassardem, avšak mimo Smithovu bránu.

17:20
    Zatím máme možnost sledovat rychlý a moc pěkný hokej.

16:57
    Hörnqvistovo nahození od pravého mantinelu, jednoduchý zákrok Smitha betonem.

16:14
    Rust našel mezi kruhy Granta, jeho střela následně byla ale nakonec zablokována Hamonicem.

15:32
    Pokus Stonea z pravé strany postrádal razanci, Murrayho navíc ani neohrozil.

15:22
    Giordano napřáhl ke střele z první od modré čáry, trefil ale pouze střed brány, a tudíž také Murrayho náručí.

15:00

14:51
    5 minut a 9 vteřin do konce první třetiny, Lindholm a Crosby v souboji na vhazování v neutrální zóně, před střídačkou Pens.

14:51
    Ofsajd v podání domácích hokejistů, proběhne další reklamní přestávka.

14:46
    Střely na bránu: 9 – 10
    14:19 Patric HÖRNQVIST - 0:2

14:19
    Tučňáci využívají svou první přesilovku a jdou do dvougólového vedení! Střelu Malkina z pravé strany tečoval za Smitha před bránou PATRIC HÖRNQVIST. Pro zkušeného forvarda třetí gól v sezoně 2018/2019! Asistence: Sidney Crosby, Jevgenij Malkin.

14:04
    Frolíkovi se podařilo v útočné třetině získat pár vteřinek k dobru.

13:30
    Crosby přihrával z rohu nepřesně na modrou čáru, Pittsburgh tak přichází o útočné pásmo.

13:07

13:07
    Po reklamní přestávce budeme sledovat první početní převahu Pens.

13:07
    Vyloučení v týmu Calgary Flames (Mark Jankowski – 2 min., hákování).

12:58
    Už poměrně dlouho se hraje bez přerušení.

12:33
    Malkin obkroužil bránu soupeře a následně to zkusil bekhendem, trefil ale pouze Smithův levý beton.

12:25
    Na střídačku odjíždí v předklonu s bolestivou grimasou Tkachuk.

11:59
    Hanifin nahazoval od levého mantinelu, gólman Penguins tentokrát bez zásahu.

11:17
    Pokus Giordana od modré čáry Murrayho nezaměstnal.

10:44
    Další zakázané uvolnění hostů.

10:23
    Hokejisté Pittsburghu se provinili icingem, vhazovat se tak za malý moment bude v jejich obranné zóně.

09:55
    Jsme těsně před polovinou první třetiny a Penguins vedou na ledě Flames 1:0. V páté minutě skóroval Crosby.

09:27
    Nahození Hamonica ze střední třetiny skončilo v Murrayho rukavici. Hra ale pokračuje, jelikož gólman Pens rychle vytřepal puk ze své lapačky.

09:06
    Phil Kessel (PIT) dnes hraje 700. utkání v řadě za sebou.

09:00
    Nyní se píská ofsajd také na druhé straně.

08:33
    Postavení mimo hru ze strany Flames.

08:16
    Giordano přihrával zleva před bránu na Lindholma, ten ale zakončit vůbec nedokázal.

08:08
    Ihned po vhazování se píská zakázané uvolnění Tučňáků.

08:01
    Hanifin vyzkoušel z levé strany Murrayho pozornost.

07:19
    Konec reklamní přestávky, vhazuje se mezi hole Backlunda a Malkina po levici brankáře Murrayho.

07:19
    Na opačné straně kluziště zahrozil Lindholm, Murray zasáhl. Po přerušení přichází na řadu první reklamní přestávka.

06:58
    Střelu Ruhwedela od modré čáry zablokoval mezi kruhy Brodie.

06:21
    Střely na bránu: 5 – 5

06:06
    Utkání má zatím velmi dobré tempo.

05:55
    Hamonicova střela z pravého kruhu, Murray má tou ve svém náručí.

05:45
    Flames se drží už poměrně dlouho v útočném pásmu.

05:29
    Backlund střílel zleva bez přípravy po Tkachukově přihrávce zpoza brány nepřesně.

05:00
    Vhazovalo se v neutrální zóně, před střídačkou domácího celku.

04:58
    Kotouč na střídačce Calgary, hra je přerušena.
    04:23 Sidney CROSBY - 0:1

04:23
    Čtvrtá minuta utkání, Pens otevírají skóre! Po přihrávce Letanga se prosadil zprava z úhlu bekhendem SIDNEY CROSBY. Jeho třetí gól, osmý bod v letošní sezoně, 1:0 pro Penguins! Asistence: Kris Letang, Derick Brassard.

03:48
    Na druhé straně Määttä zablokoval střelu Backlunda, Murray tak zůstal bez práce.

03:22
    Malkin se snažil prosadit po pravé straně, obrana Plamenů byla ale dobře zorganizovaná.

02:53

02:41
    Střelecký pokus Giordana od modré zablokován mimo tři tyče.

02:31
    Gaudreau našel pěknou křižnou přihrávkou na pravé straně Neala, Murray předvedl výborný přesun a zákrok!

01:54
    Začíná druhá minuta z Letangova trestu.

01:45
    Rust střílel z úhlu při vlastním oslabení, Smith bez problémů vyrazil.

01:20
    Hanifinovo nahození od modré čáry postrádalo přesnost, Pittsburghu se následně daří osvobodit.

00:53
    Flames si hned na konci prví minuty zahrají první přesilovou hru dnešního utkání! Vhazuje se po levici Murrayho.

00:53
    Vyloučení v týmu Pittsburgh Penguins (Kris Letang – 2 min., sekání).

