Třemošná – Kladno 3:6 (kon.) | Slavia – K. Vary 8:4 (kon.) | Olomouc – Zlín 2:1 (kon.)
Vsetín – Havířov 2:7 (kon.) | Warriors Brno – Třinec 0:4 (kon.) | Technika Brno – HK MD Šumperk 2:6 (kon.)
Plzeň – Chomutov 4:2 (kon.) | PZ Kladno – Sparta 2:9 (kon.) | Mountfield HK – Mladá Boleslav 4:2 (kon.)
Tábor – Liberec 2:8 (kon.) | Pardubice – Č. Budějovice 6:4 (kon.) | Vítkovice – Přerov 3:1 (kon.)
Žďár n/S – Kometa Brno 0:6 (kon.) | Jihlava – Havlíčkův Brod 5:1 (kon.) | Kobra – HC Litvínov 0:4 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
3:1 (0:1, 1:0, 2:0 - N 0:1)
HC ZUBR Přerov
Sobota 27.10.2018, 13:00 • Ostravar aréna • Extraliga dorostu • Skupina Východ

Z tohoto utkání je to už dnes vše, pokud mátě chuť, zapněte si naše onlajny od pěti hodin, kdy pro Vás budeme komentovat zápas vítkovické juniorky, která změří síly se Vsetínem. Jinak mějte pohodový zbytek dne a příjemný zbytek víkendu. (15:17:09)

Hosté do dnešního zápasu vkročili lépe, už v první minutě se dostali do vedení a jejich hra nebyla vítkovickým příliš po chuti, dlouho na ni hledali recept marně. Ve druhé třetině se domácímu celku podařilo srovnat, ale hra byla víceméně vyrovnaná. Do třetí třetiny naskočili vítkovičtí s rychlým gólem, kterým se dostali do vedení, s koncem přesilovky se jim podařilo vsítit třetí branku. Na tyto branky už hosté nenašli sílu odpovědět, a tak si tři body mohou do tabulky zapsat domácí.

Tři vteřiny dělily oba týmy od zahájení samostatných nájezdů. Kapitán hostů Zembol to ale jednoznačně odmítl a to i přesto, že při hře tři na tři vítkovičtí jasně dominovali.

64:57
    Přerov právě vstřelil branku!
    Přerovští se podruhé v prodloužení dostali do pásma, JAKUB ZEMBOL zamířil přesně a vystřeli svému týmu jako správný kapitán alespoň prémiový bod.

64:30
    Bystroň našel křižnou přihrávkou Bradu, ale ten puk neumístil.

64:05
    Vítkovičtí rozehrávají zeširoka do pásma.

63:39
    Halík poprvé za svůj tým v prodloužení posílá puk na Müncha.

63:03
    Krejsa přišel o kotouč, přerovští mohou do pásma.

62:44
    Petr se dostával před branku, ale nebyl dost rychlý.

62:13
    Oba týmy vystřídali, vítkovičtí se znovu dostávají lehce do pásma.

61:50
    Vítkovičtí se stále drží v pásmu, Cubo se dostal mezi kruhy, ale zamířil do Žurka.

61:05
    Od modré mířil Cubo, ale puk proletěl kolem pravé tyče.

60:50
    Domácí se pomalu ale jistě přesunují k Žurkovi.

60:10
    Vítkovičtí rozehrávají od své klece.

60:01

59:51
    Do poslední chvíle se hraje z jedné strany na druhou.

59:16
    Vítkovičtí se nahrnuli do pásma, po jejich akci zazvonila branková konstrukce.

Monika Baloghová

Branky a nahrávky: 29. Kubík (Smolka), 41. Kotásek (Bystroň), 51. Brada (Cubo) – 1. Jobánek (Zembol, Hlávka), 65. Zembol

HC Vítkovice Ridera: Münch (Vítek) – Bystroň, Smolka (A), Cubo, Machů (A), Kosina, Puchala – Holaník, Kotásek, Přibyl, Krejsa (C), Petr, Brada, Macho, Melovský, Juříček, Kubík
    HC ZUBR Přerov: Žurek (Suchánek) – Kaprál, Koblížek, Palguta, Brázda, Holík (A), Šilhavý – Štíbr (A), Kuncek, Halík, Hradil, Zembol (C), Hlávka, Kuchta, Závadský, Buršík, Jobánek

Rozhodčí: V. Hykel – Z. Novák, V Rožánek