Salzburg – Č. Budějovice 9:1 (kon.) | Mountfield HK – Pardubice 4:5 (kon.) | Jihlava – Žďár n/S 2:6 (kon.)
Chomutov – Kladno 2:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Sparta 1:5 (kon.) | Třinec – Zlín 1:2 (kon.)
Slavia – Plzeň 3:1 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 3:7 (kon.) | Přerov – Havířov 3:5 (kon.)
Olomouc – Kometa Brno 3:2 (1:0 po s.n.) | Vítkovice – Vsetín 6:5 (po pr.) | K. Vary – HC Litvínov 4:7 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
6:5 (0:2, 3:2, 2:1 - 1:0)
VHK ROBE Vsetín
Sobota 27.10.2018, 17:00 • Ostravar aréna • DHL Extraliga juniorů • Skupina D

Z Ostravy je to pro dnešek už opravdu vše, mějte příjemný zbytek dne i celého víkendu, bude se s Vámi těšit brzy na počtenou, třeba už zítra při onlajnu ze zápasu vítkovického A.mužstva, které hraje s Pardubicemi. (19:32:34)

Dnešní zápas zná svého vítěze, body jsou definitivně rozdány. Vsetínští začali zápas lépe, jako první otevřeli skóre a vypracovali si dvoubrankový náskok. Vítkovičtí se ale do druhé části nabudili, nejprve snížili a pak dvakrát srovnali skóre. Přesto, že na góly druhou část vyhráli, Vsetín jim přidal gól do šatny a tak domácí odjížděli z ledu za nepříznivého stavu. Začátek třetí části byl plně v režii Vítkovic, ve svém vlastním oslabení srovnával Bernovský. Když vítkovičtí vstřelili sedm minut před koncem třetí části branku, dostali se poprvé v zápasu do vedení. Hosté ale nesložili zbraně a dál bojovali, což se vyplatilo, protože dvě minuty před koncem bylo opět vyrovnáno, když skóroval Petriska. Prémiové body se musely rozdělit až v prodloužení. Bojovnost se Vítkovicím nakonec vyplatila, prémiový bod svému týmu zajistil Lewandowski.

62:27
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Konečný poslal puk brance, při signalizovaném vyloučení se JAKUB LEWANDOWSKI dostal u opačné tyče k puku a stačil jej umístit do odkryté klece – 6:5. Asistence: Viktor Konečný, Marcel Kunc.

62:04
    Domácí mají puk a dostávají se do pásma.

61:28
    Vsetínští zkoušejí další útok.

61:05
    Lukačka se dostal do šance, ale Blaško se stihl vrátit a odebrat mu kotouč.

60:35
    Ondračka posla do šance Jindru, ale ten se ke střele nedostal.

60:05
    Domácí mají puk pod kontrolou a budou začínat od své klece.

60:01

Vítkovičtí jsou znovu vítězi této třetiny, ale stav je vyrovnaný, a to díky vsetínskému gólu z první třetiny. Jdeme na prodloužení.

60:00

59:57
    Kotouč je zašlápnut u mantinelu v útočném pásmu Vsetína.

59:38
    Za svou brankou si bere puk Vacula.

59:13
    Po puku se Dolíška teď jen ohlédl, ten ale minul jeho branku i tyč.

59:07
    Hosté si počínají v pásmu velmi rozvážně.

58:44
    Hosté se dostávají do pásma.

57:54
    Vsetínští chtějí strhnout vedení na svou stranu a derou se do branky.

57:16
    Vsetín právě vstřelil branku!
    A opět je tu vyrovnání!! Po vhazování poslal Petriska puk k VOJTĚCHU PERNICKÉMU, který srovnává na 5:5. Asistence: Ján Petriska.

Monika Baloghová

Branky a nahrávky: 21. Kunc (Fridrich), 34. Konečný (Potočný, Lewandowski), 38. Potočný (Lewandowski), 45. Bernovský, 53. Vacula (Blaško, Fridrich), 63. Lewandowski (Konečný, Kunc) – 9. Jindra (Krupa), 14. Frydrych (Jindra, Ondračka), 38. Pernický (Klímek, Krupa), 40. Jindra (Ondračka, Klímek), 58. Pernický (Petriska)

HC Vítkovice Ridera: Dolíška (Piták) – Kunc, Bílý, Smička, Zapletal, Vacula, Kučera, Věntus (A) – Konečný, Fridrich, Tvrdý, Bernovský (C), Krška, Lewandowski, Vojtovič, Mrva (A), Blaško, Potočný, Ivan
    VHK ROBE Vsetín: Sachr (Málek) – Lašák, Ondračka (A), Zeman, Jenáček (A), Pernický, Kožený – Jindra, Klímek (C), Zetocha, Pospíšil, Lukačka, Krupa, Vašenka, Petriska, Frimel, Frydrych

Rozhodčí: V. Šutara – M- Hlavatý, V. Kořistka