Rennes – Remeš 0:2 (kon.) | Bordeaux – Nice 0:1 (kon.) | Marseille – PSG 0:2 (kon.)
Girondins Bordeaux
0:1 (0:0)
OGC Nice
Neděle 28.10.2018, 17:00 • Matmut Atlantique, Bordeaux • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 11. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (19:05:06)

Žluté karty: 2:3.

Je konec. Nice nakonec vyhrálo těsně 1:0 a jen potvrdilo, že se mu na hřištích soupeře daří.
    O něco více ze hry mělo v první půli Nice, kterému se na hřištích soupeře v letošní sezóně daří lépe, než v domácím prostředí. Nejvážnější šance byla v 17. minutě, kterou měli hosté, ovšem Benoît Costil si poradil se střelou uvnitř vápna a následná rána Balotelliho byla sražená.
    V 54. minutě otevřel brankový účet Wylan, který dostal parádní přihrávku od Saint-Maximina a následně zakončil k pravé tyči. Od této chvíle ale už útočila pouze Bordeaux. V 69. minutě napálil Lerager horní tyč obrovskou pumelicí. Tlak domácích byl obrovský, ale Benítez si poradil i s pokusem Corneliusem v nastaveném čase a nakonec uhájil čisté konto a Nice vyhrál 1:0.

90+6
    Domácí posílají centry do vápna, ale už to vypadá, že se nice nestane.

90+5
    Andreas Cornelius sklepával míč pro svého spoluhráče, ale ten se ke střele nedostal.

90+5
    Opět mají míč ve své moci domácí a snaží se probít do vápna soupeře.
    90+4. Benítez podržel hostující mužstvo důležitým zákrokem.

90+4
    Walter Benítez předvedl skvělý zákrok proti hlavičce Andrease Corneliuse a podržel svůj tým!

90+3
    Bordeaux nyní získalo rohový kop z pravé strany a François Kamano bude zahrávat rohový kop.

90+2
    Bordeaux získalo míč po odkopu Waltera Beníteze, ovšem hráči Nice jsou hluboko zatáhli a překonat je bude v posledních minutách nastaveného času hodně těžké.

90+1
    Rozhodčí nastavuje pět minut navíc.

90
    A další faul ze strany domácích, konkrétně Andrease Corneliuse a natahování času hraje do karet hostům.

89
    Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Mario Balotelli, přichází Olivier Boscagli.

89
    V poslední chvíli odvrátil míč do zámezí Christophe Jallet před Corneliusem a následuje tak rohový kop.

88
    Po rohovém kopu hosté odkopli míč do bezpečí a k zemi se svalil Igniatius Ganago, ovšem ani on nebude potřebovat ošetření a jde tak jen o zdržování a natahování času.

87
    Andreas Cornelius sklepl míč pro Samuela Kalua, ale jeho pokus tečoval Dante a následuje rohový kop.

86
    Nyní došlo k menším šarvátkám na hrací ploše, jelikož Andreas Cornelius měl rozehrávat volný, ovšem Dante mu odkopl míč a uviděl tak žlutou kartu.

85
    Andreas Cornelius sice dokázal vystřelit z otočky levačkou přes tři hráče, ale jeho pokus letěl přesně doprostřed brány, kde byl připraven Walter Benítez.

84
    Hosté se sice dostali do rychlého protiútoku, ale s ním si domácí tým poradil.

83
    Maxime Poundjé se nyní srazil s Patrickem Burnerem a právě hostující hráč je ošetřován na hrací ploše.

82
    S následným rohem si sice domácí poradili, ale posléze přiletěl ještě jeden centr z nohy hostujícího hráče, ovšem ten už nic nepřinesl.

81
    Igniatius Ganago se po deseti vteřinách na trávníku dostal do zakončení, když parádně vymíchal dva protihráče, ale následně vypálil jen vedle pravé tyče, ovšem jeho pokus byl zblokován a následuje rohový kop pro Nice.

81
    Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Allan Saint-Maximin, přichází Igniatius Ganago.

80
    Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Danilo, přichází Rémi Walter.

80
    Pablo nyní přišlápl nohu Balotellimu, který okamžitě vstal a šel si to vyříkat, ovšem rozhodčí oba dva hráče včas uklidnil.

80
    Yann Karamoh to vzal na sebe, ale jeho pokus z velké dálky nebyl nijak umístěn a skončil v moci Waltera Beníteze.

79
    Útok Nice nic nepřinesl a Bordeaux tak může jít opět dopředu a srovnat stav utkání.

