Liberec – Chodov 7:5 (kon.) | Ostrava – Otrokovice 7:4 (kon.) | Bulldogs – Sparta 2:4 (kon.)
Znojmo – Bohemians 4:3 (po pr.) | Vítkovice – Pardubice 7:3 (kon.) | Česká Lípa – Královské Vinohrady 11:5 (kon.)
Bulldogs Brno
2:4 (1:4, 1:0, 0:0)
ACEMA Sparta Praha
Pátek 26.10.2018, 19:00 • SH TEZA Hodonín • Livesport Superliga • 10. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (21:01:23)

Hráči utkání:
    Bulldogs Brno – Jakub Marek
    ACEMA Sparta Praha – Martin Beneš

Je dobojováno! O výsledku rozhodla první třetina, která přinesla pět branek, z toho čtyři na hostující straně. Domácí celek sice ve druhé třetině snížil, ovšem další gól už jsme neviděl. Favorit ze Sparty tak bere všechny body!

59:52
    Na míčku i nadále domácí celek, který však kontaktní branku nejspíše nepřidá. Víc už se v tomto duelu pravděpodobně nestane.

58:51
    Brňané drží balónek na útočné polovině, hostující obrana je zatím pozorná. Za malou chvíli se rozeběhne závěrečná minuta.

58:19
    Oddechový čas pro domácí.

57:30
    Obrovská příležitost pro Brno na snížení! Do té se dostal Kadavý, který zakončoval mezi nohy hostujícího brankáře. Balónek nakonec zůstal před brankovou čarou!

55:39
    Pražané teď hrají opravdu velmi chytře, nikam se neženou a svého protivníka téměř k ničemu nepouští, čas hraje v jejich prospěch.

54:54
    Za malou chvíli se rozeběhne závěrečná pětiminutovka tohoto utkání, Pražané i nadále drží dvoubrankový náskok.

54:11
    Hosté teď napadají dokonce i za bránou soupeře. Buldoci však celou situaci zvládají a i nadále drží balónek na svých hokejkách.

52:43
    V dobré pozici se ocitl Garčar. Ten si balónek dlouho chystal, nakonec zakončit nedokázal, domácí obrana byla pozorná.

52:08
    Nejprve přihrávka, která nikoho nenašla. Poté střela Marka z poloviny hřiště. To byla snadná záležitost pro Beneše.

51:08
    Po delší době zahrozili také Pražané, kteří se dostali do rychlého kontru. Brankář Kuhn byl pozorný a ihned rozehrává!

50:25
    Po faulu na Žáka přišel trestný úder pro Brno. Nakonec to na sebe vzal Koláčný, ovšem jeho následná střela byla zblokovaná!

49:32
    Směrem na hostujícího brankáře teď míří jeden střelecký pokus za druhým, Martin Žák na Beneše také nevyzrál!

48:54
    Střelou od mantinelu to zkoušel Adam Konečný. Jeho pokus neměl potřebné parametry a skončil nad brankou!

47:43
    Na začátku další akce Brňanů byl Lorenc, na konci pak znovu Beneš! Hostující brankář už hledá, komu by rozehrál.

46:44
    Hosté teď velmi chytře drželi balónek a přihrávali si. Na druhé straně poté dobrý zákrok Beneše, který si od druhé třetiny na nedostatek práce rozhodně stěžovat nemůžu!

Štěpán Slovák

Hledáme zpravodaje pro tým ACEMA Sparta Praha. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 14. Kadavý (Koláčný), 32. Grlický (Konečný) – 6. Košir (Časar), 8. Kareš (Marvánek), 11. Marvánek (Zouzal), 16. Garčar (Zouzal)

Bulldogs Brno: Kuhn (Bartek) – Galuszka, Lorenc, Marek, Michálek, Pešák, Surkoš, Vojtíšek – Grlický, Němec, Šomodi – Kadavý, Koláčný, Bajnar – Konečný, Šomodi, Žák – Pešek, Ulman.
    ACEMA Sparta Praha: Mart. Beneš (Eckhardt) – Bartoš, Čermák, Marvánek, Zeman, Křenek, Kalaš, Garčar – Zouzal, Košir, Bína – Pažák, Svatoš, Burian – Lang, Kareš, Časar – Veselý.

Rozhodčí: Jiří Filipčík, Ondřej Filipčík