Arnhem – Sittard 2:1 (kon.) | Ajax – Feyenoord 3:0 (kon.) | Willem II – Utrecht 0:1 (kon.)
Alkmaar – Heerenveen 2:3 (kon.)
Willem II Tilburg
0:1 (0:0)
FC Utrecht
Neděle 28.10.2018, 14:30Nizozemská Eredivisie • 10. kolo

To je pro tento zápas vše. Děkuji za pozornost a příště u textových přenosů na počtenou! (16:28:12)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 0:8. Střely mimo: 7:8. Rohy: 9:6. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 20:10.

Je konec. V druhém poločasu byli aktivnější hosté, kteří si vytvořili několik šancí. Hlavně tedy Görtler, který trefil dvakrát tyč. Útočná snaha Utrechtu se vyplatila v 87. minutě, kdy se trefil Janssen. Domácí příliš ze hry neměli, ovšem za první poločas by si bod z utkání zasloužili.

90+4

90+3
    Hostující brankář chytl do svých rukou nepovedený centr domácích.

90+1
    Domácím se nedaří přiblížit k bráně soupeře.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje čtyři minuty!

89
    Tilburg se usadil na polovině hřiště. V obrně zůstává jediný hráč.

89
    Na tahu jsou domácí, kterým se zatím nedaří přejít přes polovinu hřiště.

87
    Utrecht právě vstřelil branku!
    Hosté jsou za svou převahu ve druhém dějství odměněni pozdní brankou. Utrecht zahrával rohový kop. Míč letěl na penaltový puntík, kde byl WILLEM JANSSEN, který placírkou z voleje překonal vše, co mu stálo v cestě.
    - 0:1

86
    Venema se ihned na hřišti zapojil do hry před brankou domácích, ale spíše sám sobě překážel, takže domácí brankář může rozehrávat od své brány.

86
    Střídání v týmu FC Utrecht: ze hřiště odchází Lukas Görtler, přichází Nick Venema.

83
    Hostujícímu obránci se zamotal míč mezi nohy a toho využil Kristinsson, který si navedl míč na střelu, ale trefil jen bránícího hráče, Při následném rohovém kopu se dopustili hráči v pruhovaném faulu.

82
    Střídání v týmu Willem II Tilburg: ze hřiště odchází Donis Avdijaj, přichází Kristofer Kristinsson Ingi.

81
    Žlutou kartu dostává Diego Palacios (Willem II Tilburg).

80
    Utrecht kombinuje u poloviny hřiště a hledá prostor pro kombinaci, ale domácí dobře obsazují protihráče.