78
    Yann Karamoh to po pravé straně udělal velice dobře, ale nakonec Christophe Jallet odkopl míč a následná rána Plašila šla hodně vedle.

77
    Samuel Kalu sklepl míč Corneliusovi po centru z pravé strany, ale následně druhý zmiňovaný hráč vypálil z voleje v pádu slabou ránu a Walter Benítez si s ní lehce poradil.

77
    Adrien Tameze nepříjemně spadl po hlavičkovém souboji na záda a hra je tak opět přerušená, ovšem vypadá to, že hostující hráč nebude potřebovat lékaře.

76
    Lukas Lerager to zkoušel z dálky, ale tentokrát jeho rána letěla hodně mimo, nikoliv jako před chvíli do horní tyče.

75
    Je před námi posledních patnáct minut a Bordeaux nyní předvádí velice dobrou hru a je jasně lepším týmem.

74
    Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Henrique Otávio, přichází Jaroslav Plašil.

73
    Cornelius následně přišlápl nohu Danteho a uviděl žlutou kartu.

73
    François Kamano se dostal do velké šance a následně napálil ruku Danteho, která byla podle rozhodčího u těla a ani tato šance Bordeauxu neskončila gólem!

72
    Brankář Benítez uviděl žlutou kartu za zdržování při odkopu od brány.

71
    Andreas Cornelius se nyní ocitl jen v ofsajdu a u míče tak budou opět hosté.

70
    Nyní potřebuje hostující hráč ošetření, když byl tvrdě sražen uvnitř vápna, ale vypadá to, že bude moct pokračovat.
    69. Ani jedna šance domácích neskončila gólem.

69
    Tak tohle byla pumelice jako hrom z nohy Lukase Leragera, ale orazítkovala pouze horní tyč Benítezovy brány! Předtím se ještě hostující hráč dostal do zakončení, ale s tím si poradil Benoît Costil a posléze napálil už zmíněný Lerager břevno.

68
    Yann Karamoh pálil z první, ale jeho rána z voleje skončila jen vedle brány.

67
    Mario Balotelli ztratil míč, což se mu vůbec nelíbilo a tak poslal Pabla k zemi, když ho nakopl zezadu a tento italský útočník uviděl jasnou žlutou kartu.

66
    Bordeaux je velice aktivní a od obdržené branky útočí pouze domácí tým.

65
    Nyní už je Mario Balotelli opět ve hře a uvidíme co předvede, jelikož zatím až na dvě neúspěšné střely nejde moc vidět.

64
    Mario Balotelli nyní odešel s lékaři do zámezí a na domácí fanoušky, kteří pískali a používali vulgární gesta, se pouze usmíval a choval tak jak ho známe.

63
    Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Younousse Sankharé, přichází Yann Karamoh.

63
    Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Jimmy Briand, přichází Andreas Cornelius.

61
    Balotelli šel k zemi uvnitř vápna soupeře, ale to rozhodčí ponechal být a tak se Bordeaux dostalo do rychlého protiútoku, ovšem následná střela letěla vedle pravé tyče.

60
    Christophe Jallet už je mimo hrací plochu a uvidíme, jestli zasáhne zpátky do zápasu.

59
    Na hrací ploše už jsou lékaři, ale Christophe Jallet stále leží v nehybné pozici a vypadá to na rameno.

58
    Bordeaux je po obdržené brance velice aktivní, ale nyní spadl Christophe Jallet velmi nepříjemně z velké výšky a hra je přerušena.

57
    Jimmy Briand dostal velmi dobrou přihrávku do vápna, ale posléze zakončil opět jen vedle hostující svatyně.

55
    A málem bylo vyrovnáno, ovšem domácí hráč se ocitl v ofsajdu a navíc nedokázal ani zakončit.
    54. Wylan CYPRIEN - 0:1

54
    Nice právě vstřelilo branku!
    Hosté jdou do vedení! WYLAN CYPRIEN rozjel celou akci, když poslal míč na levou stranu, kde si ho zpracoval Saint-Maximin, který mu ho následně poslal do stoprocentní tutovky, se kterou si Cyprien poradil a zakončil k pravé tyči! Asistence: Saint-Maximin.

