Liberec – Chodov 7:5 (kon.) | Ostrava – Otrokovice 7:4 (kon.) | Bulldogs – Sparta 2:4 (kon.)
Znojmo – Bohemians 4:3 (po pr.) | Vítkovice – Pardubice 7:3 (kon.) | Česká Lípa – Královské Vinohrady 11:5 (kon.)
TJ Znojmo LAUFEN CZ
4:3 (1:2, 1:1, 1:0 - 1:0)
FbŠ Bohemians
Pátek 26.10.2018, 19:00 • SH TJ Znojmo • Livesport Superliga • 10. kolo

Děkujeme za pozornost a u dalšího utkání Tipsport Superligy na viděnou! (21:01:55)

Nejlepší hráči utkání:
    TJ Znojmo LAUFEN CZ: Jan Hándl
    FbŠ Bohemians: Michal Kotouček

Střely v zápase: 16:9

Páteční drama je za námi! Diváci se ve znojemské hale určitě nenudili! Rychlý a vyrovnaný zápas končí lépe pro domácí, kteří po necelé minutě dali rozhodující gól v prodloužení. Kontrétně Šindelář! Dva body jsou tak pro zatím skromnou sbírku Moravanů cenný příděl. Bohemians si však 1 bod jistě rovněž zaslouží!

60:45 Martin ŠINDELÁŘ - 4:3

60:45
    Znojmo právě vstřelilo branku!
    A druhý bod zůstává ve Znojmě! Pánek z první hledal MARTINA ŠINDELÁŘE před bránou a ten ze vzduchu trefuje skákavý pas do protipohybu Kotoučka!

60:01
    Buly vyznělo lépe pro Znojmo a ti už hrají ve 4.

60:01

Tak 3. třetina nám přinesla velmi rychlé tempo hry a také vyrovnávací branku domácích, když se trefil Horák. Sledujeme velmi vyrovnanou partii a hra se rychle přelévá ze strany na stranu.

60:00

59:55
    I Znojmo mělo nakonec velkou šanci ale ani jejich bekhend v podání Pánka neslavil úspěch.

59:49
    "Na píšťalku se bude hrát!" signalizu rozhodčí a Znojmo si volný úder z rohu zopakuje.

59:45
    Oddechový čas pro domácí.

59:28
    Kieler teď mohl přehoupnout vedení na stranu hostů! Bekhedem však tváří v tvář Hándlovi neuspěl a míjí.

59:08
    Oddechový čas pro hosty.

59:00
    Hraje se poslední minuta normální hrací doby.

58:53
    Dnešní utkání sleduje 218 diváků.

58:01
    Tak tahle nacvičená standartka hostům hrubě nevyšla a ti mohou být rádi, že ze závaru nebyl rychlý brejk.

Petr Fišer

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Znojmo LAUFEN CZ. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 14. Kucharič (Pánek), 33. Šindelář (Salava), 52. Horák (Palát), 61. Šindelář (Pánek) – 2. Laine (Krebner), 9. Čihák (Šebek), 35. Cabejšek (Zezulka)

TJ Znojmo LAUFEN CZ: Hándl (Chrást) – Horák, Krejčíř, Kladivo, Pánek, Žižka, Kriš – Salava, Palát (C), Procházka II – Ďuriška, Novák, Juříček – Šindelář, Kucharič.
    FbŠ Bohemians: Kotouček (Kratěk) – Zezulka, Dobisík, Forman, Šefčík, Křivanec, Čihák, Krbec – Šebek, Krebner, Juha – Chudina, Kieler, Kindl (C) – Cabejšek, Kolstrunk, Kupela – Laine, Seilonen.

Rozhodčí: Pavel Kačer, Ondřej Vašíček