Ne – Slavia Plzeň 18:3 (kon.) | Židenice – Olomouc 1:3 (kon.) | Bohemians – Chodov 5:8 (kon.)
Liberec – Jičín 3:10 (kon.) | Ostrava – Vítkovice 4:5 (kon.)
K1 Florbal Židenice
1:3 (1:0, 0:2, 0:1)
FBS Olomouc
Pátek 26.10.2018, 19:00 • Sportovní hala VUT CESA, Brno • Extraliga žen • 8. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera. (20:49:31)

Olomouc si v poslední periodě pohlídala náskok ze závěru druhé třetiny a z Brna si odváží výhru za všechny tři body po velmi vyrovnaném průběhu utkání z obou stran.

59:57
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Do prázdné branky se ještě v závěru prosazuje TEREZA MOŠTKOVÁ. Asistence: Martina Pejzlová.

59:48
    Olomouc vyhazuje a už to pro ni vypadá dobře.

59:27
    Jeden z posledních útoku Židenic ztroskotal na špatném pochopení se hráček domácích.

58:40
    Oddechový čas pro Židenice.

58:15
    Oddechový čas pro Olomouc.

57:51
    Oháňková se vyřítila po levé straně a vyslala na Krištofovou svižný pokus. Brankářka domácích kryje.

57:16
    Židenice v plném počtu.

56:34
    Židenice pouze vyhazují k Frankové, což hostující tým nemusí za současného stavu příliš trápit.

55:59
    Hanačky v početní převaze chytře nikam nespěchají a čekají na vyloženou šancí zaútočit.

55:16
    Vyloučení v týmu K1 Florbal Židenice (Kamila Pravcová – 2 min., Sekání).

54:32
    Hostující hráčky drží míček na své polovině a vyčkávají na větší napadání soupeře.

53:36
    Hanačky znovu jen vyvezly míček na polovinu soupeře a odcházejí střídat.

52:50
    Židenice začínají tlačit a Hanačky čím dál více zatahují obranný blok. Otázkou zůstává, zda se jim tato taktika sedm minut do konce vyplatí.

51:59
    Hřebíčková za domácí znovu přestřelila ve vyložené šanci Židenic! Nyní byly domácí velmi blízko srovnání.

51:20
    Olomouc v plném počtu.

Daniel Gargulák

Hledáme zpravodaje pro tým K1 Florbal Židenice. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 13. Pravcová (Smutná) – 38. Mošťková (Cholinská), 40. Pejzlová (Cholinská), 60. Mošťková (Pejzlová)

K1 Florbal Židenice: Krištofová (Malinová) – Sedláčková, Pravcová, Drápalová, Pospíšilová, Knapová – Indrová, Šimonová, Janečková – Smutná, Rybničková, Hřebíčková – Nečasová, Švehlová, Běhounková – Romančáková, Dernerová.
    FBS Olomouc: Franková (Kubíčková) – Rozenbergová, Křížková, Jakubkovičová, Pejzlová, Václavíková – Reimerová, Kylarová, Oháňková – Mošťková, Bořutová, Manová – Slezáková, Žáková, Cholinská – Tomanová.

Rozhodčí: Prouza, Rogowski.