Salzburg – Č. Budějovice 9:1 (kon.) | Mountfield HK – Pardubice 4:5 (kon.) | Jihlava – Žďár n/S 2:6 (kon.)
Chomutov – Kladno 2:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Sparta 1:5 (kon.) | Třinec – Zlín 1:2 (kon.)
Slavia – Plzeň 3:1 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 3:7 (kon.) | Přerov – Havířov 3:5 (kon.)
Olomouc – Kometa Brno 3:2 (1:0 po s.n.) | Vítkovice – Vsetín 6:5 (po pr.) | K. Vary – HC Litvínov 4:7 (kon.)
HC Slavia Praha
3:1 (0:0, 2:0, 1:1 - N 0:1)
HC Škoda Plzeň
Sobota 27.10.2018, 15:00 • Zimní stadión Eden • DHL Extraliga juniorů • Skupina A

Já Vám děkuji za pozornost a budu se zase těšit někdy u hokeje na počtenou! (17:20:31)

Další zápas je za námi! Hokejisté Slavie vítězí nad Plzní 3:1, když se o dva góly postaral kapitán Jaroslav Brož, třetí pak vstřelil jeho spoluhráč z první lajny Robin Všetečka. Hosté sice ve 44. minutě zásluhou Petra Etera snížili, ale na vyrovnání nedosáhli. Díky svému kapitánovi Josefu Hasmanovi si však alespoň berou bonusový bod za vítězství v prodloužení.

64:37
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Bonusový bod berou hosté, když JOSEF HASMAN využil risku vyjíždívšího Málka, objel ho a střelou do prázdné branky rozhodl prodloužení. Asistence: Michal Houdek a Václav Adamec.

64:18
    Poslední minuta už běží, uvidíme nájezdy?

63:50
    Labuzík podržel puk a společně s Vlčkem získali pozici pro Antoše, který sám z mezikruží trefuje Koláře.

63:29
    Střílet zkoušel také Malát, Málek kryje.

63:02
    Erat si skvěle vymíchal slávistického obránce a bekhendovým zakončením jen těsně minul Málkovu klec.

62:30
    Lokájíčkovi sjela nahrávka, která by už už mohla najít volného spoluhráče.

61:57
    Z levého křídla střílel Hasman, po Houdkově střele nakonec zasahuje Málek.

61:40
    Štibingr ale puk ztratil a na zteč se znovu vydává Škodovka.

61:20
    Vlček sebral puk Kováříkovi a slávisté mohou jít do útoku.

60:40
    Hradil se výborně vrátil a zachytil nahrávku, která by poslala jednoho z plzeňských útočníků do brejku.

60:21
    Brož se uvolnil na pravém křídle a opět vyzkoušel svoji tvrdou střelu.

60:10
    Plzeň vyhrála vhazování a je u puku.

60:01

Sešívaní zvítězili v základní hrací době a berou tři cenné body, nyní následuje prodloužení 3 na 3 a případné nájezdy, v nichž je k dispozici další bonusový bod.

59:38
    Hradil zblokoval střelu od modré a ušetřil cenné sekundy za brankou hostí.

Šimon Rogner

Branky a nahrávky: 36. Všetečka (Brož), 38. Brož, 41. Brož (Všetečka) – 44. Eret (Kovářík, Matiášek), 65. Hasman (Houdek, Adamec)

HC Slavia Praha: Málek (Vecka) – Bureš, Zderadička, Macek, Antoš, Štibingr, Čapka – Brož (C), Turek, Všetečka, Havrda, Křenek, Hradil, Vlček, Kižlin, Labuzík, Janča, Martinec, Petrák.
    HC Škoda Plzeň: Kolář (Pilc) – Houdek, Kovářík, Pánek, Lokajíček, Šilhán, Kremláček, Malák – Kvasnička, Reitspies, Rohla, Slanina, Matiášek, Adamec, Malát, Procházka, Eret, Hasman (C), Princl.

Rozhodčí: Pavlovič – Svoboda, Hynek