00:43
    Nyní střílel zleva Monahan, jeho pokus byl ovšem zablokován.

00:31
    Hned na úvod velká šance pro Guentzela, který před bránou tečoval střelu spoluhráče od modré čáry, Smith byl ale pozorný a dokázal vyrazit.

00:19
    O první střelu utkání se postaral Andersson, Murray schoval puk do své rukavice.

00:02
    Úvodní buly vyhráli Penguins.

00:01

Do středového kruhu se už na vhazování staví Lindholm a Crosby, jdeme na to!

Hymny jsou minulostí, jistě velmi zajímavá podívaná mezi Flames a Penguins začne co nevidět.

Oba zahajovací pětky už stojí na modrých čarách, v Scotiabank Saddledome nyní zazní americká a kanadská státní hymna.

Zahajovací formace

CGY: M. Smith – Giordano (C), R. Andersson – J. Gaudreau, Monahan, E. Lindholm

PIT: M. Murray – Dumoulin, Letang – Brassard, Crosby, Guentzel

Startující brankáři
    (Statistiky: National Hockey League 2018/2019)

CGY: Mike Smith – 36 let, CAN
    Z:6 REC:3-3-0 OG:19 PR:3.38 %ÚS:88.5 SO:1

PIT: Matt Murray – 24 let, CAN
    Z:4 REC:3-1-0 OG:16 PR:3.95 %ÚS:89.3 SO:1

Calgary Flames: M. Smith (Rittich) – Giordano (C), R. Andersson, Hanifin, Hamonic, Brodie, Mi. Stone – J. Gaudreau, Monahan (A), E. Lindholm – Tkachuk (A), Backlund, Frolík – S. Bennett, Jankowski, Neal – Hathaway, Dubé, Czarnik.

Pittsburgh Penguins: M. Murray (DeSmith) – Dumoulin, Letang (A), Määttä, Oleksiak, J. Johnson, Ruhwedel – Brassard, Crosby (C), Guentzel – Hagelin, Malkin (A), Kessel – Simon, D. Grant, Rust – Sheahan, Cullen, Hörnqvist.

Rozhodčí: Gord Dwyer, Kyle Rehman – Ryan Galloway, Devin Berg.

Příjemnou páteční hokejovou noc! Vítám Vás všechny ještě jednou při sledování utkání NHL mezi týmy Calgary Flames a Pittsburgh Penguins.

PITTSBURGH PENGUINS

Penguins, kteří se v tuto chvíli nacházejí na čtyřzápasovém tripu po Kanadě, dnes v noci mohou zapsat třetí výhru v řadě za sebou. Z posledních pěti zápasů mají poté mimochodem bilanci 3-0-2.

Naposledy se Tučňákům podařilo porazit Edmonton Oilers, a to 6:5 v prodloužení. O vítězný tohoto utkání se postaral v čase 62:12 kapitán týmu, Sidney Crosby. V tabulce Metropolitní divize jsou svěřenci Mikea Sullivana s 10 body na druhé pozici.

Kdo je ve formě?

Útočník Jevgenij Malkin v posledních dvou zápasech zaznamenal celkem čtyři kanadské body – dva góly, dvě asistence. ... Crosby si v posledních dvou zápasech připsal za dva góly a jednu asistenci celkem tři kanadské body.

CALGARY FLAMES

Flames vstupují do dnešního nočního utkání proti Penguins s bilancí 3-2-0 z posledních pěti zápasů. Zároveň dnes zahajují svůj dvouzápasový homestand. (Homestand = počet zápasů doma v řadě.)

V minulém zápase hokejisté Calgary prohráli na ledě Montreal Canadiens těsně, 2:3. O jejich góly se přitom postarali útočníci Michael Frolík, Elias Lindholm. V tabulce Západní konference Plamenům momentálně patří s 10 body deváté místo.

Útočník Matthew Tkachuk v posledních čtyřech zápasech nasbíral za dva góly a tři asistence celkem pět kanadských bodů. ... Útočník Johnny Gaudreau má z posledních pěti zápasů celkem pět kanadských bodů – čtyři góly, jedna asistence.
    Calgary Flames vs Pittsburgh Penguins 03:00 SEČ

Zdravím všechny příznivce ledního hokeje, vítejte při sledování National Hockey League! V noci ze čtvrtka 25. na pátek 26. října má zámořská soutěž na svém programu celkem deset zápasů. Zde budete moci sledovat duel mezi týmy Calgary Flames a Pittsburgh Penguins. Úvodní vhazování bude v Scotiabank Saddledome vhozeno v 03:00! Textovým přenosem Vás provede Jiří Sameš.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 58. Neal (Hamonic, Dubé) – 5. Crosby (Letang, Brassard), 15. Hörnqvist (Crosby, Malkin), 20. Rust (Simon, Oleksiak), 22. Kessel (Malkin, Brassard), 27. Hörnqvist (Sheahan, Dumoulin), 30. Kessel (Letang, Rust), 40. J. Johnson (Brassard, Määttä), 54. Guentzel (Crosby), 59. Cullen (Simon)

Calgary Flames: M. Smith (30. Rittich) – Giordano (C), R. Andersson, Hanifin, Hamonic, Brodie, Mi. Stone – J. Gaudreau, Monahan (A), E. Lindholm – Tkachuk (A), Backlund, Frolík – S. Bennett, Jankowski, Neal – Hathaway, Dubé, Czarnik.

Rozhodčí: Gord Dwyer, Kyle Rehman – Ryan Galloway, Devin Berg

Diváci: 17 834