Moreirense – Marítimo 1:0 (kon.) | Tondela – Setúbal 1:2 (kon.) | Porto – Feirense 2:0 (kon.)
Sporting – Boavista 3:0 (kon.)
CD Tondela
1:2 (0:1)
Vitória FC Setúbal
Neděle 28.10.2018, 16:00 • Estádio João Cardoso, Tondela (kapacita: 7.500 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 8. kolo

Ode mě to je pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek večera a někdy zase u onlajnu na počtenou! (18:05:01)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 1:5. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 18:24.

Je konec! Ve druhém poločase jsme viděli jednu branku na každé straně. První z nich vstřelila Vitória v 76. minutě. Domácí však stihli snížit stav za pouhé čtyři minuty a vypadalo to na drama. To ovšem nakonec tak velké nebylo a hosté si odvážejí tři body.

90+5

90+4
    Neskórují! Navíc míč mají na svých kopačkách hostující hráči, kteří si dnešní vítězství již vzít nenechají. Je to jasné, Setúbal si z Tondely veze tři body.

90+3
    Domácí hráči museli začínat až od svého gólmana. Nakonec přišel centr z poloviny hřiště, po kterém přišel faul a dobrá pozice pro přímý kop! Skórují ještě domácí?

90+2
    Jenže Tondela se nemůže za žádnou cenu dostat až k šestnáctce, natož k nějaké zajímavé střele. Setúbal velmi dobře brání v posledních minutách.

90+1
    Nastavovat se bude pět minut!

90+1
    No nechci sahat hostujícímu gólmanovi do svědomí, ale je to právě on, kdo se svíjí na zemi a stěžuje si na křeče. Nikdo jiný z hostí to ještě neudělal.

90
    Běží poslední minuta!

89
    Žlutou kartu dostává Joel Pereira (Vitória FC Setúbal).

88
    Tohle byl hodně ostrý a zbytečný šlapák v podání hostujícího hráče! Obětí byl Vasco Fernandes. Ten se však po chvíli zvedl a pokračuje v utkání.

87
    Po faulu Cristiána Aranga zůstává na zemi ležet jedeno z hostujících hráčů, ke kterému se volají zdravotníci. Nakonec je tento hráč odnášen na nosítkách a pro dnešek nejspíše dohrál! Tímto hráčem je Mano.

86
    Žlutou kartu dostává Cristián Arango (CD Tondela).

85
    Po dlouhé době se konečně hraje. Hodně vášní vyvolal faul Costy, přestože to nebylo nic ostrého ani zákeřného. Teď už konečně přišel centr do šestnáctky, který domácí obrana bez větších potíží odvrátila.

84
    Střídání v týmu Vitória FC Setúbal: ze hřiště odchází Alex Freitas, přichází Jhonder Cádiz.
    Střídání v týmu CD Tondela: ze hřiště odchází Ricardo Costa, přichází Pité.