52
    Opět to zkoušel domácí hráč, ale jeho pokus letěl vysoce nad.

51
    Samuel Kalu to zkusil zpoza vápna, ale jeho pokus lehce chytil Walter Benítez.

49
    Nice nyní má míč na své polovině, ovšem posléze přišla špatná přihrávka.

47
    François Kamano se snažil dostat ke hlavičce, ale ta nakonec letěla jen vedle levé tyče.

46
    I ve druhém poločase velice hustě prší a terén už není ve stoprocentní kvalitě.

Žluté karty: 1:0

První polovina dnešního zápasu je u konce a stav je zatím bezbrankový. O něco více ze hry má Nice, kterému se na hřištích soupeře v letošní sezóně daří lépe, než v domácím prostředí. Nejvážnější šance byla v 17. minutě, kterou měli hosté, ovšem Benoît Costil si poradil se střelou uvnitř vápna a následná rána Balotelliho byla sražená. Uvidíme co nám přinese druhá půle a doufejme, že se dočkáme gólu.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+1

45+1
    Nice drží míč na své polovině a pomalou kombinací se snaží dostat dopředu.

45
    Rozhodčí nastavuje jednu minutu navíc.

45
    Danilo šel k zemi, ale to po čistém souboji a poslední minuty tak patří Bordeauxu, který zvýšil tempo ke konci poločasu.

44
    Dantemu se nepodařilo zrovna dobře odvrátit centr z levé strany a Bordeaux tak opět dostalo míč do vápna, ale po odrazech nakonec odkopli balón hosté.

43
    Poté to domácí hráč udělal skvěle a vypadalo to na první větší šanci Bordeauxu, ale obrana Nice si se vším poradila.

42
    Balotelli sice zblokoval přihrávku domácího obránce, ale k míči se nedostal.

41
    Wylan Cyprien zkoušel patičkou najít svého spoluhráče, ale dopadlo to tak, že jen lacině odevzdal míč.

40
    Nyní se hosté dostali dopředu, ale rána Balotelliho byla zblokována. Poté přišla přihrávka na hranici vápna, ale rána hostujícího hráče skončila vedle levé tyče.

40
    Samuel Kalu si neporadil s přihrávku po pravé straně a Nice tak má autové vhazování.

39
    Následně se ale k balónu dostal Danté, který se snažil najít Balotelliho, ale domácí obrana byla připravená a odhlavičkovala míč.

38
    Maxime Poundjé si nyní pohrál s hráči soupeře a posléze odevzdal míč svým kolegům.

37
    Nice se sice nachází v tabulce až na 17. místě, ale v pěti venkovních zápasech inkasovalo pouze čtyřikrát.

36
    Lukas Lerager zkouše svoje štěstí, ale jeho pokus letěl jen nad bránu hostů.

34
    Balotelli zkoušel parádičkou přehodit protihráče, ale dopustil se jen faulu.

32
    Younousse Sankharé se dopustil dalšího faulu, když poslal k zemi Danila.

31
    Ale střela Mario Balotelliho byla marná a trefila přesně zeď před ním. Toho tak může využít Bordeaux, ale následný protiútok nakonec nic nepřinesl.

30
    Míč už si bere Mario Balotelli a uvidíme co vymyslí z dvaceti sedmi metrů.

29
    Posléze si domácí obrana poradila s centrem, ale následně přišel faul Sankharého a Nice tak má přímý kop z dobré pozice. Sankharé nakonec uviděl žlutou kartu.

28
    Nyní mohou jít hosté do vedení, jelikož Nice získalo volný kop, o který se opět postará Wylan Cyprien.

26
    Nyní si Walter Benítez poradil s pokusem domácího hráče a stav je tak stále bezbrankový.

24
    A opět to byli hosté, kteří se dostali do zakončení, ale tu zblokoval domácí obránce.

23
    Hra zatím nehoří, ovšem to nahradí světlice a u brány Nice tak je spousta dýmu, ale zatím hra pokračuje.

22
    Henrique Otávio to zkusil z dálky, ale Walter Benítez jeho pokus zblokoval.

20
    Domácí se nyní provinili faulem ve středu hrací plochy, po kterém zůstal ležet na trávníku Dante.

18
    Následný roh ale nic nepřinesl a do rychlého protiútoku tak jde Bordeaux.
    17. První vážnější šance Nice brankou neskončila.

17
    První vážnější šance hostů! Benoît Costil si poradil s prvním pokusem soupeře a následná střela Balotelliho byla zblokována na rohový kop.

15
    Mario Balotelli následně dostal přihrávku do vápna a jak je u něj známo, tak místo přihrávky z otočky vystřelil a nebyl to špatný střelecký pokus, ovšem skončil těsně vedle levé tyče.

