Slavia – Plzeň 1:1 (4:2 po pen.) | Olomouc – Ostrava 2:2 (3:5 po pen.) | Pardubice – Mladá Boleslav 1:1 (3:2 po pen.)
Dukla Praha – Slovácko 3:0 (kon.) | Sparta – Brno 2:4 (kon.) | Jihlava – Karviná 4:1 (kon.)
Příbram – Hr. Králové 1:0 (kon.)
FK Příbram
1:0 (0:0)
FC Hradec Králové
Sobota 27.10.2018, 13:00 • Na Litavce, Příbram • Celostátní liga staršího dorostu • 12. kolo

90+2
    Konec zápasu. (15:20:00)

88
    Příbram vystřídala a po kolmé přihrávce běžel sám na bránu František Belej, jenže stejně jako o šest minut před ním hradecký Tomáš Sokol ztroskotal na vybíhajícím brankářovi Brátovi!

88
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Vavruška, přichází Zemánek.

82
    Střídající Tomáš Sokol se mohl stát hradeckým hrdinou, když se po chybě příbramské obrany ocitl na levé straně šestnáctky v obrovské šanci, vybíhajícího brankáře Václava Smrkovského ale propálit po zemi nedokázal! Málem vyrovnáno.

78
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Štěrba, přichází Hlaváč.

76
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Vlček, přichází Mezera.
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Mahr, přichází Sokol.

66
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Sirotek, přichází Čížek.

57
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Kejř, přichází Rajnoch.

56
    Žlutou kartu dostává Jílek (1.FK Příbram).

54
    Žlutou kartu dostává Nemšovský (FC Hradec Králové).

47
    Příbram právě vstřelila branku!
    František Belej se na pravém křídle dostal k prudkému přízemnímu centru či střele, která mířila ke vzdálenější levé tyči, a Jakub Brát vleže nataženou pravou rukou dokázal míč vyrazit, jenže pouze k MARTINOVI JÍLKOVI, který z blízkosti zamířil do prázdné brány a krátce po přestávce poslal domácí Příbram do vedení 1:0!

46

V prvním poločase nám branka nepadla a na potenciální branku si budeme muset počkat do druhého poločasu.

45

43
    Petr Sirotek na pravém křídle předvedl nádhernou individuální akci, když jednoho z protihráčů nasadil jesličky, dokázal ustát ostrý střet s ním a zpoza šestnáctky vypálil těsně nad!

30
    David Doležal napřáhl zpoza šestnáctky k táhlé střele a málem zaskočil domácí, jeho pokus ale přibližně metr nad zemí těsně minul bližší pravou tyč.

29
    Martin Jílek předvedl na pravém křídle pěkný průnik a do šestnáctky poslal ještě lepší centr, po kterém na vzdálenější levé tyči hlavičkoval napříč brankou těsně mimo Vojta Jelínek!