Ural – Ufa 1:1 (kon.) | Arsenal Tula – Orenburg 2:2 (kon.) | Rostov – Machačkala 1:0 (kon.)
FK Rostov
1:0 (1:0)
Anži Machačkala
Sobota 27.10.2018, 18:00 • Stadion Olimp - 2, Rostov • Ruská Premier Liga • 12. kolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer! (19:53:59)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 4:2. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 9:12.

Je konec! Domácí Rostov zvládl dnešní utkání a poráží Machačkalu 1:0! Domácí Rostov vlétl do utkání jako velká voda a Gulijev mohl otevřít skóre už po šesti minutách. Jeho pokus ale Djupin vyrazil. O čtyři minuty později pálil nebezpečně Sigurdarson, ale netrefil branku. Od té doby bránila Machačkala mnohem lépe a nepouštěla domácí do šancí. Až ve 39. minutě si na centr od rohového praporku naskočil Björn Sigurdarson a hlavou otevřel skóre. Po změně stran se na hřiště vrátili mnohem aktivnější hosté. V 55. minutě byl navíc po druhé žluté kartě vyloučen Skopincev. Machačkala si ale ani proti oslabenému celku šance nevytvořila a odjíždí s prázdnou.

90+3

90+2
    Střídání v týmu FK Rostov: ze hřiště odchází Ajaz Gulijev, přichází Anton Salétros.

90+1
    Nastavují se tři minuty!

90
    Ještě jedna žlutá karta! Právě Rabiu fauloval na polovině hřiště a je zaslouženě odměněn.

89
    Mohammed Rabiu v souboji na vlastní polovině vybojoval rozehrávku pro hostující Machačkalu. Hostům však na vyrovnání nezbývá moc času.

88
    Machačkala se v posledních minutách nemůže usadit na polovině soupeře. Hráči ve žlutých dresech hrají opravdu obětavě.

87
    Střídání v týmu FK Rostov: ze hřiště odchází Eldor Šomurodov, přichází Vidar Kjartansson.

86
    Artur Jusupov nakopl míč na polovinu Machačkaly a nasbíral pro Rostov další cenný čas. Domácí zadáci už působí hodně unaveným dojmem.

85
    Guram Tetrašvili se z levé strany probil na hranici pokutového území a dostal se do zakončení. Jeho pokus však brankář Sergej Pesjakov schoval do rukavic.

84
    Igor Udalyj fauloval u postranní čáry. Sudí měl souboj přímo před očima a okamžitě odpískal přímý kop pro Rostov.

83
    Na stadionu panuje parádní atmosféra! Domácí fanoušci vědí, že jejich oblíbenci jsou blízko k zisku tří bodů a ženou je k fantastickému výkonu.

82
    Domácí fotbalisté zavezli míč na polovinu Machačkaly, kde jej krásnou kombinací na několik sekund podrželi daleko od vlastní branky. Rostov už hraje hlavně na čas.

81
    Guram Tetrašvili se s míčem krásně otočil na hranici pokutového území, ale ihned se u něj vyrojili dva fotbalisté ve žlutém, kteří mu zabránili v zakončení.

80
    Sergej Pesjakov dostal malou domů na hranici pokutového území a dlouho otálel s rozehrávkou. Nakonec nakopl míč na polovinu Machačkaly.

79
    Střídání v týmu Anži Machačkala: ze hřiště odchází Roland Gigolajev, přichází Adlan Kacajev.

78
    Hostům se vůbec nedaří v předfinální fázi. Guram Tetrašvili chtěl roztáhnout hru do křídla, ale na levé straně skvěle zasáhl Sergej Paršivljuk.