Girona – Rayo Vallecano 2:1 (kon.) | Ath. Bilbao – Valencia 0:0 (kon.) | Celta Vigo – Eibar 4:0 (kon.)
Levante – Leganés 2:0 (kon.) | Atlético – Real Sociedad 2:0 (kon.)
Athletic Bilbao
0:0 (0:0)
Valencia CF
Sobota 27.10.2018, 16:15 • Estadio San Mamés (Bilbao) • Španělská LaLiga • 10. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (18:08:29)

Sledovali jsme utkání mezi Bilbaem a Valencií, který končí bezbrankovou remízou. Moje predikce remízy byla úspěšná a oba celky natahují svou remízovou vládu. V prvním poločase byli lepší hosté, jenže v druhém poločase se vše otočilo. Šance byly na obou stranách, jenže ani jeden celek neměl přesnou mušku. Bilbao poskakuje v neúplné tabulce na šestnácté místo, Valencie stoupá na třinácté.

90+4

90+3
    Celý stadion hnal domácí Bilbao za vítěznou branku z přímého volného kopu. K němu se postavil Unai López, který našel Berchicheho, jenže ten nechal vyniknout Neta!

90+2
    Žlutou kartu dostává José Gayá (Valencia CF).

90+1
    Útočným faulem se provinil francouzský útočník Kévin Gameiro, který poslal na zem Iñiga Martíneze.

90
    Rozhodčí Mallenco se rozhodl, že nastaví tři minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Markel Susaeta, přichází Unai López.

87
    Domácí trenér Berizzo, který minulou sezónu vedl Sevillu, bude naposled v tomto utkání střídat.

86
    Valencie všemi dostupnými prostředky toto nebezpečí ubránila.

85
    Po faulu Gabriela budou domácí kopat další volný přímý kop.

84
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil domácí Yeray Alvarez.

83
    Iñigo Martínez musel před Gameirem odkopnout míč na rohový kop.

82
    José Gayá si dokázal poradit s nebezpečným Iñakim Williamsem, který výraznou měrou změnil útočnou fázi domácích.

81
    Daniel Wass se krásně dostal do útoku, přihrál na Rodriga, jenže jeho pokus jde hodně mimo bránu.

80
    Posledních deset minut základní hrací doby a předpokládaná remíza se nám blíží do reálných obrysů.

79
    Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Mikel Rico, přichází Iker Muniain.
    78. Další obrovská šance Valencie

78
    Obrovská šance Valencie! Volný přímý kop se jim moc nepovedl, jenže poté Dani Parejo krásně nacentroval na hlavu Kevina Gameira, který umístil hlavičku pod horní tyč. Iago Herrerín ovšem fantasticky vytlačil míč na horní tyč! Z následné dorážky se sice dostal míč za brankovou čáru, jenže Geoffrey Kondogbia byl v ofsajdu.