Arnhem – Sittard 2:1 (kon.) | Ajax – Feyenoord 3:0 (kon.) | Willem II – Utrecht 0:1 (kon.)
Alkmaar – Heerenveen 2:3 (kon.)
SBV Vitesse Arnhem
2:1 (1:1)
Fortuna Sittard
Neděle 28.10.2018, 12:15 • GelreDome, Arnhem • Nizozemská Eredivisie • 10. kolo

Fotbalisté Vitesse na domácím hřišti potvrdili pozici favorita a udolali Sittard 2:1. Domácí byli lepším týmem a tři body berou zaslouženě. V první půli je poslal už ve 12. minutě do vedení Maikel van der Werff, ovšem krátce před přestávkou srovnal z ojedinělé akce André Vidigal. Vítězný gól tak vstřelil až v 66. minutě Matúš Bero, který dokázal vystřihnout efektní nůžky. (14:11:10)

90+5

90+5
    Alessandro Ciranni napálil odražený míč nad a rozhodčí hned poté ukončil zápas.

90+4
    Už se hraje přes čas. Rozhodčí ještě nechává hosty hrát.

90+3
    Střídání v týmu SBV Vitesse Arnhem: ze hřiště odchází Matúš Bero, přichází Thomas Bruns.

90+2
    Bero se po pravé straně dostal až do pokutového území. Pokusil se procpat balón před bránu, ale v tom mu už zabránil protihráč.

90+1
    Rozhodčí nastaví ještě tři minuty.

90
    Ze 30 metrů se opřel do míče Mark Diemers. Eduardo kontroloval dráhu míče, který minul pravou tyč z jeho pohledu.

89
    Ödegaard teď při napadání fauloval. Rozehrávat budou hosté.

88
    Nyní bude Karavajev vhazovat na útočné polovině Vitesse. Domácí zatím hrají výborně takticky.

87
    Domácí drží soupeře daleko od své brány, což jim dokonale vyhovuje.

85
    Ödegaard zahrával rohový kop. Jeho centr vyboxoval po tygřím skoku brankář Koselev.

84
    Marco Ospitalieri se na levé straně k centru neprosadil. Míč vypíchl Karavajev.

84
    Střídání v týmu SBV Vitesse Arnhem: ze hřiště odchází Bryan Linssen, přichází Hilary Gong.

81
    Dopředu teď vyrazili i hosté. Ospitalieri však centroval jen do náruče Eduarda.

81
    Koselev musel vyrazit daleko ze své brány, aby míč odkopl do bezpečí. Domácí hrají stále aktivně.