Třemošná – Kladno 3:6 (kon.) | Slavia – K. Vary 8:4 (kon.) | Olomouc – Zlín 2:1 (kon.)
Vsetín – Havířov 2:7 (kon.) | Warriors Brno – Třinec 0:4 (kon.) | Technika Brno – HK MD Šumperk 2:6 (kon.)
Plzeň – Chomutov 4:2 (kon.) | PZ Kladno – Sparta 2:9 (kon.) | Mountfield HK – Mladá Boleslav 4:2 (kon.)
Tábor – Liberec 2:8 (kon.) | Pardubice – Č. Budějovice 6:4 (kon.) | Vítkovice – Přerov 3:1 (kon.)
Žďár n/S – Kometa Brno 0:6 (kon.) | Jihlava – Havlíčkův Brod 5:1 (kon.) | Kobra – HC Litvínov 0:4 (kon.)

Kometa právě vstřelila branku!
    Autorem branky je JAROSLAV ŘEHÁK. Asistence: Matěj Prčík a Nesim Harmim.

58:04
    Autorem branky je ALEX SEVER. Asistence: Nesim Harmim a Patrik Fajmon.

57:44
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Pecka – 2 min., nedovolené bránění).

55:23
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Mišiak – 2 min., nedovolené bránění).

54:36
    Autorem branky je MARTIN MIŠIAK. Asistence: Alex Sever.

53:51
    Autorem branky je IVO SEDLÁČEK, který si dnes zkompletoval hattrick. Bez asistence.

52:35
    Beran se provinil podražením a následné trestné střílení neproměnil Martin Mišiak!

50:12
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Joudal – 2 min., sekání).

47:45
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Řehák – 2 min., hákování).

40:01

Ve třetí třetině jsme viděli jen jednu branku v podání hostí, kteří i nadále kontrolovali hru a své vedení.

40:00

21:52
    Kometa přidává další zářez a tentokrát se trefuje TOMÁŠ VYROUBAL. Asistence: Martin Mišiak a Eduard Šalé.

20:01

V první třetinu ovládli hosté, kteří se dvakrát prosadili a uvidíme, jak domácí odpoví na jejich hru v další třetině.

20:00

Adam Dořák

Branky a nahrávky: 1. Sedláček (Fajmon), 10. Sedláček (Harmim), 22. Vyroubal (Mišiak, Šalé), 54. Sedláček, 55. Mišiak (Sever), 59. Sever (Harmim, Fajmon), 63. Řehák (Prčík, Harmim)

SKLH Žďár nad Sázavou: Havlík (Kadlc) – Macek, Gürtler, Beran, Pecka, Joudal, Sochor, Pelikán – Valkoun, Procházka, Sopotník, Kotrba, Elis, Brúha, P. Doležal, Staněk, J. Doležal.
    HC Kometa Brno: Schnattinger (Bizoň) – Řehák, Vacek, Máša, Běhůnek, Ulbricht, Fajmon, Němec, Prčík – Nesvadba, Otava, Šalé, Sever, Sedláček, Linka, Harmin, Mišiak, Vyroubal, Eich.

Rozhodčí: Jakub Horáček – Tomáš Krejčí a Václav Kubíček