14
    Malang Sarr si lehce poradil s ne moc dobrým centrem domácích a Nice tak může jít opět dopředu.

13
    Nyní přišla nepřesná přihrávka Bordeaux a u míče tak je Nice.

12
    Posléze se snažil dostat do zakončení François Kamano, ale ten se nacházel v ofsajdu a na míč stejně nedosáhl.

11
    Nice přišlo o míč ve středu hrací plochy a toho tak může využít Bordeaux.

9
    Samuel Kalu poslal centr do vápna z pravé strany, ale s tím si poradil Christophe Jallet.

8
    Nejlepší střelec domácích François Kamano se dostal až do zakončení, ale jeho pokus nebyl nijak nebezpečný.

7
    Wylan Cyprien poslal dobrý centr do vápna, kde ovšem před Balotellim vyboxoval míč Benoît Costil.

6
    Nyní Nice získalo volný kop a o rozehrání standardní situace se postará Wylan Cyprien.

5
    Walter Benítez vyboxoval následný centr z levé strany a po chvíli získalo Nice dokonce autové vhazování.

4
    Christophe Jallet si skvěle poradil s pokusem domácího hráče Françoise Kamana uvnitř vápna a Bordeaux tak má rohový kop.

3
    Dnes prší skoro po celé Evropě a neminulo to ani město Bordeaux a terén je tak těžký, což sníží kvalitu hry.

2
    Younousse Sankharé lacině ztratil balón a dopředu tak šlo Nice, ovšem to ztratilo míč na hranici vápna.

1
    O úvodní výkop se postaral domácí Bordeaux, který to posléze zkoušel po levé straně, ale nic vážnějšího z toho nakonec nebylo.

1

Girondins Bordeaux FC: Costil (C) – Palencia, Koundé, Pablo, Poundjé – Lerager, Otávio, Sankharé – Kalu, Briand, Kamano.
    Náhradníci: Poussin – Cornelius, Jovanović, Karamoh, Pellenard, Plašil, Youssouf.

OGC Nice: Benítez (C) – Burner, Jallet, Dante, M. Sarr, Coly – Cyprien, Tameze, Danilo – Saint-Maximin, Balotelli.
    Náhradníci: Cardinale – Boscagli, Ganago, Maolida, Sacko, Srarfí, Walter.

Rozhodčí: Jérome Brisard – Francois Boudikian, Benjamin Pages.

Který z týmů vstřelí první branku v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

OGC Nice:

Nice vůbec nenavázalo na formu z minulého roku a aktuálně je až na 17. místě s jedenácti body a skóre 7:14. V posledním zápase přivítalo na svém trávníku Marseille. Ve 42. minutě poslal hosty do vedení Sanson. Ve druhé půli nebyla k vidění ani jedna střela na branku a Marseille vyhrálo těsně 1:0. Nejlepším střelcem Nice je se dvěma góly Saint-Maximin.

Girondins Bordeaux FC:

Bordeaux je momentálně na osmém místě se čtrnácti body a skóre 13:13. V posledním zápase zavít do Montpellieru. V 17. minutě poslal domácí do vedení Laborde. V 53. minutě proměnil penaltu Delort a Montpellier nakonec v pohodě vyhrál 2:0. Nejlepsím střelcem Bordeauxu je se sedmi góly Kamano.

V 11. kole francouzské Ligue 1 se proti sobě střetnou Girondis Bordeaux FC a OGC Nice. Naposled se spolu tato mužstva utkala v minulém ročníku na půdě Bordeauxu, kde se zrodila bezbranková remíza. Dnes se bude hrát opět na trávníku v Bordeauxu. Úvodní výkop je naplánován na 17:00.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Michal Raška

Branky: 54. Cyprien (Saint-Maximin)

Karty:   29. Sankharé (BOR), 73. Cornelius (BOR) – 67. Balotelli (NIC), 72. Benítez (NIC), 86. Dante (NIC)

Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 11:6. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 13:13.
    Girondins Bordeaux: Costil (C) – Palencia, Koundé, Pablo, Poundjé – Lerager, Otávio (74. Plašil), Sankharé (63. Karamoh) – Kalu, Briand (63. Cornelius), Kamano.

OGC Nice: Benítez (C) – Burner, Jallet, Dante, M. Sarr, Coly – Cyprien, Tameze, Danilo (80. Walter) – Saint-Maximin (81. Ganago), Balotelli (89. Boscagli).

Rozhodčí: Jérome Brisard – Francois Boudikian, Benjamin Pages