Liberec – Chodov 7:5 (kon.) | Ostrava – Otrokovice 7:4 (kon.) | Bulldogs – Sparta 2:4 (kon.)
Znojmo – Bohemians 4:3 (po pr.) | Vítkovice – Pardubice 7:3 (kon.) | Česká Lípa – Královské Vinohrady 11:5 (kon.)
FBC Liberec
7:5 (2:2, 3:1, 2:2)
FAT PIPE Florbal Chodov
Pátek 26.10.2018, 17:00 • SH ZŠ Dobiášova Liberec • Livesport Superliga • 10. kolo

To je ode mě pro dnešek dneska vše! Děkujeme Vás za sledování dnešního zápasu. Přeji Vám krásný zbytek večera. Loučí se s Vámi Adéla Bernatová. (18:57:14)

Hosté – 8

Ve třetí třetině jsme mohli vidět 100% nasazení obou týmů. Ovšem Liberec byl úspěšnější. Třetí třetina skončila v poměru 2:2. Utkání skončilo vítěstvím Liberce 7:5.

58:11
    Gólman Liberce chytá míček a posílá ho dopředu.

57:43
    Domácí se úspěšně brání.

56:58
    Liberec ztrácí míček a ujímají se ho hosté. Obsazují bránu a hledají příležitost ke střele.

56:47
    Oddechový čas pro hosty.
    56:47 Marek VÁVRA - 7:5

56:47
    Chodov právě vstřelil branku!
    Autorem branky je MAREK VÁVRA. Asistence: Ondřej Mikeš.

56:05
    Liberecký brankář úspěšně zasáhl.

55:10
    Chodov zasypává libereckou branku střelami.

Adéla Bernatová

Branky a nahrávky: 3. Ferdan (Valeš), 19. Valeš (Marek), 27. Salát (Veselý), 37. Veselý (Kořínek), 40. Ferdan (Valeš), 44. Veselý (Salát), 51. Balatka (Rozkovec) – 2. Vošta (Plíhal), 20. Řezáč (Koutný), 31. Ondrušek (Mikeš), 47. Maxa (M. Vávra), 57. M. Vávra (Mikeš)

FBC Liberec: Vaníček (Janota) – Klucho, Bitman, Veselý, Kroupa, Kološ – Kopecký, Valeš, Salát – Leksa, Marek, Lhota – Rozkovec, Böhm, Baudisch – Ferdan, Kořínek, Hiadlovský – Balatka.
    FAT PIPE Florbal Chodov: Barák (Šantora) – Pražan, Maxa, Kašovský, T. Vávra, Podhráský, Doubek, Strnad – Mikeš, Koutný, Vošta – M. Vávra, Ondrušek, Řezáč – Matejčík, Krbec, Plíhal.

Rozhodčí: Petr Černý, Jiří Janoušek